dikiş dikmek isteyenler, bilenler, yeni öğrenmek isteyenler burda toplanalım...

canım ben o vidyoyu hiç görmedim Özelden msj 10 dakkada bir oldugu için buradan yazıyorum bi bakayım canım

selam kızlar dergi kalıpları için yeni bir adres var haberiniz olsun. nardikiş. bir göz atın bence

Kızlar köpek kıyafetleri dikmem lazım bir petshop teklif getirdi kalıp bakanlar arada görürseniz böyle birşey bana haber edin çok seivinirim.

arkadaşlar etegi diktimde o ovarlok ulmadıgı için ipler cıkıyor me yapmalıyım :44:

canım ev tipi overlok zigzagtır. Tam köseden zigzag yap.
Teşekkürederim sonunda bir etek diktim ütü yapayım hemen fotosunu koyacagım ben begendim İnşallah sizde begenirsiniz cok parcalı ve kareli olmasaydı daha güzel olurdu Ama acemiligime verin:KK16::KK16:

$PICT0410.jpg $PICT0412.jpg selamlar arkadaşlar sizlerle kalıbını kendim çıkarıp diktiğim eteği paylaşmak istedim,umarım beğenirsinz.biraz ütüsü bozulmuş kusura bakmayın

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 355592 Eki Görüntüle 355593 selamlar arkadaşlar sizlerle kalıbını kendim çıkarıp diktiğim eteği paylaşmak istedim,umarım beğenirsinz.biraz ütüsü bozulmuş kusura bakmayın

gercekten çok güzel olmuş eline sağlık.bende dikiş işine yeni başlayanlardanım bu aralar pek dikemesemde geçenlerde bende basit bir etek diktim fena olmadı ilk deneme için, ama bu modelide değerlendirebilirim teşekkürler

X