Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Ultra Açıcı Saç Boyaları

koyu kahveyse daha açık bi küllü renge boyaman lazım cnm bence açılmaz ki

sağol cnm yanıt için ...bu seri normal boya degilde ultra acıcı boya oldugu için açar diye düşünmüştüm ama .. cok acılmasından da korkuyorum gerci dogal olmayan turuncumsu bir renk olur diye ..loreal in bu rengi aslında koyu saclarda ve boyasız işlem görmemiş saclarda işe yarıyomuş ama tam olarak hangi rengi elde ederim bilemedim ..istedğim yukardaki renkk:1rolleyes:
mutlaka deneyenler vardır ama kimse yanıt vermio..:1no2:

benim saçım koyu kahve boyadım bu renge daha önce açılıo baya rengi.gerçi saça göre değişiyo.ablamın saçı siyah ikinciye boyadı benimki kadar açılmadı

sağol cnm yanıt için ...bu seri normal boya degilde ultra acıcı boya oldugu için açar diye düşünmüştüm ama .. cok acılmasından da korkuyorum gerci dogal olmayan turuncumsu bir renk olur diye ..loreal in bu rengi aslında koyu saclarda ve boyasız işlem görmemiş saclarda işe yarıyomuş ama tam olarak hangi rengi elde ederim bilemedim ..istedğim yukardaki renkk:1rolleyes:
mutlaka deneyenler vardır ama kimse yanıt vermio..:1no2:

ultra acıcı ıle boyarsan kendı sac rengın acılır bence...

benim saçım koyu kahve boyadım bu renge daha önce açılıo baya rengi.gerçi saça göre değişiyo.ablamın saçı siyah ikinciye boyadı benimki kadar açılmadı

peki canım bu ultra acıcıları normal boya gibi dip boyası seklinde kullanabilirmyz ayda bir ? .. saca zararı olmazmı sen ne sekilde kullanıosun ?

Eğer sizin doğal saç renginiz de koyu renk ise harika bir saç boyası tavsiye edeceğim...

ben yaklaşık 1 ay önce loreal recital preference nin koyu saçlara özel ultra açıcı saç boyaları var onlardan aldım..kendi saç rengim de siyah denebilecek kadar çok koyu bir renk

bu boyanın özelliği saçı turunculaştırmadan açması...
bu boya 3 farklı tona sahip

5.1 ultra açıcı doğal kahve
6.1 ultra açıcı küllü kahve
6.3 ultra açıcı dore kahve

belki gerçekten işe yarayabilir..yorumlarınızı bekliyorum
ben siyah boyalı saçımı 5.1le açtım
diplerde sadece 5 dk tutmama rağmen 2 ton açılma oldu
ince telli saçlarım
eğer doğal saçınızın üzerine deneyecekseniz hele de saçınız ince telliyse kesinlikle kutudakinden daha açık bir sonuç alabilirsiniz
turunculaşma yapmıyor ama hafif bakırımsı çok çok hafif ama

son birkaç aydır bu konuda size tavsiye ettiğim saç boyalarından
6.1 küllü kahve olanı kullanıyorum ve çok memnunum

bu boya beni kuaför işkencesinden ve masrafından kurtardı...simsiyah saçlarımı evimin rahatlığında
kimsenin kaprisini çekmeden onlarca para dökmeden koyu kumrala çevirebiliyorum..üstelik turunculaşma
veya yıpranma yaşamıyorum..diğer açıcı boyalardaki gibi açıcı toz olayı yok....(zaten o tozlar değil mi saçın yapısını mahveden)

içeride koyu renk gibi görünüyor..cam önünde veya dışarıda açık renk görünüyo sarı sarı parlıyo bayıldım...hem de emaneten bi yansıma değil esaslı bir sarı yansıma...hani sanki kuaförde gölge attırmışsınız gibi..veya röflenin biraz koyusu gibi....yani profesyonel bir sonuç verdi...evde kendi kendine boyanmış saçlar gibi durmuyor..
gören nerede boyattın diye soruyor

aynen canım
çatlasın kuaförler

bende bu boyayaı uygulamıştım ama saçlarım boyalıydı ve inanın ne açtı nede rengini kırdı , hadi açmadı ona ok diycemde kutunun üzerindeki renkle alakası yoktu .

merhabalar..
saçlarımın rengi açık kumralımsı=/ azcık da küllü sanki .. anlıycağınız tek kelimeyle tarif edemeyeceğim bi renk =/ uçları yoğun olmak üzere rengini açtırmak istiyorum.. ama saç rengime uygun boyayı bulma konusunda endişeliyim... doğal dursun istiyorum çünkü.. saçlarımın bi kaç ton açığı mesela...
yardım ltfn=/ fikre ihtiyacım var kullanabileceğim boya hakkında.. =)

benim saçım doğal siyah koyu kahve gibi ama baya koyu 5.1 doğal kahveden aldım doğal reng,ne boyayıp da açabilen var mı saç rengini? :uhm:

ha bir de söylemeyi unuttum saçımda hiç boya yok ilk kez boyayacağım

merhaba benim saçımın yarısı kendi saçım yarısı da kınalı ama çok atı belli bile olmuyor 1 yıl geçti üzerinden zaten.doğal rengi koyu kestane. 5.1i kullansam eşit sonuç elde edebilme ihtimalim var mı?

kimse cevap vermedi ama ben doğal kahveye boyadım ve çok tatlı bir kahve oldu herkes çok beğeniyor:) tavsiye ederim saç rengim baya koyuydu güzel açtı ilk olduğu için sanırım

ben az sonra koyu kahve boyalı saçlarıma 6.1 uygulayacağım.bilmiyorumkismile. sonucu yazarın kızlar..

X