<Sizi Hacklemeye çalişanlari Görün >

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
44

Bu program tam anlamıyla müthiş sade kurun bakın sizin msn kimler almaya çalışıyor görün .Bu proğramı uzunca bir süredir kullanıyorum;yararlıdır...Her gün birileri benim msnlerimi almaya çalışıyor ama nafile.

Vereceğim adresten programı yükleyin ve çalıştırın...!!!!sizi kimler hacklemeye calisiyor gorun ...

Not:Bu programla sadece kimler sizin msn almaya çalışıyor onu görebilirsiniz ,kolay gelsin :içelim:

pekı zeppım nerden ve nasıl gorecez hacklemeye calısanı onuda yazarsan cok ıyı olucak :KK43:

Arkadaslar program ip adresi uzerinden olan saldirlari yani senin ip adresine yapilan saldirilari gosteriyor ve temizliyor ...Anlatabildim mi ?
Uyari veriyor ...

Arkadaslar program ip adresi uzerinden olan saldirlari yani senin ip adresine yapilan saldirilari gosteriyor ve temizliyor ...Anlatabildim mi ?
Uyari veriyor ...
şimdi biz programı yükledik ekstradan bi şey yapmamıza gerek yok yani ölemi zepp.. ?bekliycez sadece:kahve:

tesekkurler anucum sagolasin var olasin Allah razi olsuuuun, merci
eee daha ne diyeyim.....:)))

zepp ben bu programı yükledim arada mesaj gelip ıgnore mignore tarzında bişiyler diyor bu durumda ne yapmam lazım ?

bide gün içinde döküman almak mümkünmü ?

bende yükledim napcacağım bilmiyorum ne mesaj geliyo ne bişey
nolcak şimdi bu program
iyi bişey galiba ama kullanmayı bilmiyorum fisfisfisfisfisfisfisfisfis

X