Saç Bakım Ürünleri Yilan Yagi ile Kellige Ve Dökülen Saçlara Yeni Ürün...

ECRXIXNA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2007
112
2
SELAM KIZLAR NETTE GEZERKEN GÖRDÜM YILAN YAĞI ŞİMDİLERDE ÇOK MEŞHUR..IRSI OLMAYAN KELLİKLERE DÖKÜLEN SAÇLARA KESİN ÇÖZÜMMÜŞ.DENEYEN VARMIDIR.BEN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA.SAÇLARIMIN ÖN TARAFINDA AÇILMALAR OLDU.SAÇLARI KUVVETLENDİRİYOMUŞTA...
Yılan Yağı
Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir çabuk ve hızlı uzamasını sağlar.ırsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, ırsi dökülmelerde önce bölgede tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir.mevcut olan saçların kesinlıkle dökülmesini önler.
Kullanımı:
Haftada en az 3 gün uygulanınız, en iyi sonuç için aralıksız ve düzenli 1 ay kullanınız!

İstenilen bölgeye parmak ucuyla masaj şeklinde 5-10 dakika uygulanınız, 3 saat sonra şampuanla yıkayınız.

yilanyagino0.jpg

60040850it0.jpg

Evet duydum ama denemedim. Denemeyi çok istiyorum ama şu sıralar entele kullandığım için başlayamadım. Sanırım dönüşümlü kullanmak en iyisi.

ben yeni aldım daha bugün sürdüm yanlız şişesi farkılı ben 4ytl ye aldım denicem memnun kalırsam söylerim benmde saçlarım önden açıldı biras inş faydasını görürümtatlicadiarzu

ben yeni aldım daha bugün sürdüm yanlız şişesi farkılı ben 4ytl ye aldım denicem memnun kalırsam söylerim benmde saçlarım önden açıldı biras inş faydasını görürümtatlicadiarzu

o gerçeği deildir canım bende baktım 1 şişesi 20 küsür milyon falanmıs dikaktli ol hakikisi değilse zarar falan vermesin

canım ben aktardan aldım belki hakiki diildir ama çok yağ kullandım zararını görmedim ama gerçeğini sadece int.ten mi bulabiliriim başka bulabileceğim yer yok mu:uhm:

Ben çok bi faydasını görmedim açıkçası ama düzenli kullanmak gerek. Kokusu sarımsak gibi kokuyor itici biraz

rapunzel gibi saclarimda olsa saniyorum ben o yagi kullanamam cünkü en büyük fobim yilanlar tv de görmeye bile tahammül edemiyorum. Birde yagi ile hasir nesir olamam sanirim. senağlama

canım ben aktardan aldım belki hakiki diildir ama çok yağ kullandım zararını görmedim ama gerçeğini sadece int.ten mi bulabiliriim başka bulabileceğim yer yok mu:uhm:

bulunduğun yerin en güvenilir aktarına sor bence çünkü ben burda okuyunca baktım bi intden cok pahalıydı ama şişeside buyuktu oda ayrı seninkinin şişesi ne büyüklükte ?

ben almayı düşünüyor şişesini 8,5 ytl den buldum ama 3 şişe kullanmak lazımmış işe yaraması için.aktarda sordum 16 dedi ya çok pahalı gelmişti...
bana şans dileyin:)

Evet duydum ama denemedim. Denemeyi çok istiyorum ama şu sıralar entele kullandığım için başlayamadım. Sanırım dönüşümlü kullanmak en iyisi.

cnm ya bende entele almak istedim ama hiç biyerde yok.sen nerden aldın..acaba beylikdüzünde satılan yer varmı bilen varmı??bu enteleyi çok merak ediyorum...a.s.a.s.a.s.

bende 1 şişe denedim kirpik için.mucize değil tabi.özellikle keler için bu tür saç çıkarıcı ürünleri 6 ay kulnadıktan sonra değerlediriliyor.1 şişe kullanıp bıraktım bişe olmadı tabiki

Ben de Ankara'da güvenilir olduğunu düşündüğüm bi aktardan aldım şişesi 5 ytl, geçen sene de bi arkadaşım kullanmıştı 4 ytl falandı şişeler küçük tabi 10 ml lik. İnş. sahte değildir bıktım artık şu sahte mevzuundan.

ben XXXXXXX dan baktım 8 küsür fiyatı gosterilende o 27 ye olanla aynı anlayamadım gitti ama 8 ytl olanı kullananlar memnunmus arkadaşlar hakikis olmalı o

Son düzenleyen: Moderatör:
benim babama bi arkadaşı demiş yılan yağının iyi geldiğini ama adamda espri olsun diyemi artık yoksa ciddimi dedi bilmiyorum ama benim babacımın üst kısımlarında komple saç olmadığı için yılan derisini bi tavada erit öyle sür sana ancak etkili olur demiş :KK70: ve o koku iğrençti ya :S ben denemeyi düşündüm ama sonra boş verdim. bildiğim şey sürdükten sonra saçın sarılması gerekiyormus

Slm arkadaşlar denyen olursa mutlaka cevabını yazsın
Gerçi yılanın soğuk görünüşünden sonra yağını kullanabilirmiyim bilmiyorum:))

Ben bugün aktardan yılan yağı almak istedim. Yılang yılang verdi. Yılan yağı olmazmış. Yılların aktarı kendisi, Acaba yılang yılang yağı farklı bir şey mi?

X