Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Gastrit problemi

Merhaba arkadaslar egir koku otunu tavsiye ederim gerçekten kökten çözüm bende de aynı sorunlar var mide yanması yemek borusu kaziniyo sanki ve aşırı yanma endoskopi yaptırdım gastrit çıktı ALLAH'a hamdolsun yanımda bi abla bana egir kökü otunu anlattı ödün gibi minik minik kazıyorum bıçakla üzerine kaynamış ılımış suya katıyorum bir gece sabaha kadar bekliyor sabah aksam 1 yemek kasigi aliyorum 3 hafta düzenli yapın INŞAALLAH faydasını göreceksiniz
Bana dua etmeyi unutmayin🤭 RABBİM herkese sağlık şifa versin...

merhaba arkadaslar bende 3 yildir bu gastrit belasiyla ugrasiyom.normalde midemle ilgili sorun yasiyodum ama gecen yil 1. derece gastrit ve mide kapakciginda gevseklik oldugunu ögrendim.o zamandan beri bu dertle ugrasiyom.yok kizartmaymis felan artik inanmiyom ya.ne yesem mafediyo beni.midem zaten sis,tas gibi.aclik hissetmiyorum acikcasi.gegirme zaten en neefret ettigim seydi ondan kurtulamiyorum.bide bu hastaliktan dolayi cogu zaman vücudumda ödem olusuyo.ilik suyla bal dediler baya kullandim ama kullaninca midem dahada sertlesti sanki midemin icinde odun varmis gibiydi otururken felan midem beni baya rahastsiz etti.bal icmeyi biraktim o sikayetim gitti.bal bende ters etki yapti anlayacaginiz.doktorun verdigi ilaclari verdigi sürre boyunca kullandim pek ise yaramadi. 2 haftadir zeytin cekirdegi yutuyorum henüz tam bir sonuc alamadim.özellikle midemin tas gibi olmasi beni cok rahatsiz ediyo.oturuken filan kat yapiyo.ne yapacagimi bilemedim.cörek otu dediler oda ayni hissi uyandirdi devam edemedim...

arkadaslar patates suyu tedavisi söölediler acikcasi etkisini gören varmi.yada yanetkisi varmi.düzeltmek isterken midemi daha cok bozmaktan korkuyorum.yada zararsiz bir baska tedavi yöntemi.yardim bekliyorum arkadaslar :KK43:
Zeytin çekirdeği ben de bi süre yuttum sonra bi yakınım aynı şeyi yaptığında safrasına zeytin çekirdekleri dolmuş ameliyatla bir avuç çıkarmış doktor çok korktum hemen bırakmıştım isterseniz sizde bırakın :KK43: her vücut aynı değildir ama onunkisi sindirememiş sanırım

X