Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
canım slm bnde kahkül ve sac kesimi istiorum uzunlu kısalı hoşuma gido ama bide üçgen kahkül var galiba oda havalı duruo bn uzun katlı uçarda istiorum bi tane model buldum ama koyabilrsem görürsün ok

hmm evet güzelmiş ya ben de begendim a.s şimdi ben kuaföre giderken bu resimlerden birini götürüp bunu yapın demeyi planlıyorum ama hala karar verebilmiş değilim hangi türden olması gerektiğine çok kısa bişe de istemiyorum yani..bu iyiymiş aslında bana gidermiki acaba?

canım slm bnde kahkül ve sac kesimi istiorum uzunlu kısalı hoşuma gido ama bide üçgen kahkül var galiba oda havalı duruo bn uzun katlı uçarda istiorum bi tane model buldum ama koyabilrsem görürsün ok

üçgen kahkül nasıl oluyor canım?hiç bilmiyorum valla :KK43:

şu şekil de güzel bence.

resimgetirphpbi5.jpg

evet doğru haklısın canım.senin gönderdiğin de güzel de benim saçlarım düz değil işte bakabilirmiyim ona tam bilmiyorum.

asla kahkül sevmeyenlerdenim eğer kuaför sana olmaz dediyse olmaz inan bana sen vazgeç nemce dicem ama çok seviyorsun 1 resimde gözlerinde görünmez bari 2.resimdeki kahkülü seç

bende bir değişiklik istiyorum yüzümde.alnım geniş.gözlerim iri değil ince uzun bir yüze eminim kahkül çok güzel giderdi bana yakışırmı emin değilim ne dersiniz?seneler oluyo kahkül kestirmeyeli

saçlarının türü ne peki?kıvırcık mı yani?bi de daha önce kullanıyosan eer korkma bence :)

bir de sizce şu saçlardaki modeller nasıl ben işte böle bişe istiyorum sizce bunlardan birini götüreyim mi kuaföre ?zaten aynı gibi de sadece farklı ayrılmış demi?

1277127712771280largeeeqq5.jpg

aavenicef19111400zg7.jpg

hayır senelerdir kullanmadım saçlarım dalgalı çok kabarıyor artık düzleştiricilerle fönle idare etcez acaba nasıl olur

uzun kısalıda güsel ya hani gülşen ilk çıktığı zamn kısadan uzuna iniodu yanlara öle bişi benim arkas kestrdi saçaklıymış modeli oda güsel ne bilim ya

X