Saç Kesim Şekilleri KAHKÜL SORUNU Olanların Paylaşım Alanı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
uzunsacmodelleri067cq9.jpg

kızlar bnm suartım uzun alnım acık ve iri gözlüyüm genelde oartadan ayırıorum saçımı yani yandan kahkül kestrmiim öne dökülen uzunlu kısalı kim zamn kahkülü ikiyede ayıranilrim ortadan sizce?ilk gönderdiğim resim varya onun gibi olabilr mi acaba?

Kızlar kahkül kesmek yerine gidip perukçudan kahkül alsanıza o zaman istediğiniz an takarsınız sıkılınca çıkartırsınız ben öyle yaptım.35 liraya aldım ben ama özel boyandı,koyu renk saça daha uygununu bile bulabilirsiniz.üstelik takma olduğu anlaşılmıyor,bence gidip bir bakın derim...

ya bence kahkül çokk kullanışlı ama belki de bana öle geliyo, çünkü saçlarımın üst kısımları dümdüz, aşağılar dalgalanıyo, yani en fazla bi föne ya da düzleştiriciye bakıyo, 2 dk lık iş, ama kıvırcık ya da dalgalıysa zor, fönü bozuldu mu kıvırcıklaşacağı için valla tepende kahküller kuzu gibi dolaşırsın ortalıkta demedi deme...

ya bence kahkül çokk kullanışlı ama belki de bana öle geliyo, çünkü saçlarımın üst kısımları dümdüz, aşağılar dalgalanıyo, yani en fazla bi föne ya da düzleştiriciye bakıyo, 2 dk lık iş, ama kıvırcık ya da dalgalıysa zor, fönü bozuldu mu kıvırcıklaşacağı için valla tepende kahküller kuzu gibi dolaşırsın ortalıkta demedi deme...

doğru canım haklısın da işte bi heves böle yapmazsam içimde kalacak yani daha da tam karar veremedim ama ne yapacağıma?sen sanırım kahkül kullanıyosun şu anda var mı hiç resmin sadece kahkül kısmını felan koyabilir misin acaba yüzün çıkmayacak şekilde bi fikir vermesi açısından?

En Gözde Beş Tarz
kaynana topuzu

Bohem
Çingenelerden, hippilerden ve ikinci el giysilerden alınan ilhamla yaratılan bir tarz. Bu tarzı vurgulu kaküller simgeliyor. Gözleri kapatacak uzunluktaki kaküller ve devamında tel tel ayrılmış uzun saçlar yüze başka bir anlam katıyor. En belirgin özelliği saç boyundaki farklılıklar ve kırık çizgiler. Bu saçlar ister düz ister hareketli çok farklı şekillendiriliyor. Tercih edilen renkler ise kızıl ve turuncu gibi sıcak renkler.

Feminen
1950'li yılların etkileri ve Fransız kadınının dişiliğiyle gelen şıklığın karışımı bir tarz. Bu modellerde modacı Prada'dan etkilenildi. Farklı uzunluktaki kaküllerle yaratılan asimetri hissi, keskin köşeli kesimler, gözleri tamamen örten uzunluklar, yandan ayırımlar, inceltilmiş düz saçlarla yaratılan dengesiz bir kadınsılık... Kutup güneşi röfleler ve vanilya tonları bu trend için mükemmel seçim.

Androjen
Temel özelliği uyandırdığı asimetrik ve karmaşık hisler. Erkeksi kesimlere sahip saçlar, kadınlarda güçlü bir görünüm sağlıyor. Önden başlayan yay şeklindeki kesimler, bir tarafı çok kısa bir tarafı uzun saçlar bu tarza uygun. İster düz taranmış ve parlak, ister karışık ve mat çok farklı şekillendirmek mümkün. Tercih edilen renk şampanya.

Gotik
Milano defilelerindeki karanlık temadan esinlenerek hazırlandı. Gözün önüne peçe gibi düşen uzun tutamların sakladığı kare kesimli kaküller ön planda. İster yandan ayrılsın ister öne düşürülsün gotik trendin gizemli ve asimetrik havası var. Vişne, mürdüm, böğürtlen, koyu kahve ve siyah bu tarza en uygun renkler.

Retro
Erkekler için tasarlanan retro 1950'lerin rock&roll stilini geri getiriyor. Bu tarzda James Dean gibi tepedeki saçlar geriye doğru taranabiliyor ya da düz taranarak daha masum bir ifade taşınıyor. Tamamen erkeksi ve şehirli bir görünüş için.

Katlı ve kaküllü kesim

2008 kadını, katlı saçın dönüşüyle karşı karşıya. Saçlar kısa veya uzun olabilir. Ama genellikle yüzü çevreleyecek biçimde perçemli veya kaküllü kesiliyor. Bu yaramaz çocuk kesimi, kadını bağımsız ve sert, ama aynı zamanda cilveli ve risk almayı seven bir karakter olarak ortaya koyuyor. McKnight, "Belirgin kaküller ve kısa saç kesimi podyumlara geri döndü. Çok dikkat çekici bir kesim ve tarzla ortaya çıkıyor bu modeller. Ayrıca farklı uzunluklarda geometrik stiller de var" diyor. Aslında bu herkesin saçlarını kestireceği anlamına gelmiyor. Fakat bugün her yerde gördüğümüz uzun, düz saça bir alternatif sunuyor

bende 2 gün önce kahkul kestirdim ama cok kısa kesti. 2 hafta sonra kendini anca toparlar. kestirirken dikkat et fazla kısaltmasın.

ya benim iice cesaretim kırıldı :KK43: bi de ankara da merkez bi yerde böle iyi saç kesen kuaför biliyo musunuz?bi türlü cesaret edemiyorum ya çok berbat olursa diye de kuaför iyi olursa belki cesaretim artabilir..

he bide bu üçgen kahkul kesimi yuzu dolgun olanlara daha çok yakışıy

ashleesimpson01dd9.jpg

bu kahkulu ben kestirdim kuaforume aynını kesti ve çok hoş duruyo hemde düz bi kahkul değil çünkü herkes kahkullu artık farkımız olsun dimi

X