Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

çok heyecanlandım munzur arkadaşım en kısa zamanda fırsatını bulur bulmaz ben de alacağım kısa mahmutla sığır dilini ve içeceğim teşekkürler yorumların için

15-20dk beklemene de gerek yok 5 dk yeter :)
ankara da nerede bulunacagi konusunda da bir fikrim yok malum istanbulda yasiorum :)))
dedigim tadi tadina dayanamiyorsan biraz seker koy. ama abartmadan tabiki :)))

Sığır dilinin başka adı varmı ki acaba
Ben buralarda bulamadım hep sığır kuyruğu var diyorlar
Bulan varmı sığır dilini???

slmm kızlar 4 günü tamamladım dışarı sarkmış olan memelerden eser yokk kaydirigubbakcemile3 fakat içeride asıl sebep olan memelerde küçülme var ama daha henüz geçmedi.. sadece wc esnasında çıkıyo sonrası kayboluyoo :nazar: belkide sadece kısa mahmutu kullandığımdandır yani ben sığır dilini bulamadım ama bu ottan çok ümitliyimm azimle devam ediyorumm..:çok üzgünüm:hepinize geçmiş olsun gelişmeleri yazarım sevgilerrr:kahve:

Sığır dilinin başka adı varmı ki acaba
Ben buralarda bulamadım hep sığır kuyruğu var diyorlar
Bulan varmı sığır dilini???

ben nette araştırdım biraz sığır dili ve sığır kuyruğunu görsellerde gördüğüm kadarıyla aynı şey değilller.. mısır çarşısındaki aktarlara sorucam ben.. sığır dili iç anadoluda sebze olarak tüketiliyormuş belki oralarda farklı bir ismi wardır.. nden olmasın? :)) :1rolleyes:

kıslar ben de aldım mahmut otunu ..satıcı çay gibi içeceksiniz dedi bakalım ..illa ki sğır diliyle mi içmek lazım ayrıca da mahmut otunu günde kaç bardak içmeliyiz ..içen arkadaşlarımdan rica ediyorum nasıl içiyorsunuz aç ya da tok karnına mı? en fazla kaç öğün ? ve kaç bardak ? teşekkürler...

merhaba arkadaşım bende 2.ci ayını doldurmuş yeni bir anneyim.normal doğum yaptım doğumdan sonra başladı bu sorun.doktora gittim doktor çatlak ve aşırı kasılma var ameliyat olman gerekiyor dedi.çok kötüyüm hergün ağrıdan uyuyamıyorm piskolojim bozuldu çok kanıyor şişlik var.tavsiyen üzerine muskat cevizi aldım buğün 2.ci gün kullanıyorum bakalım inş iyi gelir.bu cevizi günde kaç kez kullanalım birde başka neler kullandın çok zor durumdayım hayatım cehennem cvp yazarsan sevinirim:1no2:

çörekotu yağını mutlaka denemelisin çünkü iki gün içinde sonuç alırsın ve inan çok rahatlatıyor . büyük tuvaletten sonra ve gece yatarken yağı sür ve hergün buna devam et dua edeceksin geçmiş olsun
doğumdan sonra ben de çok kötüydüm her seferinde 3-4 saat acıdan inliyordum kendim hazırladığım kremlerle ve kendi yöntemlerimle 4 ay sonra hafifledi. ama çörek otu yağını çok daha sonra keşfettim iyiki de keşfetmişim çok memnunum.

kıslar ben de aldım mahmut otunu ..satıcı çay gibi içeceksiniz dedi bakalım ..illa ki sğır diliyle mi içmek lazım ayrıca da mahmut otunu günde kaç bardak içmeliyiz ..içen arkadaşlarımdan rica ediyorum nasıl içiyorsunuz aç ya da tok karnına mı? en fazla kaç öğün ? ve kaç bardak ? teşekkürler...

melish, ben içtim bu çayı.. sığırdili ve kısa mahmut otunu karıştırıp yaptım.. ben akşamları tok olarak içtim, hani saat 9 gibi dizileri izlerken demlediğimiz çay gibi :)
günde 1 tane içtiğim halde faydasını gördüm.. aktar bana, bi zararı olmaz dedi. sonuç olarak bitki bu..
çok rahatım şimdii, binlerce şükür walla.. ne kanama, ne ağrı, ne de spasm. hepsi gitti:lepi:

melish, ben içtim bu çayı.. sığırdili ve kısa mahmut otunu karıştırıp yaptım.. ben akşamları tok olarak içtim, hani saat 9 gibi dizileri izlerken demlediğimiz çay gibi :)
günde 1 tane içtiğim halde faydasını gördüm.. aktar bana, bi zararı olmaz dedi. sonuç olarak bitki bu..
çok rahatım şimdii, binlerce şükür walla.. ne kanama, ne ağrı, ne de spasm. hepsi gitti:lepi:

geçmiş olsun sağol tatlım .deneyeceğim ben bakalım yazarım gelişme olursa.....:1hug:

merhaba kızlarrr sanırım 6 gün oldu hala devam ediyorum ama sanki ilk başta gösterdiği etki yavaşladı.. içerde olan şişlikler hala duruyoo tabiki eskisi gibi değil küçülmüş vaziyette ama ben tamamen geçmesini umuyordum çünkü öyle hızlı bir küçülme olduki ilk günler:1no2: neyse yılmak yok devam edicemm inşallah... ya bu arada bişi sorcam kullanan arkadaşlara benim vücudumda çok fazla sivilce oluştu yüzümde boynumda sırtımda bugünde göğüs ve göbek bölgemde olmuşş:bbo: hiç böle olmazdıı acaba ottan dolayı olması mümkünmü? bilemedim yani.. :nazar: ayrıca bu sivilcelerin ucları ufak iltahaplı ilk defa böyle oldu şimdi acaba alerjimi diyorumm çünkü farklı bişi yemedimm. yada bu otun suyunu içerken çok tiksiniyorum acaba onun etkisimi bilemedimm.. sizde durumlar nasılll öpüyorum hepinizi sevgilerrr :nazar:

Ya arkadaşlar her biriniz bir şey yazmışsınız kafam karıştı walla benim eşim 2 yıl önce ameliyat oldu hemoroid ve anal fissürü vardı ama şuan yine hastalık nüksetti doktor yine ameliyat diyor bizde başka çareler arıyoruz etkili geçirecek bir bitki ya da nette satılan bazı kapsüller var bitkisel bunlardan kullanan var mı?aranızda acaba nasıl geliyor kesin çözüm diye sunuluyor....

eet o memeleri yok eden bişi ama ne ben sülük duydum ve onu denemeyi istiyoruz..Mecburen..

merhaba kızlarrr yine benn..
evet bir rüya daha sona erdii.... kısa mahmut otu ilk 4 gün çok işe yaradı memeleri küçülttü fakat küçük şekilde kalmış durumda.. yani geçmiyorr.. mirmirmirmir hala yerinde fakat küçülmüş olarak... buda boşa çıktıı okadar kötü bit tatki zorla içtmiştim o suyu neyse yeni şeyler duyarsanız banada söyleyinn olurmuu...:nazar:

merhaba kızlarrr yine benn..
evet bir rüya daha sona erdii.... kısa mahmut otu ilk 4 gün çok işe yaradı memeleri küçülttü fakat küçük şekilde kalmış durumda.. yani geçmiyorr.. mirmirmirmir hala yerinde fakat küçülmüş olarak... buda boşa çıktıı okadar kötü bit tatki zorla içtmiştim o suyu neyse yeni şeyler duyarsanız banada söyleyinn olurmuu...:nazar:

munzurcum hiç mi rahatlama olmadı? memelerin tamamen kaybolmadığını sadece küçüldüğünü söylemiştim ben.. kısa mahmut otu sığırdili otuyla kullanılmalı ama.. yanlış anlama bilmediğim için soruyorum senin problemin memelerin olması mı yoksa ağrı falan mı war?:1rolleyes:

merhaba cnmm benim tek sıkıntım memelerdi ağrım sızım yoktuu sadece memeden şikayetçiyimm kabız olmadığım zaman gene şikayetim yok ama kabız olurda eğer afedersin zorlanırsam memelerde şişme oluyodu... onun için kullandım.. ama dediğim gibi sadece kısa mahmut u kullandım sığır dili burda bulamadımm.. tabiki küçültme oldu onuda yazdım zaten ama geçmiyoo bu zıkkımmlar heralde yawww yani öyle işte tavsiyen içinde teşekkürler byeee:a015:

merhaba cnmm benim tek sıkıntım memelerdi ağrım sızım yoktuu sadece memeden şikayetçiyimm kabız olmadığım zaman gene şikayetim yok ama kabız olurda eğer afedersin zorlanırsam memelerde şişme oluyodu... onun için kullandım.. ama dediğim gibi sadece kısa mahmut u kullandım sığır dili burda bulamadımm.. tabiki küçültme oldu onuda yazdım zaten ama geçmiyoo bu zıkkımmlar heralde yawww yani öyle işte tavsiyen içinde teşekkürler byeee:a015:

hemm anladım cnım.. ne diyim şikayetçi olduğun onlar olsun süper işteh ağrın sızın yokmuşşakkıdı memeleri aldırmadığın sürece kaybolması çok zor yanii.. ama inşallah öyle bi yöntem de bulursun:Saruboceq: bybysenağlama

kizlar benimde denemediğim bişey kalmadi memeyi yok eden ama yok yok yok:1no2:
benim hem fissür hem hemoroitti düşünün halimi artik:çok üzgünüm:
ameliyat oldum şükür rahatladim inşallah bidaha nüksetmez hain hastalik
:nazar:

X