Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

sizlerin tavsiyelerinizi okumuştum nette araştırmalar yaptım bi sürü seyler ve size tavsiyem ben yaptım 1 hafta sonrz faydasını gördüm mutlaka uygulayın

sabahları aç karınla 1 çorba kaşığı zeytin yağını yutuyosun üzerine yarım subardağı sıcak suya 1 tatlı kaşığı balı karıştırıp içiyosun arından her öğünden 15 dkka önce 1 çorba kaşığı dere otunu yiyip üzerine bi kaç yudum su içiyosun (ibrahim saraçoğlu) ve her gün mutlaka bir demet kıvırcığın yarısını yiyosun sarımsak yağı mutlaka hergün ve wc den sonra makadına merhem gibi sürülcek
1 ay boyunca devam edicek bunlara veya tam iyleşme olana kadar

acılı,ekşili,baharatlı,tursu,hamurişi,sigara,asitli yiyecek içecek,domates,peynir,,çikolata,makarna,pirinç et ve et ürünleri yenmicek bunlar anca tam iyleşme sağlandığında azar azar tüketilecek yanlarında mutlaka lifli besinler yemek gerek
bol bol maydonoz kıvırcık meyve sebze kepekli ekmek tüketilecek ve günde en az 8 bardak su içilecek

ben bunları yaptım 1 hafta ilk wc de etkisini görmedim ama 2. wc de sanki o acıları ceken ben değildim okadar rahat cıktımki dneyin derim bence ayrıca tamamen iyleşme olduğunda mutlaka her sabah zeytin yağını ve öğün öncesi dereotunu alışkanlık haline getirin ömür boyu rahat edin hem azınızda güzel bi koku oluyo

Son düzenleme:
b&m senin fissür yani çatlaklar iyileştim mi yani? bikaç şey okudm kantoron yağı, servi yağı, sarımsak yağı kafam karıştı iyice. bir bilen varsa yazsın lütfen.

valla sıla iyleştimi canım bilmiyorum ama 2 kere wc ye cıktım hiç bir acı kanama olmadı bende sasırdım yaptıklarım işe yaradı yani ..demekki zamnla tamamen kaybolucak kabızlık ve yırtılma olmadığı için yara cabuk kapanır

bugün aktara gitmeyi düşünüyorum. sen devam et bence. ama zeytinyağı hiç sanmam öyle içemm ben düşünüce bile midem bulanıyor. ekmeği kestim geçen hafta ama ayakta duramadım. hep sebze meyve vs. olmadı

Son düzenleyen: Moderatör:
zeytin yağı bulandırıcı bişi diilmiş sıla bende içemem diodum ama o acıyı cekmektense içmek daha ii ayrı içemiyosan orda tarif ettiğim ballı suya karıstır..ekmeği kesmiceksinki kepekli serbest kepekli yiyemem diyodum ama paket içindseki dilim kepek ekmekleri cok lezetli

zeytin yağı bulandırıcı bişi diilmiş sıla bende içemem diodum ama o acıyı cekmektense içmek daha ii ayrı içemiyosan orda tarif ettiğim ballı suya karıstır..ekmeği kesmiceksinki kepekli serbest kepekli yiyemem diyodum ama paket içindseki dilim kepek ekmekleri cok lezetli
yarın deniyeyim madem zeytinyağını bi. doğadan form çay aldım. keten tohumu aldım ama kabızlık yok ben de zaten bir kere oldu sadece. bir buçuk ay oldu. netten araştırdıysan fissür müzminleşiyormuş. resimlere filan baktın mı bilmiyorum.
kepekli ekmek aldırayım eşime seviyorum o dilimlenmiş olanları. bakalım nolcak.

Son düzenleyen: Moderatör:
maydanozun kendini haşladıktan sonra bi beze yada kağıt havlua koy
üzerine zeytinyağı gezdir koy arka tarafına yat bi kaç gece canım
suyu değil lapası yaniyerimseniben
anladım birazdan çıkıcam alaym gerekli malzemeleri. :roflol: bir de aktara uğrayayaım bakalım nasıl anlatıcam derdimi. :eek:

kızlar aktara gittim önceki sayfada yapıştırdığım yazılar varya aynen anlattı bana şunları yemicen şundan olur vs. sonra macun ve fitil gösterdi kendi karışımlarıymış biraz pahalı geldi ben de pazara da çıkmıştım almadım artık. yarın almayı düşünüyorum ama. bu gittiğim aktar iki yüz yıllık dedesi babası hepsi aktarmış. o yüzden oraya gittim. kantaron yağı aldım sadece. ama bu krem ve fitilin çözüm olacağını söyledi. 20 günlüktü fitiller saydım :)) diğer burçak otu bodur mahmut onları da söyledim cık dedi. babası yoktu ama o daha iyi bilir zannedersem. bakalım gelişmeleri bildiririm. ayrıca önce hemoroid olur sonra bu çatlaklar oluşur dedi. ben de hamileyken hemoroid olmuştu ama kaç yıldır hiç bi şikayetim yoktu. bakalım napıcaz.

sılacım müzmimleştiriyomuş dediğin ne canım kepekli ekmekmi zeytin yağımı anlamadım ??ayrıca sarımsak yağı sür bence orana cok faydası oluyo valla 3. wc me cıktım ne kabız ne isal okadar rahat yaptımki aman nazar demesin :p

canım fissür yazacağıma fissürü yazmışım o yüzden. yani tedavi olmazsa bu kesikler müzminleşiyormuş . maşallah canım ben de ishalde yok kabız da yok şu anda hamd olsun.

Merhaba herkese
Ne dertmiş bu yaa herkes muzdarip:KK43:(
Allah beterinden saklasın inşallah

Bu arada bir tanıdıktan bir terkip aldım eczaneye yaptırılıyormuş. Bugün yaptırıcam inşallah
Söylediğine göre kullanan herkes şifa bulmuş. Ben deneyeceğim inşallah faydası olursa sizlerede yazarım...

slm arkadaşlar bu sorun nasıl anlatılır bilmiyorum benimde yaklaşık 2 aydır kanamam oluyor ara ara kabızlık yada ishal yok wc ye rahat çıkıyorum ama wc de gazla birlikte gelen pelte şeklinde kanamam var dr gittim (genel cerraha) fitil ve kan durdurucu ilaçlar verdi ama bir faydası olmadı muayene etti hemeroit kitle hiç bir şey yok ama yinede kronoskopi yaptıralım dedi başka bir dr önerdi pazartesi ona gidecem bakalım o ne diyecek biraz nette araştırdım kolon kanserinin belirtileride aynı olduğundan mutlaka bir dr başvurun diyorlar inşallah birşey yoktur ama biraz tedirgin oldum açıkçası gelişmeleri size yazarım lütfen bitkilerle kendi başınıza tedaviden önce bir dr görünün

ben bir süredir çörekotu yağı kullanıyorum ve çok şükür biraz küçüldü kullanmaya devam ediyorum bakalım ilerleyen zamanda nasıl bir değişme olacak size bildiririm

X