Evlilik Çizelgesi Nasıl Yapılır?

canavar

Yılmak yok. Yola devam...
Pro Üye
12 Temmuz 2006
2.779
183
Evlilik çizelgesi yapabilmek için önce tıklayın.

16 adet sayfadan istediğiniz cetveli seçin

10 adet sayfadan cetvelin ibresini seçin

Üst kısımdan evlilik tarihini seçin. Seçim şekli ay-gün-yıl formatındadır.
Bir alltaki kısıma istediğini yazabilirsiniz. Ama genelde Ben & Sen tarzı daha uygun...

ilk kısımda yer alandan büyüklüğünü altındakindende renk koyuluğunu seçin
(Not: Esasında bırakın olduğu gibi kalsın.)

.

Koplayalamız gereken yer kırmızı yazılı kısım oluyor onu da direk; şutarafagitti

bu kısmın en altındaki yere yapıştırın

kolay gelsin :içelim:

Son düzenleyen: Moderatör:
imza kısmı neresi arkadaslar bulamadımm

Merhabalar ...sol ust kosede kontrol panelinize girin ...
acilan sayfada yine sol en ustte detayli bilgilerinizi duzenleyin bolumune girin ...tekrar acilan sayfanin en alt kisminda kilo ve dogum tarihi takip cizelgesi bolumune yapistirin yerimseniben ve degisiklikleri kayit et deyin ,bu kadar yerimseniben:içelim:

Merhabalar ...sol ust kosede kontrol panelinize girin ...
acilan sayfada yine sol en ustte detayli bilgilerinizi duzenleyin bolumune girin ...tekrar acilan sayfanin en alt kisminda kilo ve dogum tarihi takip cizelgesi bolumune yapistirin yerimseniben ve degisiklikleri kayit et deyin ,bu kadar yerimseniben:içelim:

Zepp tarif ettiğin gibi yapıyorum,ama olmuyor bazılarının çizelgelerini görebiliyorum bazılarında ise bir (x) olarak görünüyor resmi göster dediğimde açılmıyor benim imzamda (x) şeklinde görünüyor başka bir ayar mı yapmam lazım acaba a.s.

Zepp tarif ettiğin gibi yapıyorum,ama olmuyor bazılarının çizelgelerini görebiliyorum bazılarında ise bir (x) olarak görünüyor resmi göster dediğimde açılmıyor benim imzamda (x) şeklinde görünüyor başka bir ayar mı yapmam lazım acaba a.s.

anladim canim sorununu onemli olan nereyi kesip yapistirman gerektigi ;
bak resimle anlatayim ,kolay gelsin yerimseniben

14429172bv4.jpg

Evet olmuş elinize sağlık öğrendim bunu fakat bazı farklı cetvelelr var bu bizim gördüğümüz linkte yoktu onlar zepp inki mesela yda evlilik çizelgesinde gelin ve damat daha farlı şeyler var onları hangi linkten bulabilriz?

Bu bilgileri baya zor buldum teşekkürler ben da hala eksik birşeyler var senağlama benim anlamadgım geri sayım var ileri sayım yok mu:1no2:

Evet olmuş elinize sağlık öğrendim bunu fakat bazı farklı cetvelelr var bu bizim gördüğümüz linkte yoktu onlar zepp inki mesela yda evlilik çizelgesinde gelin ve damat daha farlı şeyler var onları hangi linkten bulabilriz?

Bunu ben de merak ediyorum ya. Yardımcı olabilecek biri yok mu acaba?

bende daha farklı seyler istiyorum yaaa evet nasıl yapılıyo?

Ben yaptım sonunda. 7910 ticker diyo googlede aratınca çıkıyor. Çok seçenek var. Valla benim hoşuma gitti. Nasıl olmuş sizce..

eeee...farkli adresleri bir zahmet siz bulacaksiniz arkadaslar yerimseniben
bircok ticker yapim sitesi mevcut ...azicik ingilizceniz varsa halledersiniz yerimseniben
google da arayin bir suru adres cikacak karsiniza ...
kolay gelsin ...

ya kizlar bi sorum daha olcak
bu cizilgenin altina biseler daha yazabiliyomuyuz?
yani imza olarak
profil düzenlemede öyle bise bulamadimda

X