Du'it Ayak ve Topuk Kremi

emotionum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
286
1
DU IT AYAK VE TOPUK BALSAMI (5 Günde Gözle Görülür Etki) Sert Cildi Yumuşatır Keçeleşmeyi Giderir Ölü Hücrelerin Kopup Düşmesini Sağlar Yağsız Bir KorumaKalkanı Oluşturur Hızla Rahatlama Sağlar Diyabetik Ayak Bakımı Layiha İlavesi Yoktur Klinik Olarak Test Edilmiştir

DU'IT Foot Heel Balm Plus Topuk Çatlaklarını Giderici Krem 75 Gr

arkadşlar ayak bakımı için mucize krem diye halk arasında konuşuluyor. sizlerle paylaşmak istedim. eczanelerde satılıyor.
ihtiyacı olan için umarım yardımcı olabilirm.

Arkadaşlar bende geçende Derya BAYKAL da izledim vazeline bildiğimiz aspirini ezip de karıştırın sonra ayaklara sürün iyi gelir diyor.Aldım en kısa zamanda deniyecem.kullanınca sonucunu yazarım.

duıt gerçekten muhteşem bir krem denemediğim şey kalmadı sürekli pediküre gidiyorum buna rağmen topuklarım parça parçaydı rezil bir durumda. nefret ediyordum ayaklarımdan topuklarımdan utanıyordum hatta uyku içinde hareket ederken pamuk saten çarşafımdan çatır çatır sesler geliyor sese uyanıyordum. bimden almıştım duıt i pek ihtimal vermemiştim ama takıntılı olduğumiçin gördüğüm herşeyi alıyordum ama düzenli kullandım her gece yatmadan sürüp çorap giyip yattım 5. gün felandı tv izlerken bi ara elim topuklarıma gitti allahım muhteşem bir histi pürüzsüz pespembe hep imrendiğim topuklar şimdi harıl harıl arıyorum ben 12 ye almıştım 50 ml di netten araştırdım 45 falan diyorlar
aspirinli vazelin fiyasko tabi benim için (vahim durumdaydım) atacağım bir kutu vazelin heba oldu

X