tüp bebek tedavisine başladım

ESXIXNGXUXL

Her nefes ebediyyen sükür
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
341
3
arkadaşlar bugün tüpbebek tedavisine başladım drum muayene etti doğum kontrol hapı, bebe asprini ve vitamin verdi ,yarın kan tahlilinden sonra ilaçlara başlıycam, endometriozis hastası olduğum için yumurta rezervi azmış diğer hastaların şansı % 60 iken benim % 40 mış umarım bebeğime kavuşurum dualarınızı eksik etmeyin

arkadaşlar bugün tüpbebek tedavisine başladım drum muayene etti doğum kontrol hapı, bebe asprini ve vitamin verdi ,yarın kan tahlilinden sonra ilaçlara başlıycam, endometriozis hastası olduğum için yumurta rezervi azmış diğer hastaların şansı % 60 iken benim % 40 mış umarım bebeğime kavuşurum dualarınızı eksik etmeyin

hayırlı olsun arkadaşım şansım azmış diye düşünmen bence yanlış onu sadece allah bilir vakti geldiyse olur baştan umutsuz düşünmen doğru değil bence allah yardımcın olsun inşallah hayırlı haberlerinide alırız burdan:1hug:

cok sakın ol stresten uzak dur ve hep pozıtıf dusun inş ıyı haberlerını alırız bısey sormak ıstersen sorabılırsın burda herkes yardımcı olur

teşekkür ederim arkadaşlar ilginize iyiki bu site ve sizler varsınız hiç kimseyle konuşamadığım şeyleri sizinle konuşup burda dertleşiyorum sağolun ALLAH hepimizin dileklerini kabul eder inşallah

mevlam gönlüne göre versin canım....

internete sık giremediğim için yazını şimdi gördüm. şimdilik ilaçları kullanıyorum. ayın 16 da iğnelere başlıyacak. fsh yüksek çıktığı için dr diğerğer hastalarda 10 veya 15 yumurta elde ederken sende 4 veya5 tane elde edebiliriz dedi. ben yinede ümitliyim inşallah olur.

canım bende endometrisiz hastasıyım... diğerlerine göre sanşsımız amıymış gerçekten.... sen ameliya oldun mu bunun için.. ben önce laporoskopi sonrada açık ameliyat oldum canım... şimdide tüp düşünüyoruz...

canım bende endometrisiz hastasıyım... diğerlerine göre sanşsımız amıymış gerçekten.... sen ameliya oldun mu bunun için.. ben önce laporoskopi sonrada açık ameliyat oldum canım... şimdide tüp düşünüyoruz...

maalesef oldum hemde açık ameliyat daha sonra başka bir dr açık ameliyata gerek yokmuş dedi çok üzüldüm 1 yıl oldu endometriozis yumurtalıkları yıprattığı için yumurta sayısı azalıyor ve erken menepoza giriyorsun

esingül bu dönemde kendine çok iyi bak ve moralini yüksek tut Allah yardımcın olsun, umarım dilediğin gibi sağlıklı hayırlı bir bebişe kavuşursun... Kendine çok iyi bak...

internete sık giremediğim için yazını şimdi gördüm. şimdilik ilaçları kullanıyorum. ayın 16 da iğnelere başlıyacak. fsh yüksek çıktığı için dr diğerğer hastalarda 10 veya 15 yumurta elde ederken sende 4 veya5 tane elde edebiliriz dedi. ben yinede ümitliyim inşallah olur.

Esingul sen yine sansliymissin canim 4_5 yumurtada fena degil,bende sadece iki tane oldu,onlarda dollenirmi dollenmezmi belli degil,dua etmekten baska carem kalmadi,hepimize iyi sanslar.

gulsehri dr un söylediği o belki daha az olur. ama sen stres yapıyorsun rahat ol biliyorsun stres olumsuz etkiliyor. drum geçen ay bir bayanın 1 yumurtayla hamile kaldığını söyledi onun için ümidini kesme

X