eşiniz yada sevgiliniz sizi kıskanıyormu???

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
evet bayanlar esınız yada sevgılınız sızı kıskanıyormu?en çok kımlerden kıskanır?bu benım çok offff dedıgım bır sorun çunku esım felaket kıskanç bır ınsan herkesten herseyden kıskanıyo hatta evden dısarı bıle çıkartmıyo???bılgısayara bıle program yukledı aksam gelınce neler yapmısım nerelere gırmısım hepsını okuyup rapor alıyo!:bbo:sizde boyle sorunlar yasıyomusunuz?

oy oy oy benim sevgilimde kıskanç değilim diyo ama ben kıskandırmasını biliyorum:) neyse
ya kıskanclığın fazlası zarar bence o kadarda olmaz ya ne demek rapor alıyo falan niye bu kadar kıskançki
kıskanılmak çok güzel bişeyyyyy:asigim:

oy oy oy benim sevgilimde kıskanç değilim diyo ama ben kıskandırmasını biliyorum:) neyse
ya kıskanclığın fazlası zarar bence o kadarda olmaz ya ne demek rapor alıyo falan niye bu kadar kıskançki
kıskanılmak çok güzel bişeyyyyy:asigim:

gercekten asırı kıskançlık çok kotu bırsey ınsan nefes alamıyo daralıyorum artıkkkkkkkk kafamçokkarıştı:eek:klava:

aşkım beni çok fazla kıskanıyor nereye gitsem haber vermemi ister
birinden bahsetsem kimdir nedir sorar

ileri gittiği zaman benim dilimden kurtulamayacağını bildiği için fazla üstelemiyo.
Çünkü böyle yaparsa ben bunalır,daralırım.Yapamam öyle Allah korusunyasakkelime

gercekten asırı kıskançlık çok kotu bırsey ınsan nefes alamıyo daralıyorum artıkkkkkkkk kafamçokkarıştı:eek:klava:

ay canım maşallah çok güzelsin ya tabiki daralır insan ben kendimi senin yerine koyup düşünüyorumda ne kadarda zor olur yaa evden dışarı falan çıkartmıyo falan diyosun yaa

yok yok benimki kıskanmaz.:KK43:bu konuda ona sorarım bazen sen beni hiç kıskanmıyo musun diye?kıskanıyorum tabiki ama belli etmem,hem sen beni kıskandıracak bişey yapmazsın biliyorum falan diyo... napiim bende üstelemiyorum,hani sen beni umursamıyo musun falan diye.amaaaan boşverin ya kıskansa da hoşuma gitmezdi zaten sanki bana güvenmiyormuş gibi hissederdim heralde nebiliiim ya

canım eşinin davranışı hiç normal değil bence benim nişanlımda kıskanır beni ama öyle aman aman değil en çok kıyafetlerimle ilgilenir başkalarından kıskanmaz

benimki çok kıskançtır ama çok kısıtlamaz da beni,önceleri sıkılırdım kıskançlığından,şimdi hoşuma gidiyor,eee 15 yıllık beraberliğe rağmen hala kıskanıyor olması çok güzel...(tabii bence)

benimki çok kıskançtır ama çok kısıtlamaz da beni,önceleri sıkılırdım kıskançlığından,şimdi hoşuma gidiyor,eee 15 yıllık beraberliğe rağmen hala kıskanıyor olması çok güzel...(tabii bence)

15 yıllık maasallah allah ayırmasın sızı(amin) hala kıskanması güzel degıl bence mukemmel....a.s.

evet kıskanır,kıskanmasıda lazım biraz...eskiden sorunlar yaşıyorduk bu yüzden ama artık dozunda kalıyor kıskançlığı,tabii benimkide:)

evet bayanlar esınız yada sevgılınız sızı kıskanıyormu?en çok kımlerden kıskanır?bu benım çok offff dedıgım bır sorun çunku esım felaket kıskanç bır ınsan herkesten herseyden kıskanıyo hatta evden dısarı bıle çıkartmıyo???bılgısayara bıle program yukledı aksam gelınce neler yapmısım nerelere gırmısım hepsını okuyup rapor alıyo!:bbo:sizde boyle sorunlar yasıyomusunuz?

selam canim kiskanclikmi benimkisi asmis artik ruh hastasi yaptiklarini anlatsam sikayet uzerine bakir koye kapatirlar heraldesırnaşık şey kocami evliligimdeki en buyuk problemim kiskansligi olmasa 4 4luk es aslinda gulu sevenŞeniz dikenine katlaniyo iste

selam canim kiskanclikmi benimkisi asmis artik ruh hastasi yaptiklarini anlatsam sikayet uzerine bakir koye kapatirlar heraldesırnaşık şey kocami evliligimdeki en buyuk problemim kiskansligi olmasa 4 4luk es aslinda gulu sevenŞeniz dikenine katlaniyo iste
:Roflol::Roflol::Roflol:her eve lazım bole erkekler bazen aklıma gelıyo gulme krızı gecırıyorum...yaptıklarını esıme anlatınca verdıgı tepkı aynen su oluyor ben rızelıyım baska erkeklere benzemem!:mymeka:

benim eşim fazla kıskanç değil yani dışarıdan bir müdahele gelmesse kıskanmaz çok rahatım beni kısıtlamaz güzel olmamı güzel giyinmemi ister çok memnunum bu konuda

:Roflol::Roflol::Roflol:her eve lazım bole erkekler bazen aklıma gelıyo gulme krızı gecırıyorum...yaptıklarını esıme anlatınca verdıgı tepkı aynen su oluyor ben rızelıyım baska erkeklere benzemem!:mymeka:

hadi ya yaptiklarini kabul etmemek icin ila bir seylerin arkalarina siginirlar( benim esim cok daginlik adamin tekidir kizdigimda da daginliksin dedigimde zeki adamlar daginlik olurmus mucitler bilim adamlari daginlik olurmus daginlikligini zekiligiyle kapatmaya calisiyo) süprizzzzz her eve bir taneden fazlasi zararli benim oglumda simdiden basladi hig demis babasini burnundan dusmus yandim ben

içten içe elbette kıskanır yeri gelince ama benim aşkım ve 13 yıllık kocam
beni çok beğenir.kendine ve bana aşırı güvenen biri olduğu için asla kıyafetlerime,haberli olduğu müddetçe nereye gittiğime,eve kaçta geleceğime
karışmaz.zaten bunlar sorun oluyorsa bir evde eşler birbirlerinin sınırlarını bilmiyor demektir.hatta bazen bir yerlerden eve geldiğimiz zaman bana sevgiyle bakarak derki,onca kadının içinde en çekici ve güzeli sendin.sana sahip olduğum için çok şanslıyım...kıskançlık bence güven eksikliği.bir insanın üstünde baskı kurma eğilimi.insan kendi neyse karşısındakinide öyle bilir derler.
şimdi kocam beni diğer erkeklerden kıskanırsa bu ne anlama gelir sizce.
demekki benim gün gelip onu aldatabileceğim...ben bunu anlarım.kıskançlık çaresizliktir.bazı kadınlar eşleri kendini kıskanıyor diye bunu sevgiye bağlıyor.
eşim beni kıskanıp huzursuzluk yaratırsa bunu kendime hakaret sayarım ben...

ayy o yarayı hiç açmayın kızlar çok kıskanç nerdeyse balkona çıkartmıyacak ama yavaş yavaş çürütüyorum bu hipotezii,bende onu kıskanıyorum tabii ama onun beni kıskandıgı kadar olamıyorum çarşıya bile çıksam rapor veriyorum :KK43:

evet eşim çok kıskanç 12 yıldır tanıyorum 8 yıllk evliyiz huyu hiç değişmedi.
fazlası sıkıyor .
buraz kıskanması gerekir ama fazla olmasa iyi olur......
bende kıskancım ama eşim kadar değil.......

X