hangisi kolay!!!

talin

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
4.250
27
45
Sadece mutlu olmayı istiyoruz,mutlu etmek kimsenin umrunda değil...

Sadece keyif almak istiyoruz,keyif vermek kimsenin umrunda değil...

Sadece kazanmak istiyoruz,kaybederek kazanmak kimsenin umrunda değil….

Sadece sevilmek istiyoruz,sevmek ise kimsenin umrunda değil…

Birbirimizi acımasızca eleştiriyoruz,kendimize aynada bile bakamazken…

Bahaneler yaratmakta üzerimize yok,harekete geçmek öylesine kolayken…

İnsan insana muhtaçtır bilmiyoruz,yalnızlık seçimmiş gibi ahkam keserken…

Cehennemiz olan insana hoşça kal diyemiyoruz, aşık olduğumuzu zannederken…

Başka birisine şans vermek gerekliliğini anlamıyoruz, sahip olmak bu kadar cezbederken…

Hiç ölmeyecekmişiz gibi yaşıyoruz, oysa hayat nasılda kısayken…

Bu kadar zor mu engelleri kaldırmak, yarattığımız mahkumiyetin dışına çıkmak…

bu kadar mı zor Hayatın içinde rol almak dururken,dışarıdan bakıp seyirci kalmak...............................

sevgiyle kalına.s.

insanları mutlu etmek,sevmek,yardımcı olmak kendime yaptığım şeykerden daha çok mutlu ediyor beni biraz karışık bir cümle kurdum ama:)anladığına inanıyorum...çok güzel bir yazıydı her zaman ki gibi,sağol canım ayrıca bunlar kolay ve ben yapıyorum:) sevgilerimle...

canım çok güzel bir yazı,mutlu etmek daha kolay belki ama biz insanlar birazcık benciliz sanırım,mutlu ederken de mutlu edilmeyi ummuyormuyuz..paylaşımın için sağol..

insanları mutlu etmek,sevmek,yardımcı olmak kendime yaptığım şeykerden daha çok mutlu ediyor beni biraz karışık bir cümle kurdum ama:)anladığına inanıyorum...çok güzel bir yazıydı her zaman ki gibi,sağol canım ayrıca bunlar kolay ve ben yapıyorum:) sevgilerimle...

anlamaz mıyıım hiiçççça.s
inan bu şekilde düşünmene ve en önemlisi uygulayabilmene çok sevindim
ayrıca bunlar madem kolay bir dahaki sefere daha zor sorucam ona göre:Roflol:
sevgiyle kala.s.

canım çok güzel bir yazı,mutlu etmek daha kolay belki ama biz insanlar birazcık benciliz sanırım,mutlu ederken de mutlu edilmeyi ummuyormuyuz..paylaşımın için sağol..

evet canım aslında bütün mutsuzluklarımız da bundan kaynaklanıyor işte....hep beklentilerimiz var hep var hep vara.s.

ne kadar doğru bir yazı talincim,emeğine sağlık arkadaşım a.s.

ne kadar doğru bir yazı talincim,emeğine sağlık arkadaşım a.s.

aslında herşey ne kadar da basit değil mi canımyerimseniben
teşekkür ederim
senin de gözlerine,yüreğine sağlık:1hug:
sevgiyle kala.s.

Aslında hiçbirisi zor değil.Bunların hepsini başarabildiğimiz gün,tam olgunluğa erişmiş olacağız.Mesela ben (tabii yaş da önemli) hepsini yapıyorum(almadan verebilen bir kişiliğe sahibim).Bir tek şey hariç.HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ YAŞAMAK!....Bundan vazgeçemiyorum.Yaşamaktan vazgeçemiyorum.Ölüm var biliyorum.Ama nefis işte!...Bundan vazgeçtiğim gün tam olgunluğa erişmiş olacağım,bunu da biliyorum.

bende almadan veriyorum ama yoruldum..mutlu ediyorum ama mutlu olmuyorum..huzur veriyorum ama huzur bulduğum küçük bi alanım bile yok..yinede susuyorumm..
bari mutlu ettğinle avun diyorum mutlu olamasanda ama böyle de çok zor..keşke bencil bi insan olabilseydim..kimseyi ümemek için kendi kırgınlıklarımın üstünü kapatmaya çalışmasaydım..gördüklerimi görmezden gelmeseydim.o kırılır,bu üzülür diye susmasaydımm..

rica ederim kızlar...herşey içimizde bitiyor gördüğünüz gibi..herşey bizde bitiyoryerimseniben
sevgilera.s.

X