tup bebek yaptiranlar cevaplarsaniz sevinirim!!

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
arkadaslar tup bebek yaptirdiktan sonra eger calisiyorsaniz ve isiniz agirsa evde kac gun dinlenmeniz lazim ve yumurta toplama isleminden sonra cok agri oluyormu yani o gun calismama engelmi??

arkadaslar tup bebek yaptirdiktan sonra eger calisiyorsaniz ve isiniz agirsa evde kac gun dinlenmeniz lazim ve yumurta toplama isleminden sonra cok agri oluyormu yani o gun calismama engelmi??

evet tatlım yumurta toplama işleminden sonra ağrı oluyor tabi toplanırken narkozdan hissetmiyorsun işin ağırsa transferden sonrası önemli doktorunla iyice görüş derim güzelim:1hug:

Canim Yumurtalar Toplandiktan üç Gün Sonra Transfer Yapiliyor Zaten Genelde Ama Ilk Toplama Yapilan Gün Dinlenmen Gerekiyor Yani Benimki Narkozlu Olduğu Için Uyudum Hep Ogün Ve Ağrili Olmuştu Sonradan Benimki Ama Tüp Bebek Yani Transferden Sonra Doktor üç Gün Dinlenme Yeter Diyor Yani üç Gün çok Dikkatli Yatacaksin Hareketlerine Dikkat Edeceksin Sonra Fazla Ağir Olmadan çalişabilirsin Diyor Doktor Bi Sakinca Görmüyor Yani Ama Yinede Doktoruna Sorarsan Daha Iyi Olur Duruma Göre Değişebilir çünkü Cnm

tesekkur ederim kizlar cevapladiginiz icin ...ama isyerine bunu soylemek istemiyorum nasil izin alsamki acaba???

tesekkur ederim kizlar cevapladiginiz icin ...ama isyerine bunu soylemek istemiyorum nasil izin alsamki acaba???

Canım doktor rapor yazsın, iş yerindekilere hastayım dersin.açıklaman gerekir mi onlara?Rapor alıp işe gitmesen sorun olur mu? Bizde olmuyorda.Senin iş yerinde prosedür nasıl bilmiyorum.

Ya cidden bir de bunlarla uğraşıyoruz.Bende bu günlerde sevk alıyorum insanlar artık sürekli neden der gibi bakıyorlar.Biz zaten zor süreçlerden geçiyoruz birde çevreyle uğraşmak zorunda kalıyoruz.Ben psikolojik olarak baskı hissediyorum açıkçası sanki işten kaytarıyorum gibi bazen suçlu hissettiren bakışlar olabiliyor.

Ama yıldıramazlar bizi asla.Hedefimize ulaşacağız.
:hooray:

cnm eger alabılıyosan rapor al 12gun kan tahlılı yaptıracagın gune kadar dıkkat et hep dıkkat etmen lazımda ılk 3 gun cok dıkkat et sadece yat ondan sonra kan vermeye gıdene kadar evden dısarı cıkma otobuse bınme yanı evde dınlen ıs yapma

evet canim rapor alicam ama 3 gunluk isler yogun fazla alamam acaba 3 gunde tutunmus olurmu bebis???

evet canim rapor alicam ama 3 gunluk isler yogun fazla alamam acaba 3 gunde tutunmus olurmu bebis???

Rahme 3- 4 günde yolculuk yapıyormuş.7 günden sonra yerleşme sanırım.
Ama çok yorma çalışırken kendini lütfen.Olur mu? hastayım belim ağrıyor felan de çok yorma kendini.

canım bnece 3gun yeterlı dıyolar am sen yın etedbıırnı al taktırı allah a bırak deırm bu ıs ole kolay ıs deyıl maddı olarakta tabıkı bu fırsatı elıne gecırmısken degerlendır hemen ıs bası yapma derım ıns olur fakt olumsuz olursa hep kafanda sorı ısretı olaralk kalır ıns ıyı heberler verırsın bnede yaptırdım malesef olmadı

ilk üc gun ıyı dınlenırsen hersey yolunda gıdıyor zaten bebgın tutunması ıcın transfer sonrası 1saat bıle yeterlı demıstı doktorum.benm 2.mıkro denemem .1.de yumurta toplama sonrası pek dınlenmemıstım ve hamılelık boyunca da hep acı cektım .ve olmadı.bu sefer 2.de cok dıkkat ettım bol bol uzandım.transfere kadar dınlensen ve transfer gunu sonrada ağrı olmuyor.12.gune kadar da ısten mumkun oldugunca kaytar derım ben .benm tanıdıklarım bu kaytarmalar yuzunden benle takısır oldular ama ınan senden onemlı dııl.guzel haberlerını beklıyoruz canm.bol sans

nzymhn canim sen ikinciyi ne zaman dusunuyorsun..benim gibi hayal kirikligi yasadin ilkinde...

X