7. Yarışma Duyurusu : ''En Güzel Göz Makyajı'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
10
Arkadaşlar 7. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.
''En Güzel Göz Makyajı'' kategorisinde düzenlediğimiz yarışmamıza,göndereceğiniz fotolarda sadece gözlerinizin fotosu olmalı..Yani komple yüz fotonuzu istemiyorum:)

Oylama ve değerlendirme yaparken gözün kendi güzelliği yada çekiciliği değil,göz makyajının güzelliği,ayrıntıları,renk ve kullanılan materyalin çokluğu dikkate alınacaktır..

1* Kesinlikle kendi çekiminiz olan fotolarla katılacaksınız..
2* Yarışmaya çalışmanızı gönderirken lütfen site içinde ki nicklerinizi eklemeyi unutmayınız..(nick:KK içinde ki rumuzdur..BerŞule gibi)
3* Lütfen kurnazlık olaylarına isimlerimiz karışmasın,diskalifiyeye davetiye çıkarmayalım:)

Tema: En Güzel Göz Makyajı
Başvuru Başlangıcı:17/11/2007
Başvuru Bitiş:25/11/2007

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Göz makyajı konusunun fikir babasını yani fikir anasını tebrik ediyorum..

Herkese başarılar..

makyaj mı CADIARZU sanırım bu sefer benden pas :roflol:katılacaklara bol şans dilerim

ahada sonunda tam bana göre bir yarışma sırnaşık şey
berşulemmmŞeniz

Hadi hadi aslında herkes sever göz makyajını ve yaparken özenir..Benim arkadaşlarımın elinden bi uçanla,bi kaçan kurtulur..
Bu arada kategorimiz hem güzel hem eğlenceli..:1closedeyes:

Hadi hadi aslında herkes sever göz makyajını ve yaparken özenir..Benim arkadaşlarımın elinden bi uçanla,bi kaçan kurtulur..
Bu arada kategorimiz hem güzel hem eğlenceli..:1closedeyes:

inşallah türkan şorayın gözlerini kesip yollamazlar şulem sen alıntı olmayacak diye uyarını yapta üzmesinler seni hamiş hamiş:roflol::roflol:

inşallah türkan şorayın gözlerini kesip yollamazlar şulem sen alıntı olmayacak diye uyarını yapta üzmesinler seni hamiş hamiş:roflol::roflol:

:roflol: Allama yakarım öyle bişey olursa,cümle alem duysun..Hamileyim falan dinlemem ,bıngıldak yarma operasyonuna çıkarım..
Yıpratmayın beni,yarın bebişim hırçın olur bak ona göre..jeyyar

Gazete,dergi yada netten başkasının gözlerini göndermeyin,valla Kazen çalıntı olduğunu anlar..
Bu kez jüri tek kişi ve adı Kazen..lülülülülülü

türkan şorayın gözlerini kuzum yollayabilirsengözlerimebaksanab dikkat edin ona:roflol::roflol:

katılanlara başarılar benim ilgi alanım diil sizlere kolay gelsin nese başka sefere

Göz makyajını eşimize yaptırsak olur mu?:roflol: Şöyle gotik tarzı çalışsakÇok üzgünüm çoook:roflol:

yaf ben resim eklicem ama ekleyemiyom bende yarışmya katılcam ühüüüüüüüü senağlama

Tüüü...keşke avatarıma kendi gözümü koymadan önce olsaydı bu yarışma.Kendi gözümü deşifre ettim,artıkın katılamam,ama herkesinkini merakla bekliyorum valla.

kimin gözünü boyıycaz? kendi gözümöüzün olması şartmıdır...

Yok kakuşum ben hepinizin gözlerinin nasıl olduğunu bilmiyorum ki?jeyyar
Göz makyajı içeren kendi çekiminiz olan fotolar istiyorum..
Yani netten başkasının gözleri değil,sizin makyaj yaptığınız,kendinizin fotoğrafladığınız çekimler..
Makyajı ister kendi gözüne,ister konu komşu gözüne yap..lülülülülülü

Tüüü...keşke avatarıma kendi gözümü koymadan önce olsaydı bu yarışma.Kendi gözümü deşifre ettim,artıkın katılamam,ama herkesinkini merakla bekliyorum valla.

Makyajını bilemem ama ben en güzel göz olarak seni seçtim tatlım. Maşallah ne güzel gözün var öyle.

X