Aşılama Birkac Sefer Asilama Yaptiranlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

yekdenem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
71
0
40
Canlarim Birsey Sormak Istiyorum Bende 2 Gun Once Asilama Yaptirdim Ik Kez Birkac Arkadasimiz 2 Veya 3 Kez Yaptirmislar Ama Tutmamis Nicin Sebep Ne Bende Korkuyorum Ya Tutmassa Gerce Allah Bilir Ama Nasip Bilgi Verirseniz Kizlar Birde Ben 2 Sene Once Normal Sekilde Hamile Kalmistim Ama Dustu Sonra Kist Vardi Ameliyat Oldum Ve Biraz Ilac Kulllandiktan Sonra Asilama Yaptirdim

yekdenem benim 3. aşılama yapıldı. aşılamanın normal yolla gebelikle çok büyük bir farkı yok aslında. tutma ihtimali %15. yine de nasip kimisinin ilkinde de tutuyor inşallah sende onlardan olursun.

Bende üç Aşilama Yaptirdim.ikincisinde Gebelik Yaşadin Ama Düşük Yaptin.üçüncü Aşilamam Tutmadive Adet Oldum

bende 2 aşılama oldum ve ikiside tutmadı zaten tutacak diye bişeyde yok olur veya olmaz herşeyin allahın taktiri...

:teytey:kızlar bende yarın aşılama yaptırıyorum...............ilaç Tedavisi yapıldı 3 ay kadar ara verdim.:uhm:bugün başka dr.gittim yumurta yazır dedi yapalım aşılamayı eşim yanımda olsaydı hemen yapacaktı.yarın sabah direk sipermi yıkamadan enşekte edecek pek ümitli değilim ama dr.olsun denemiş oluruz dedi.ümitlenme olmazsa adet olunca tedaviye başlıyorum .dua edin kızlar allahım hepimize yaşatsın:emir_bebek:

İnşallah sevineceğin şekilde sonuçlanır.Hayırlısıyla........................

:teytey:kızlar bende yarın aşılama yaptırıyorum...............ilaç Tedavisi yapıldı 3 ay kadar ara verdim.:uhm:bugün başka dr.gittim yumurta yazır dedi yapalım aşılamayı eşim yanımda olsaydı hemen yapacaktı.yarın sabah direk sipermi yıkamadan enşekte edecek pek ümitli değilim ama dr.olsun denemiş oluruz dedi.ümitlenme olmazsa adet olunca tedaviye başlıyorum .dua edin kızlar allahım hepimize yaşatsın:emir_bebek:
inş hayırlısı neyse o olur arkadaşım dualarımız seninle

Canlarim Birsey Sormak Istiyorum Bende 2 Gun Once Asilama Yaptirdim Ik Kez Birkac Arkadasimiz 2 Veya 3 Kez Yaptirmislar Ama Tutmamis Nicin Sebep Ne Bende Korkuyorum Ya Tutmassa Gerce Allah Bilir Ama Nasip Bilgi Verirseniz Kizlar Birde Ben 2 Sene Once Normal Sekilde Hamile Kalmistim Ama Dustu Sonra Kist Vardi Ameliyat Oldum Ve Biraz Ilac Kulllandiktan Sonra Asilama Yaptirdim

yekdenem olmazsada cok önemlı degıl yani tupbebek gıbı sans zaten cok olmuyo bıdaha denersın mıllet 10defa yapıyo ama tabı maddı olarak onemlı tabı bılmıyorım devlettemı bakılıyosun ama korkma sakın olur ben 2kezasılama yaptırdım sebepsızce tutmadı bılmıyorum dr da olmalıydı dedı esınde problem yok sanırım hamılelık gecırmıssın cunku kanallarında acık olmalıki boyle olmus dusuk bıle guzel barı bısey olusuyo sakın cokta umıtlenme cunku asılama pek matah biseyde degıl dogal yolun kısaltılmısı

selam bende 3 defa asilama yaptirdim ilk ikisi tutmadi ama 3. tuttu sukurler olsun arkadaslarinda dedigi gibi allahin taktiri ne zaman isterse o zaman veriyor!!!

selam bende 3 defa asilama yaptirdim ilk ikisi tutmadi ama 3. tuttu sukurler olsun arkadaslarinda dedigi gibi allahin taktiri ne zaman isterse o zaman veriyor!!!

merhaba mehay.belki hatırlamazsın ama daha önceki aşılamalarımızı aynı dönemde yaptırmış ve buradan sohbetlerimiz olmuştu.bebeğinin tuttuğuna inan çok sevindim Allahım mutlu mesut eşinle güle oynaya büyütmeyi nasip etsin.ben baya bir ara vermiştim.3,aşılamamın 12,günündeyim şimdi.sinir stres sonucu bekliyoruz bakalım hayırlısı ara verdiğim dönemde doğal yaoldan hamile kaldım ama sevinemedim bile düşük tehlikem vardı ve öğrendikten iki gün sonrada düşük oldu zaten.bu da olmazsa artık tüp olacak inşallah.

slm bende 2.aşılamamı yaptırdım ve şuan bekliyorum 1.aşılamada agrılarım vvardı bunda hiç olmadı acaba tutmuşmudur

merhaba mehay hayırlı olsun allahım sana saglıklı bir şekilde bebegini kucagına almayı nasip etsin bende 2.aşılamamıyaptırdım 4 aralıkta bekliyorum belirtilerin :nazar:nasıldı benim ilkkinde çok agrım oldu ama bunda olmadı umutlanmalımıyım sence dualarınızı eksik etmeyin :nazar:a.s.

merhaba ben aranıza yeni katıldım 2kez aşılama yaptırdım tutmadı şimdi 3.yü yaptıracam eşimde ve bende sorun yok niye tutmuyo anlamadım aranızda sorun olmadan aşılama yaptırıp hamile kalan varsa kaçıncıda gebelik oldu yazarmı lütfen.teşekkürler.

bnde ilk asilamayi yaptrdim tutmadi ikincisini yaptirdim su anda beklemedeyim 26martda belli olacak tabiki ozamana kadar olmazsam hayirlisi rabbimden artik

2.kez aşılama düşünüyorum sizce biraz ara vermeli miyim yoksa bu ay aşılama yapmalı miyim

2.kez aşılama düşünüyorum sizce biraz ara vermeli miyim yoksa bu ay aşılama yapmalı miyim
ilk aşılamanla ikinci aşılama arasına en az 1 ay ara vermelisin. kullanılan ilaçların etkisi 1-2 ay sürüyormuş. sonraki ay kist oluşabiliyor bu yüzden. psikolojk olarak uygunsan doktorda uygun görüyorsa hemende yaptırabilirsin.

X