Maske Tarifleri Cilt icin cok besleyici bir maske ( yememek icin kendinizi zor tutacaksiniz ama :) )

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Arkadaslar kuru ciltlerin haftada 1 yagli ciltlerin ise 15 gunde bir yapabilecegi mukemmel ama bir o kadarda lezzetli bir maske tarifi :)

kuru ciltler icin :
1 corba kasiigi kakao
1 corba kasigi sut
1 tatli kasigi bal

yagli ciltler icin :

1 corba kasigi kakao
1 corba kasigi yagsiz sut
1 tatli kasigi bal
birkac damla limon suyu

cildi gercekten guzellestiren ve besleyen harika bir maske arkadaslar.ben 15 gunde bir yapiyorum cildime cok yariyor.

Cilt için balı sütü falan duymuştumda kakaoyu ilk defa duyuyorum...Sen denedim iyi geldi diyosan denemekte fayda var arkadaşım....

evet canim kakao da cildi besleyen ve nemlendiren polifenoller oldugunu bilim adamlari bulmus ayrica kirisikliklari da engelliyormus :) ben denedim mukemmel bir maske ve cok tatli :)

Mutlaka deniycem o zaman arkadaşım..Paylaşımın için sağol....

Arkadaşlar bal kıl köklerini güçlendirir ,Ders hanede hoca söylemişti Ama faydalıdır..

X