Sayfa: 1/3001 1231151 ... SonSon
Toplam 30005 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bacak dolgusu yaptıran var mı?

1. Konu Sahibi : ayseteyze #1

Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Kiloluyum...fakat bacaklarım nasibini almamış...Bacaklarından sorunu olanların hepsi kalın oluşundan şikayetçi ama benimki tam tersi...fazla kilolarımın hepsi bedenimde....atom karınca gibi! koca bir büst ve koskocaman göğüsler...
    Ben yinede şikayetçi değilim ama....hiçdeğilse bunu taşıyan birde bacaklarım olsa? koca vucutda çırpı gibi bacaklar....okadar orantısız ki..çok ta komik. Bacak implantı varmiş ama bana uygun değil....çünki sadece baldıra uygulanıyormuş...oysa, benim ayak bileklerim çok ince.
    Doldu enjeksiyonu olabilir deniyor....BİLGİSİ olan yada YAPTIRAN varsa...neolur lütfen bilgi verebilir mi?
    ÇOK ACİL.

2. Konu Sahibi : ayseteyze #2
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    var... aynı sorundan ben de muzdaribim. bu konuda nazım durak'ın adı geçiyor ama hiç güvenilir olmadığını duydum, bir sürü spekülasyona karışmış. internetten bacak ameliyatı yazıp aratırsan bulursun bir şeyler cnm, bi karar verirsen bana da haber ver ben de ciddi olarak düşünüorm bu işi çünkü

3. Konu Sahibi : ayseteyze #3
    Alıntı xxxxxx kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    var... aynı sorundan ben de muzdaribim. bu konuda nazım durak'ın adı geçiyor ama hiç güvenilir olmadığını duydum, bir sürü spekülasyona karışmış. internetten bacak ameliyatı yazıp aratırsan bulursun bir şeyler cnm, bi karar verirsen bana da haber ver ben de ciddi olarak düşünüorm bu işi çünkü
    ben yaptırdım ,çöp gibi bacaklarım şimdi kalın dümdüz
    Düzenleyen: Elif Düzenleme Tarihi : 22-11-2008 Düzenleme Saati :12:05

4. Konu Sahibi : ayseteyze #4
    acaba nerde kime yaptırdın?? nasıl bir ameliyat ve ne kadar ödemen oldu? lütfen bizi bilgilendirir misin?? şimdiden teşekkürler.:kahve:

5. Konu Sahibi : ayseteyze #5
    jblal..canım bir ümit verdin..kayboldun...biraz bilgi verseydin keşke. Nasıl bişey yaptırdın..nerede...kim yaptı..
    Lütfen bir cevap...:dance:

6. Konu Sahibi : ayseteyze #6
    selam arkadaşlar.ben bu ameliyat için nazım durakla irtibata geçtim.7000 dolar fiyat verdi.baldırlara implant koyarak yapıyor.diz arkasından 5 cm lik kesi yapılarak kasların altına implant yerleştiriyor ve bacakların arasındaki açıklık kapanıyor.bu konuyla ilgili kendi hastasından örnek fotoğraf gönderdi.ilgilenen varsa özelden yollayabilirim

7. Konu Sahibi : ayseteyze #7
    mrb arkadaslar bu amelyatı olan varsa lutfen bizede bılgı versınler ben ıkı doktorla görüştüm ıkısıde cok ıyı ama cok kararsız kaldım biri bacak sılıkonu olur anca yag yeterlı gelmez dedı dıgerı ıse bacak sılıkonları yasaklandı dedı cok kararsızım deneyımı olan arkadaslar bizimle paylasırsanız sevınırız bırde silikonlar gercekten yasaklanmıs kacak olarak getiriliyormus sanırım öyle duydum bilgisi olan arkadaslar cvp beklıyoruz şimdiden teşkler

8. Konu Sahibi : ayseteyze #8
    Alıntı dedokido kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    selam arkadaşlar.ben bu ameliyat için nazım durakla irtibata geçtim.7000 dolar fiyat verdi.baldırlara implant koyarak yapıyor.diz arkasından 5 cm lik kesi yapılarak kasların altına implant yerleştiriyor ve bacakların arasındaki açıklık kapanıyor.bu konuyla ilgili kendi hastasından örnek fotoğraf gönderdi.ilgilenen varsa özelden yollayabilirim
    bana gönderebilirmisin resımlerı bende yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ıkı doktorla görüştüm ama karar veremedım bırı sılıkon önerdı dıgerı yag enjeksıyonu sılıkonlar yasaklanmıs duydugum kadarıyla ben sitede yenıyım resımlerı gönderırsen nerden nasıl görücem yardımcı olursan sevınırım şimdiden teşkler

9. Konu Sahibi : ayseteyze #9
    Alıntı leydi063 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bana gönderebilirmisin resımlerı bende yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım ıkı doktorla görüştüm ama karar veremedım bırı sılıkon önerdı dıgerı yag enjeksıyonu sılıkonlar yasaklanmıs duydugum kadarıyla ben sitede yenıyım resımlerı gönderırsen nerden nasıl görücem yardımcı olursan sevınırım şimdiden teşkler
    bana özelden mesaj atabilirsin(site içinden atılabiliyor).e-mail adresini yazarsan sana elimdeki fotoğrafları yollayabilirim.ancak benim bu operasyonla ilgili olumsuz düşüncelerim çok fazla; implant konulabilmesi için 5 cm lik bir kesi yapılması gerekiyor ki bu da bacakların arkasında çok büyük izler oluşacak anlamına gelir.ayrıca yabancı sitelerden bulduğum örneklerde bu izlerde birşey dikkatimi çekti.izler hem genişlemiş ( hareketli bir bölgede olduğu için ) hem de rengi koyulaşmış ve gerçekten bu izlerle nasıl etek giyilir bilmiyorum!! bir de implant konulsa bile implantın uç kısımlarının bacakla birleştiği yere yağ enjeksiyonu yapılıyormuş daha doğal bir kontür oluşması için.yağ enjeksiyonu yine gerekli olacak.ayrıca ünlü bir amerikalı cerraha mail atarak implant konusunda düşüncelerini sormuştum.implant bacak kaslarının altına konuluyormuş ve bacaklar hareket ettikçe implant bu kasları zorlar,en sonunda da yırtılmasına bile sebep olabilir demişti.ancak amerikada bu madde yasak değilmiş sık olmasa bile özellikle vücut geliştirmeyle uğraşanların yaptırdığı bir ameliyatmış.umarım yardımcı olmuştur..

10. Konu Sahibi : ayseteyze #10
    çok teşk ederim cevabın için çok sagol zaten bende ımplanttan yana degildim ben en ıyısı ılk doktoruma gerı dönüp yag enjeksıyonu nu yaptırıyım ya ben özelden bir türlü msj gönderemiyorum panelden özel msj göndermeyı seçin dıyor ama panelde de öyle bir seçenek yok neyse cevabın bile yeterlı geldı iz bıraktıgını bende biliyordum birde ünlü bir doktor onur erolda tavsıye etmıyordu bu yöntemı belkıde gıttıgım 2 cı doktorun bu yöntem işine geldı ılk gittgim doktorda hıfzı velıdedeoglu acaba hakkında bilginiz varmı netten baktıgıma göre iyi bir doktor ama tabıkı arastırmak gerekır size çok teşk edıyorum iyi aksamlar

Sayfa: 1/3001 1231151 ... SonSon