Bacak dolgusu yaptıran var mı?

çok geçmiş olsun leydi063 mesajını okuyamadım gecen hafta özel msj kapandı galiba
görüntüde nasıl bi değişiklik var yani bacakların şekli nasıl oldu eskisine göre bir de ne kadara oldun her seferinde ücret ödiycek misin?

mrb ışıl teşk ederim evet özeller kapanmış artık sanırım görüntüde baya degişiklik oldu ılk seans için kısa etek gıyebılecek kadar dıyım tabı 2 ve 3 seanstan sonra dahada iyi olacak inşlh hastahaneye tahlıllerle beraber 1300 ytl doktora ıse 1800euro ödemem oldu 150 ytl korse için ödedım ve dıger seanslar içinde seans bası 750 euro ödemem olacak çok doktor arastırdım ama hıfzı beyde karar kıldım çünkü dedıgım gıbı yagları saklıyolar ve bıdaha lıpo olmaya gerek kalmıyo sormak ıstedıgın baska bişey olursa yardımcı olmaya calısırım tekrar teşk ederım

bu arada degişiklık derken benım diz altımdan asagıda acıklık vardı ve bıleklerım ınceydı ne kadar kılo alırsam alıyım dizden asagıdakı bolge almıyodu ve o yüzden yaptırmaya karar verdım şimdı bıleklerım kalınlastı ve baldır dedıgımız bölum dolduruldu ve gayet iyi oldu senın sorunun ne acaba aynımı

bu arada degişiklık derken benım diz altımdan asagıda acıklık vardı ve bıleklerım ınceydı ne kadar kılo alırsam alıyım dizden asagıdakı bolge almıyodu ve o yüzden yaptırmaya karar verdım şimdı bıleklerım kalınlastı ve baldır dedıgımız bölum dolduruldu ve gayet iyi oldu senın sorunun ne acaba aynımı

yok ben yaptırmıcam arkadaşım yaptırmak istiyo yazın ben de burun düşünüyorum araştırıyoruz. Onda kemik eğriliği de var sanırım bi de baldırları çok ince bu şikayetleri giderir ve de kalıcı olursa cok iyi bence. Yalnız senin fiyatlar biraz tuzlu geldi ya sen daha önce araştırmıştın baya galiba genelde fiyatlar böyle miydi?

mrb ışıl evet arastırdım baya nebil beyle görüştüm yüz yüze oda iyi bir doktor yalnız o yagları saklamıyormus ve ılk seansta kesınlıkle kalıcı olmuyormus 6 8 ay arasında mutlaka yarısı erıyormus nebıl bey bir kere yapacaktı işlemı ve yaglar erıdıgınde ıkıncı kez lıpo olacaktım ve ben onu ıstemedım çünkü tekrar amelıyat olmak ıstemedım onun fıyatı daha uygundu tabi herşey içinde 3bındı hastahane falan herşey içindeydı o cag hastahanesınde yapacaktı ama ıkıncı işlem gerekıncede yıne 3 bınmı alırdı onu sormadım bilmıyorum yanı evet onep ın fıyatları biraz tuzlu ama baska secenegım kalmamıstı birde ızmırde ufuk bılkay vardı onunlada net üzerınden görüştüm o amelıyat fiyatını vermedı sadece seans bası 1500ytl aldıgını söyledı ve en az 2 3 seans gerekır kalıcı olması için dedı yıne ünlü bir doktor namık kemal barana gıttım oda herhalde yasından olacak yada kolay oldugundanmı nedır sılıkon dedı ben ıstemedım ılerde kaslara yapışıyor çünkü arkadasın yaptırcaksa eger yagları saklayan bir doktor bulsun derım çünkü lıpo oldum bılıyorum fazla bır yag alınmamasına ragmen zor bir iş hıfzı bey doktorum özellıkle sordum 3 cu seanstan sonra ömür boyu kalıcı olurmu dıye kesınlıkle dedı elı yanmıs hastaların bıle vucudundan alıp yapıstırıyoruz ve buda öyle dedı kendı yagınız ve kalan yaglar ömür boyu kalıcı dedi umarım yardımcı olmustur yalnız kemık egrılıgıne ne olur bılemem ama baldırlar ınceyse benım gıbı yagla doldurttabılır

leydi063 bende bacak estetiği olmak istiyorum.yarında hıfzı beyle randevum var.
Bana bu konuda biraz bilgi verirmisin lütfen.
teşekkürler

tabiki yardımcı olmaya çalısırım ben amelıyat olalı 2 hafta oldu öyle zorlanacagın bir amelıyat degıl bel kısmımdan yag alındı ve bacaga enjekte edıldı alınan yag 1 kılo bıle degıl zaten hıfzı bey sana herşeyı anlatacaktır bana 2 3 seans dedi senındemı dizden asagıdakı bolgede problemın benım bıleklerım ınceydı bıleklere enjekte edıldı bırde dizden asagıdakı bölgeye yani baldır dedıgımız kısıma enjekte edıldı ılk seanstan sonra gerıye kalan yaglarım saklandı şuan ve bellı aralıklarla seanslara gidicem en az 3 ay ara dedi hıfzı bey ben temmuzda bidaha yaptırıp sonra bir 6 ay sonra düşünüyorum son seansı umarım senın ıcın de en iyisi olur sormak istedıgın bişey olursa ben genelde burdayım

ebr06 hıfzı beyle olan görüşmenı benımlede paylasırmısın acaba sana neler dedı merak ettim de iyi günler

bide ekrem bey diye biri var ankarada çankayada

dolgu maddesi koyuyorlarmış 600 ytl den başlıyomuş fiyatlar..ne diyosun leydi bunuda arastırmışmıydın

dolgu maddesi koyuyorlarmış 600 ytl den başlıyomuş fiyatlar..ne diyosun leydi bunuda arastırmışmıydın

nedecen soyadı ne acaba doktorun? 600 ytl biraz ucuz gibi geldi bana bu ameliyat için biraz daha bilgi verebilir misin?

merhaba dolgu maddelerını tam arastırmadım çünkü zararlı oldugunu duydum o yuzden arastırmaya gerek duymadım ben yag enjeksıyonu yaptırdım belımden alındı yag ve bacaklara enjekte edıldı bıleklerım ınceydı ve baldır dedıgımız kısımda yanı dızden asagıdakı bolgede acıklık vardı oralara yag enjekte edıldı valla ılk öncekı görunume gore şuan daha ıyı acıklık tam olarak gıtmedı tabı 2 3 seans daha olacak bu işlem kalıcı olması için 2 3 seanstan sonra daha da iyi olacak sanırım ben onepten hıfzı beye yaptırdım fiyat sormussun özelden buraya yazıyorum 1800 erou ödedım amelıyat ıcın hastahaneyede tahlıllerle bırlıkte 1300 ytl korse ıcınde 150 ytl ödedım biraz tuzlu bende farkındayım ve bılıyorum ama yagları saklayan baska biyer bulamadım yagların saklanması su acıdan ıyı 2 3 seanslarda tekrar lıpo olmayacak sırf bunun ıcın onepı tercıh ettım sormak ıstedıgın baska bişey olursa gece 2 3 e kadar burdayım iyi geceler

nedecen soyadı ne acaba doktorun? 600 ytl biraz ucuz gibi geldi bana bu ameliyat için biraz daha bilgi verebilir misin?

bende çok detaylı bilmiyorum..kiliniği arayıp randevu aldım haziran ayı için..600 ytl den başlıyomuş fiyatları 8 aylık dolgu maddesi yerleştiriyorlarmış...tabii 12 aylık falan olanlarıda varmış..değişiyormuş fiyatları kalıcılık süresine göre....gidip görüşürsem mutlaka paylaşırım burdan:1rolleyes::1rolleyes:

peki benım anlamadıgım onlarda nasıl kalıcılık süresi oluyo kı sonucta yabancı madde onlar vucut tarafından emılırse zararlı olur tmm kendı yagın olunca erıyo yarısı ama o sonucta yabancı madde ve vucut kabul etmezse kötu sonuclar doguruyomus bence iyi düşün derım

peki benım anlamadıgım onlarda nasıl kalıcılık süresi oluyo kı sonucta yabancı madde onlar vucut tarafından emılırse zararlı olur tmm kendı yagın olunca erıyo yarısı ama o sonucta yabancı madde ve vucut kabul etmezse kötu sonuclar doguruyomus bence iyi düşün derım

zaten tam bir kalıcılık söz konusu değilmiş...dolgu maddelerinin 6-8-12 aylık olarak olanları varmış.. zaten henüz karar vermedim canım doktorla konuşcam..bi kaç kere danışcam..eğer nişanlımı ikna edersem senin ki gibi bir müdehale yaptırmayı düşünüyorum...yerimseniben

umarım herşey istedigin gibi olur cnm inşlh ıkna edersin:) ıkna etmek zor degil biz kadınların yapamayacagı şey yoktur bence yeterki kafaya koyalım:) benim eşimde başta istemedi ama sonra dayanamadı izin verdi:) doktorla olan görüşmeni benimlede paylasırsan sevinirim peki dolgu maddesınıdemı ıgneyle enjekte ediyolarmış merak ettim yoksa bacaga kesi yapıpmı koyuyolar ama sanırım ignedir büyük bir ihtımal görüştükten sonra benide bilgilendırısen sevinirim iyi geceler

umarım herşey istedigin gibi olur cnm inşlh ıkna edersin:) ıkna etmek zor degil biz kadınların yapamayacagı şey yoktur bence yeterki kafaya koyalım:) benim eşimde başta istemedi ama sonra dayanamadı izin verdi:) doktorla olan görüşmeni benimlede paylasırsan sevinirim peki dolgu maddesınıdemı ıgneyle enjekte ediyolarmış merak ettim yoksa bacaga kesi yapıpmı koyuyolar ama sanırım ignedir büyük bir ihtımal görüştükten sonra benide bilgilendırısen sevinirim iyi geceler

desteğin ve bilgilendirmelerin için çok teşekkürederim leydia.s.a.s...bende görüşünce mutlaka yazarım buraya..ewwt iğneyle enjekte ediyorlarmış.. sen şuanda yaptırdığın müdehaleden memnunmusun..

ben yağ enjeksiyonu yaptırdım ve çok memnunum.Artık rahatlıkla etek giyebiliyorum:teytey:

mrb denız sen kıme ve nerde yaptırdın acaba paylasırmısın benımle kac seans yaptırdın bana doktorum en az 3 seansta kalıcı olur dedı sende de aynımı oldu acaba ne zaman oldun amelıyat bılgı verırsen sevınırım

desteğin ve bilgilendirmelerin için çok teşekkürederim leydia.s.a.s...bende görüşünce mutlaka yazarım buraya..ewwt iğneyle enjekte ediyorlarmış.. sen şuanda yaptırdığın müdehaleden memnunmusun..

cnm ılk senastan memnunum gıyemedıgım kıyafetlerımı gıyebılıyorum ama dedıgım gıbı daha acıklık var tam anlamıyla olmadı ama memnunum butun seanslar bıtınce daha iyi olacak tabi acıklık kapanacak ozaman tam anlamıyla memnun kalıcam eskıden caprı gıyerken zorlanıyodum bıleklerım ınce dıye ama o sıkıntım bıttı çok şükür darısı senın ve tüm ısteyenlerın basına inşlh

Merhaba arkadaşlar ,leydi ve deniz geçmiş olsun ne mutlu size ,bende yağ enjeksiyonu düşünüyorum benim merak ettiğim ameliyattan hemen sonra yürümekte çok zorlandınız mı ? Hastaneden çıkarken rahat yürüyebiliyor muydunuz? Çevremdekilerden gizli olacağım için benim için çok önemli bu konu

mrb nurgul özelden msj la yazmıstım burayada yazıyım yürümekte fazla zorlanmıyosun kalkarken falan kasılma oluyo tabi bende çevremdekılerden habersız oldum yalnız bir gece hastahanede kalıyosun hastahane cıkısında evın yakınsa yürüyerek gidebılırsın belkı ıkı üç günde ıstıharet ettıkten sonra 1 haftaya hiçbişey kalmıyo tüm işlerını yapabılıyosun iyi aksamlar

X