Bacak dolgusu yaptıran var mı?

Canım en zor kısmı atlatmışsın:)) bir dahaki konuşmanızda da fiyatı söyleyiverirsin:))) 4000 den başlarsın:)
evet ama azicik azicik yukselt fiyati,ben esime soyledigimde kalpten gidecekti saka yaptigimi sandi once.alistira alistira cik bence.su halimize bakin arkadaslar yazik bize yaaaaa

maleseffff henüz değil,inşallah en kısa sürede.yenideye sormuşmuydum hatırlamıyorum ama ,onunkinidemi bu fiyata yapmıştı.yada hastaya göremi değişiyor fiyat .benimkide kalın ama dizden aşağısı malesef yamuk.

Sanirim hastaya göre degisiyor, mendisin ihtiyacı daha kolay çözülecek gibi duruyor, bende patantezlik vardi ve cok yerden yag alındı, benim işlem 7000di.

günaydın arkadaşlar, dün doktorun biraz daha incelebilir dediğinden beri moralim yerlerdeydi ama kocam da sabah incelsin, böyle kalın dedi, rahatladım. gerçi ona güvenebilir miyim, eski haline de normal diyordu? uygun bir zamanda yeni fotoğrafları yükleyip size de sorayım bakalım, incelme payı var mı biraz daha? pişman olmak istemiyorum silikon yaptırmadığıma

evli bayanlar eşinize nasıl açtınız konuyu.ilk kelimeleriniz ne oldu mesela.

Ben daha önce eşime silikon çin ikna etmye çalıştım ama kesinlikle kabul ettiremedim. Şimdi liposuction için karar verdim. Ancak eşime söylemeyi düşünmüyorum. Annemle gideceğim ameliyat olmaya. Sanırım aynı gün ameliyat olup eve dönebiliyormuşsunuz. Nasıl olacak bilemiyorum ama:S

yenide hanim yogun agrili donem kac gun suruyor?[/QUOT

benim 10 gün oldu, ilk günlerde de çok şikayet edilecek ağrılar olmadı, yürüyüş rahat değildi tabii, sıkı korseler de var, hareket ksıtlı. şimdi ise ayakta kalınca yanıyor doldurulan yerler, yürürken sıkıntı olmuyor. bir de sabah kalkınca açılana kadar yanıyor biraz.

basenimden yağ alındığı için yan yatamıyorum. penisilin iğnesinin bıraktığı acı gibi, daha geniş bir alan.

Merhaba yenide, sana arkadaşlık isteği gönderdim eklersen çok sevinirim. Ben de yağ ile ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat ertesi günü işe gidilebilir mi, amliyat günü araba kullanılabilri mi? Sormak istediğim o kadar çok soru var ki:KK43:

benim bilekler 20 cm(çok üzgünüm) baldır 33 idi ameliyattan sonra 35 oldu şimdi sabahları 34 akşam 34,5 oluyor daha eriyecekmi bilmiyorum ama bileklere yapılacak birşey yok en ince bilekli benim herhalde hergün aynaya bakmaktan şaşı oldum.yenide sen kaç lira vermiştin seninkie klasikti sanırsam .şundan korkuyorum bundan önce gittiğim doktor fakültede proftu bana tutmaz boşuna uğraşma o kök hücre olayları hastalardan daha fazla para almak için demişti buda yaparım ama tutarmı bilmiyorum dedi ben bunlara rağmen fukaranın umudu derlerya ya tutarsa dedik hemen ameliyat oldum silikondan korkuyordum hem yabancı madde hemde benim bilekler çok ince şimdide o prof haklı çıkacak diye korkuyorum.biraz daldan dala atladım kusura bakmayın

Ben de bir ölçeyim dedim benimki de 20cm imiş:KK43: Beni de silikonun kurtaracağını düşünerek doktora gittim ve silikona gerek olmadığını yağ ile memnun kalacağımı söyledi. Şimdi sizlerde erirse diye tereddüt edince benimde çok kafama takıldı. Ameliyata karar vermiştim halbuki. Bu arada kime ameliyat oldunuz?

Eşim büyük bir iş almaya uğraşıyor eğerki alabilirse maddi açıdan baya rahatlayacağız. Sonrada bacak estetiği ve meme büyütme ameliyatını aynı anda yaptıracağız (inşallah).
Dün eşime annemler bu yaptıracaklarımı duyduğunda bana ne gerek var yaptırma diye konuşup duracaklar dedim eşimde bana dediki kimseyi ilgilendirmez sen istedikten, bende tamam dedikten sonra kimse konuşamaz ve karışamaz dedi. bende şoookk oldum meğer benim eşim ne anlayışlı biriymiş. Aslında onunla konuşmayarak yıllarımı boşa heba etmişim şimdi bunu daha iyi anlıyorum.

Arkadaşlar eşiyle konuşamayanlara tavsiyem benim yaptığım hatayı sizde yapmayın biran önce eşinizle konuşun ve muhakkak onun desteğini alın. Emin olun oda anlayışla karşılayacak ve sizin yanınızda olacak...

Senin adına inan çok sevindim, ben eşimden böyle bir destek alamadığım maalesef. Çok şanslısın, inş. herşey yolunda gider ve hayal ettiklerine kavuşursun.

uyumadıııııımmmmm..........:)

yok canım üzülme. benim operasyon da çok uzun sürdü zaten. yoksa indirim yapacaktı.....
bacaktan yana bir şikayetim yok ağrı sızı açısından. ama şişler indi inceldi. albümde var bakabilirsin. bacaklar sadece bir yere falan çarparsa normale göre daha hassas.

Slm amylee, beni de arkadaş olarak ekler misin? bende ameliyata karar vermeye çalışıyorum. Mümkünse albümünü görebilir miyim?

uyumadıııııımmmmm..........:)

yok canım üzülme. benim operasyon da çok uzun sürdü zaten. yoksa indirim yapacaktı.....
bacaktan yana bir şikayetim yok ağrı sızı açısından. ama şişler indi inceldi. albümde var bakabilirsin. bacaklar sadece bir yere falan çarparsa normale göre daha hassas.
Bir de ameliyat olalı ne kadar oldu öğrenebilir miyim? Çok uzun süredir ara ara forumu takip ediyorum ama inan kim ne zaman ne oldu nasıl oldu herşey karıştı:S

Ben daha önce eşime silikon çin ikna etmye çalıştım ama kesinlikle kabul ettiremedim. Şimdi liposuction için karar verdim. Ancak eşime söylemeyi düşünmüyorum. Annemle gideceğim ameliyat olmaya. Sanırım aynı gün ameliyat olup eve dönebiliyormuşsunuz. Nasıl olacak bilemiyorum ama:S

doktor uygun görürse evine dönersin ama eşinden saklayamazsın ki, birkaç gün oturup kalkarken zorlanıyorsun, ayakta uzun süre duramazsın, sonra korse, çorap..

Merhaba yenide, sana arkadaşlık isteği gönderdim eklersen çok sevinirim. Ben de yağ ile ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat ertesi günü işe gidilebilir mi, amliyat günü araba kullanılabilri mi? Sormak istediğim o kadar çok soru var ki:KK43:

merhaba :) kabul ettim, ertesi gün işe gidemezsin bence, dinlenmelisin. rahatça yürünmüyor, ayrıca çalıştığın yerde merdiven basamak varsa, zor. sonuçta büyük ağrılar olmasa da hareketlerin kısıtlanıyor. birkaç günlük rapor iyi olur. sonra araba kullanabilirsin bence. benim için sorun olmamıştı bir hafta sonra rahatlıkla gittim işe.

merhaba :) kabul ettim, ertesi gün işe gidemezsin bence, dinlenmelisin. rahatça yürünmüyor, ayrıca çalıştığın yerde merdiven basamak varsa, zor. sonuçta büyük ağrılar olmasa da hareketlerin kısıtlanıyor. birkaç günlük rapor iyi olur. sonra araba kullanabilirsin bence. benim için sorun olmamıştı bir hafta sonra rahatlıkla gittim işe.

Kabul ettiğin için çok teşekkür ederim, çok sevindim:)

Araba kullanabilriisn derken ameliyat olunan günü mü kasttein yoksa sonraki günleri mi? Çünkü ben ameliyata annemle gdieceğim ve aynı gün geri döneceğim. Arabayı da benim kullanmam gerek, zor mu olur? Şayet araba kullanamayacaksam yanıma birilerini daha bulmam gerekiyor ki, bu çok zor:KK43:

X