Bacak dolgusu yaptıran var mı?

evet, son hali, on gün önce sanırım. rahatım, bacaktan yana sıkıntım yok, böyle kalsın diye bakıyorum ama bakarken de yememe dikkat etmedim, çok kilo aldım, şimdi diyete girsem kötü olur mu diye bir tedirginlikteyim ...

yenide nasılsın?arkadaşım nacizane fikrim şimdi diet yapma,yağların tam olarak tutunsun,bacağının şekli otursun.bir kaç ay sonra yaparsın.tombiş ama güzel bacaklı gezersin bir süre :KK9:

Canım ameliyat yaklaşıyor diye 4 gündür sütten kesmistim zaten. şimdiden sonrada tekrar vermek istemiyorum belki küçük hanım yemek yemeye alışır. Hic birşey yemiyordu çok zayıf.

bir yaşından sonra anne sütü yetmiyor zaten ama o bebişlerin de kolayına geliyor yemek yerine meme istiyorlar fakat o da kendilerine yetmiyor. sen tabii çocuğunu tanırsın. ama şimdiden sonra yemek yemeye başlar. zaten onların yiyeceği de minik kendileri gibi:))

evet, son hali, on gün önce sanırım. rahatım, bacaktan yana sıkıntım yok, böyle kalsın diye bakıyorum ama bakarken de yememe dikkat etmedim, çok kilo aldım, şimdi diyete girsem kötü olur mu diye bir tedirginlikteyim ...

bana diyet yapmayın demişti hoca. göz göre göre de insan şişti mi canı sıkılıyor yahu:)) diyeti bir süre daha ertelemelisin bence.

Ne sakıncası olacakki biri 4 yaşında diğeri 15 aylık. zaten en çokta küçüğüme üzülüyorum. Kac gündür anne sütünü vermiyordum yavrum ne kadar Üzgün ve mutsuz oldu böyle olacağını bilseydim ona hiç kıyarmiydim :KK43:(

Canim benim annelik zor is cocuklarda pék kucukmus artik bu konu da Karar senin ameliyat tan vazgecme sadece biraz ertele

Bu akşam itibariyle evde estetik konusu tamamen kapandı kapatanda eşim oldu. Bugün çok kötü kavga çıktı ve esimden öyle laflar duydumki caresizligim yüzünden hepsini yutmak zorunda kaldım. Kızlar size öyle özeniyorumki çoğunuz çalışıyorsunuz ayaklarınızın üstüne basiyorsunuz şuan benim yerimde sizden biri olsa (allah yasatmasin) evi terk ederdiniz. Artık bacak falan umrumda değil tek derdim çocuklarımı biraz daha büyütüp buradan gitmek...

Allah yardimcin olsun senin ve cocuklarinin

merhaba sertoy. ben senin baldırda pek sıkıntı görmedim aslında. ama senin dış yanlardan ve diz içlerinden almamış sanırım. eğer aldıysa da henüz çok erken olduğu için oralar belirginleşmemiş. bence yazı nasıl olsa böyle geçireceksin hiç olmazsa o sıcaklarda çorapla korseyle uğraşma ve bir iki ay daha bekle.
diz içlerin öylece duruyor ya, enteresan. dizlerin birleşsin diye mi bırakmış acaba oraları?

amylee merhaba. dış yanlardan almadı evet ama diz içlerinden almış. daha fazla bilerek almadı belkide birleşsin diye dediğin gibi. morlukların ameliyattan ne kadar süre sonra geçti senin?? haziranın başında olsam sonuna kadar düzelir miyim sence? birde senin şimdiki halinin fotoğrafını koyabilir misin ne durumda bacakların merak ediyorum.

Bu akşam itibariyle evde estetik konusu tamamen kapandı kapatanda eşim oldu. Bugün çok kötü kavga çıktı ve esimden öyle laflar duydumki caresizligim yüzünden hepsini yutmak zorunda kaldım. Kızlar size öyle özeniyorumki çoğunuz çalışıyorsunuz ayaklarınızın üstüne basiyorsunuz şuan benim yerimde sizden biri olsa (allah yasatmasin) evi terk ederdiniz. Artık bacak falan umrumda değil tek derdim çocuklarımı biraz daha büyütüp buradan gitmek...

offf... deme öyle ya. o da gerginmiş bak. sen mi açtın konuyu?

amylee merhaba. dış yanlardan almadı evet ama diz içlerinden almış. daha fazla bilerek almadı belkide birleşsin diye dediğin gibi. morlukların ameliyattan ne kadar süre sonra geçti senin?? haziranın başında olsam sonuna kadar düzelir miyim sence? birde senin şimdiki halinin fotoğrafını koyabilir misin ne durumda bacakların merak ediyorum.

bence düzelirsin. yani 1 ay yeterli olmuştu bende morlukların geçmesinde. belki biraz bel kısmımda kalmışmıydı diye düşünüyorum da yok ya bayağı düzelmişti. ilk iki hafta belirgin derecede mordu. koyayım yarın son durumu.

kızlar benim sorunum farklı

benim bir baldırım diğerinden kalın.doğuştan baya bı fark var.hayatımda hiç tayt yada etek giymedim ama çookk ıstıyorum ameliyat olmayı 1-2 sene sonra düşünüyorum. ama idare etmek için en azından tayt giyebılmek için bacağımı kalınlaştıracak bişey bulmak istiyorum..
medikal ürünlerde buna benzer bişey olabilir mi. protez gibi yada çıtçıtlı bişey. varis çorabının içini mi doldursam diyorum.. bilemedim. bilen arkadaşlar varsa yada fikir verecekler olursa çok mutlu olurum..

hadi kızlar buluın bana bir çare :KK43: çıksa çıksa kk dan çıkar dedim kendi kendime..

slm samimi keske senin fotoraflarini gorebilsem cunku bende silikona karar verdim bir foto da olsa gorme imkanim yok mu?
canım inan daha öncede dediğim gibi eşim izin vermiyor gizlide yapmak benim içimden gelmiyor:KK43: özür dilerim inanki tüm kalbimle söylüyorum sizlere yardımcı olabilmek için resim koymayı çok isterdim.

Arkadaşlar slm, bende sonunda ameliyat oldum ve bugün 6.günüm. Sizlerle aynı derti paylaştığımız için bende size süreci uzun uzun anlatmak istiyorum elimden geldiğince. Çünkü buradaki arkadaşlardan bana çok yardımcı olanlar oldu. Benims orularıma cevap cveren herkese öncelikle teşekkür ediyorum.

Benim ameliyatım ve sonrası düşündüğümden çok çok kolay geçti diyebilirim. Ne ameliyat günü de sonrasında hiç ağrım olmadı. İlk iki gün ağrı olması ihtimaline karşı ağrı kesici aldım ama aslında ona gerek bile yoktu. Ama tabi bu durumun kişiden kişiye değiştiği bir gerçek. Nerden yağ alındığı ve nereye ne kadra koyulduğuyla da çok alakalı.

Ameliyat günüme gelince ameliyatım 1,5-2 saat kadar sürmüş. Amliyattan çıktığımda yani uyandığımda bri süre titeme hissetim, tam hatırlamıyorum ama herhalde en fazla 10 dakika. Isıtıcılar koydular ve ısındım iyice sonra geçti. Ameliyat sonrası ağrı hissetmedim sadece yağ konulan yerlerde bir gerginlik bri ağırlık koyulmuş gibi hissettim. Ameliyattan çıktıktan yaklaşık 3 saat sonra yürümemi istediler. NAsıl yüryeceğim diye düşünürken çok rahat yere bastım ve çok rahat yürüdmi bu da acısızdı. Süreç diğer günlerde de bu şekilde geçti, çok ragat yürüdm ve ağrım olmadı. Sadece yağ konulan yerlerde briaz gerginlik hissediliyordu. Bir de yağ alınan yerleri bir yere çarpınca acıyordu. Ağrıdan ziyade hissettiğim bir yere çarpınca hafif bri acımaydı. Yani bri yeriniz morarır da acır ya çarpınca onun gibi.
gecmiş olsun herşey gönlünce olsun

Kızlar yeni koyabildim fotoları bakabilirminiz yorumlarınızı bekliyorum. En doğru sizin düşünceleriniz çünkü

Aslında 1 haziranda ameliyat için gün almıştım. Tabii eşimin destegiyle... Şimdi neden vaz geçtiğimi söyleyeyim. Benim 2 çocuğum var ve ilk defa dün yorgan döşek hasta oldum tahliller falan saatlerce hastanedeydim. Eve geldiğimde bir baktım 2 cocukta hala bisey yememiş icmemis öylece oynuyorlar. Güya eşim bişey yedirememis... sonra o işe gitti akşam geldi ben yatıyorum tabi sonra kalktım yemegini koydum yedi ve uzandı saatlerce tv izledi. Sonra iyice sinir oldum ve niye çocuklarla ilgilenmiyorsun dedim oda yorgunum dedi bende hastayım dedim oda neyapayim dedi ve o an benim içimde birseyler koptu anladimki yanimdaki adam benim hayat arkadaşım degil kötü gün dostum hic değil. Sonrasında gece boyu düşündüm ve bana hiç yardımcı olmayacağını bildiğim için ameliyattan vaz gectim aslında geçmek zorunda kaldım. Şimdi kalbim kırık içimde ise kocaman bir boşluk bu kadar heveslendikten sonra bu ameliyatı yaptiramamak çok kötü...
İyiki siz varsınız ben bunları kimseyle konuşamazdim sizin sayenizde içimi boşalttım.
bekli 1 hazirana kadar herşey düzelir.bence vazgecme

canım eski halini bilmiyorum ama şimdiki halide hiç fena değil.ufak bir rötuşla harika olur bence

kızlar benim sorunum farklı

benim bir baldırım diğerinden kalın.doğuştan baya bı fark var.hayatımda hiç tayt yada etek giymedim ama çookk ıstıyorum ameliyat olmayı 1-2 sene sonra düşünüyorum. ama idare etmek için en azından tayt giyebılmek için bacağımı kalınlaştıracak bişey bulmak istiyorum..
medikal ürünlerde buna benzer bişey olabilir mi. protez gibi yada çıtçıtlı bişey. varis çorabının içini mi doldursam diyorum.. bilemedim. bilen arkadaşlar varsa yada fikir verecekler olursa çok mutlu olurum..

hadi kızlar buluın bana bir çare :KK43: çıksa çıksa kk dan çıkar dedim kendi kendime..

maalesef aklıma bir şey gelmedi benim. aslında burada yazmıştı arkadaşlar geçici çözümlerini. du bakalım mutlaka parlak fikirler çıkacaktır.:))

birazdan son halini topuklu ile ve düz koyacağım. oldukça incelmiş ama şeklinden memnunum:))

BENCE EŞİNİN ÜSTÜNE GİTME BUARALAR biraz sakinleştikten sonra bu birkaçgün birkaç hafta sürsede gitme.belliki gergin nedeni de belli değil sanki olur böyle halleri bazen erkeklerin

:KK8:
amylee dr un kim ne kadar ödedin. fena diil bi opr daha gelecekte bekliyo seni gibi. tam olması için diyorum, yoksa ii druyo. güle güle kullan arkdaşım.

Evet evet bana da öyle geliyor erirse kesin yaptırırım. A.k. 6500 yağ dolgusu için ödedim:KK43:(

X