Sizlerin Beta Hcg testi ilk 5-6 haftada nasildi?

Arkadaşlar ben 4 mayısta hamile oldugumu ogrendim gün beta 3926 cikti 3 gun sonra yine yaptirdim 8016 olmus sizce iyimi veya betam cokmu yuksek. Ve ilk ogrendigimde devlet hastenesinede gittim kadın karnimdan bakti goremedi zaten iki saniye bakti bakmadi. Carsamba kendi doktoruma gidicem insallah o zaman görürüz. Bu kadar yuksek betada karindan gözükmez mi doktor mu umursamadı. Ve en önemli sorum belim ve kaşıklarım agriyo sizde de varmi boyle agrilar
ikiz gebelikler de böyle olabiliyormus diye duydum belki senin de öyledir

Bilmiyorum kizlar cok korkuyorum insallah kotu bisey yoktur carsamba doktora gidicem. Insallah keseyide bebegide gorurum

benim 1576,5 adetten 6 günlük gecikmeyle cikan değer benimki de düşük geldi bana ama iliski tarihine göre 3 haftalik olmasi lazim asude1991 asude1991

asude1991 asude1991
aslinda normal artmış iki günde iki katina cikacaksa seninki 2 kat artis saglamis...tam iki katina mi cikmali yoksa iki kata yakin mi artmali bunu net bilmiyorum

asude1991 asude1991
aslinda normal artmış iki günde iki katina cikacaksa seninki 2 kat artis saglamis...tam iki katina mi cikmali yoksa iki kata yakin mi artmali bunu net bilmiyorum
Canim dun keseyi gorduk doktor bebek olusmaya baslamis dedi yanliz kalp atislarini duyamadik sali gunu tekrar gidecegim insallah duyarim

kızlar günaydın ,
gecikmenin 5.gününde 1980 di değer
yüksek mi normal mi?

merhaba kizlar 12 agustos son adet tarihim. 1 ekim'de kan testi yaptirdim 12890 cikti. sizce bu deger normal mi?

Kaç günde bir adet oluyorsun? Normal 28-30 günlük döngüyse eğer değerin bayağı az doktora gorunmelisin hemen şuana kadar kese vs görünmesi lazımdı hiç muayene olmadin mı ? Tehlikeli bir durum olabilir ihmal etmeden hastaneye git ..

Kaç günde bir adet oluyorsun? Normal 28-30 günlük döngüyse eğer değerin bayağı az doktora gorunmelisin hemen şuana kadar kese vs görünmesi lazımdı hiç muayene olmadin mı ? Tehlikeli bir durum olabilir ihmal etmeden hastaneye git ..
28 gunde bir adet oluyorum. 1 hafta sonra ultrasona girecegim

Merhaba arkadaşlar ben geçen hafta kimyasal gebelik geçiriyorsun demişti doktor ama benim beta hcg yükselmeye başladı geçen hafta pazartesi 42 ye düşmüştü bu pazartesi 46 bugün 82 doktorda yüzde 10 ihtimal dedi sizce artarmı bu değer başına böle bişey gelip bebeğini kucağına alan varmı

28 gunde bir adet oluyorum. 1 hafta sonra ultrasona girecegim
Neden bu kadar geç keşke bir acile gorunseydin dış gebelik durumu olsa hayatını tehlikeye atmış olursun veya başka bir durum varsa ? İnşallah iyidir ama böyle şeyler bekletilmeye gelmez ..

Neden bu kadar geç keşke bir acile gorunseydin dış gebelik durumu olsa hayatını tehlikeye atmış olursun veya başka bir durum varsa ? İnşallah iyidir ama böyle şeyler bekletilmeye gelmez ..
sizce cok mu dusuk? haftaya gore sonuc normal dedi doktor ve buradaki arkadaslar

Kizlar gebeliği öğrendiğimde değerim 390 idi.
3 gün sonra aksam kanamam oldu.
Dr gittim değerim 915 e cikmis.
Fakat kese görünmedi (bu değerle görünmemesi normalmis)
Fakat ağrı ve kanamam var.
Hâlâ devam ediyor 2gundur.
Çok yoğun olmadikca ciddiye almadı kanamayi doktor.
21 ekimde yine gel yine bakalim net bisi söylerim dedi.

Dis gebelik ?
Yerleşme kanaması?
Uzerine gorme vs olabilir mi?

Regl oluyomusum gibi hissediyorum ama degerim yukselmis.
Ağrımda var.

Böyle bisi yaşayan var mi?

Kızlar kasıklarım da agrı vardı doktora gittim gebelik testi yaptı 1517 çıktı sizce hamilemiyim öyleyse kaç haftalık birde hamilelignde kasıklarında agrı olan varmı normalmi lütfen cevap verin

Merhaba hanımlar
Benim 6+0 da hcg değerim 37.000 di kalp atışı görüldü embriyoda her şey yolunda denildi. 6+2de tüm hamilelik belirtilerimin sona ermesi üzerine (bulantı, yorgunluk, göğüs hassasiyeti...) acilden sadece hcg baktırdım normalde 2 günde 2 katına çıkması gerekirken 35.000e gerilemişti. 4 gün sonra ultrason randevum var ama sanırım kalp atışı durdu miniğin. Düşük habercisi midir 2 gün geçmesine rağmen 37.000den 35.000e düşmesi sizin yorumlarınız neler?

Merhaba hanımlar
Benim 6+0 da hcg değerim 37.000 di kalp atışı görüldü embriyoda her şey yolunda denildi. 6+2de tüm hamilelik belirtilerimin sona ermesi üzerine (bulantı, yorgunluk, göğüs hassasiyeti...) acilden sadece hcg baktırdım normalde 2 günde 2 katına çıkması gerekirken 35.000e gerilemişti. 4 gün sonra ultrason randevum var ama sanırım kalp atışı durdu miniğin. Düşük habercisi midir 2 gün geçmesine rağmen 37.000den 35.000e düşmesi sizin yorumlarınız neler?
Merhaba sonucunuz ne oldu merak ettim

X