Cilt Bakımı Ürünleri Avon solution completely clean kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

EU1

Ziyaretçi
solution completely clean peelingi ve temizleme jelini kulanan arkadaşalr var mı_
benim yüzüm karma ne yaglı ne çok kuru bu peeling ve temizleme jeli kullanmalımıyım bilmiyorum
bide avon pure pore-fectin iyi gelirmi acaba kulanan arkadaşalr yardımcı olursanzı sevinirim şimdiden teşşekürlera.s.a.s.a.s.a.s.

ben avon satıcıyım işimin yanında bunuda yapıyom sırf kendi aldıkarımı ucuza getirebilmek için:))

bende bu ay alacam daha önce avon solution kullanmadım clearskin kullandım baya memnundum ama o alkollu yüzüne sürünce bi ferahlık hissediyon hafifte yakıyo bu ise alkolsuz bende ilk defa kullancam.. alkolsuz diye yüzü tahriş etmez ama temizlik yöynünde iyi oldugunu düşünüyorum..

ama benim tavsiyem yüzün karma ise günde 2 defa yüzünü yıka soguk su ile akşam yatmadan önce tonikle.. pure arkadaşım kullandı çok memnun kalmadı sana yararmı bilmem

ama benim tavsiyem yüzün karma ise günde 2 defa yüzünü yıka soguk su ile akşam yatmadan önce tonikle.. pure arkadaşım kullandı çok memnun kalmadı sana yararmı bilmem

sagol canım pure sanırım daha yaglı ciltler için digeride alkollumü tam anlamdım ama alkollu olamsı çokta bişe ifade etmez daha ii temizler sanırım sagol

bende avon satıcısıyım.benim cildim yağlı.pure pore fection nemlendirici kullanıyorum.memnunum.completely clean kuru ciltler için ve 25 yaş üstü diye hatırlıyorum.ama al kullan memnun kalmazsan iade edebiliyosun 1 ay içinde :KK66:

pure pore fection çok yağlı ciltler için sanırım en idealı avon clearskin mükemmel ben onu kullanıyorum çok memnunum

X