Lekeler, Çiller Ayva çekirdeği yüzdeki izlere iyi geliormuş

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
  • Konu Sahibi asiprenses88
kızlar bende 2 gundur yapmaya başladım ayva cekirdegini gece yatarken suruyorum sabaha kadar kalıo sabah yuzumu yıkarken yıkanmıs oluyor şimdilik iyi gibi ama 2 gunde net bişey soyleyemem 1 hafta devam etmem gerek bakalım

o maskeyi bende denedim ama sivilce yaptı olmayan bölgelerde, herkesin cildi farklı tabi:eek:

sivilce için bepanthene önermiştim cnm konuda açtım sınıftaki tüm kızlar kullanıolar her gören sağol sayende sivilceler geçti diyo inşallah seninde geçer cnm tavsiye ederim a.s.

sivilce için bepanthene önermiştim cnm konuda açtım sınıftaki tüm kızlar kullanıolar her gören sağol sayende sivilceler geçti diyo inşallah seninde geçer cnm tavsiye ederim a.s.

bugün bende başladım bepanthene kreme hülyalı, inşallah bende sana teşekkür edecem a.s.

ben bu ayva cekırdegını denemıstım haftada 3-4 kez yapmıstım yuzunuze surup bekleyınce acayıp gerılme hıssedıyorsunuz bence deneyın derım.dogal gergınlestırıcı ıste.hem kıs gelıyor ayvaların bol zamanı

bnde koydum suya ve jöle gibi oldu ama yüzüme sürdükten sonra çok geriliyor, kuruyunca da yüzümü oynatmıştm acımıştı bayağı :1no2: şimdide korkuyorum yani acaba kurutur da kötü yapar mı??fisfisfisfisfisfis

ayva çekirdekleri çok azmiktarda suda bekletilince zaten jel kıvamını alıyor,ben bir ayvadaki bütün çekirdekleri yarm çay bardağı saf suya koydum,(saf sudan kastım. damacana ile satılan iyi su)beklettim üç gün kadar sonra kullandım sonuç sivilce lekelerine gerçekten iyi geliyor ve cildi pırıl pırıl yumuşacık yapıyor,deneyin.

şu an yüzümde ayva maskesi acayip gerildi yüzüm annemin yüzüne de sürdüm hatta :)

sivilce çıktı yüzümde:S her cilde etkisi aynı değildir tabi bana iyi gelmedi =/

arkadaşlar ben ayva cekirdeklerini hazırladım 24 saati zor bekledim sürebilmek için ama metal birsey değdirmeyin demişsiniz ben metal kasıkla karıştırdım sürsem birsey olurmu ? şimdiden sağolun :)

kızlar ayva çekirdekli tarifi bende kullanıyorum ama suya değil gül suyuna koyuyorum çok daha iyi geliyo çünkü gül suyunun nemlendirici etkisi var...ayrıca cildimdeki sivilce lekeleri bu karışım sayesinde yokoldu ve cildim önceki halinden daha parlak ve gergin çatlaklarada iyi geliyor aklınızda bulunsun...

yüzü gerdiriyor ama sivilcelere iyi gelmiyor ...

arkadaşlar ben ayva cekirdeklerini hazırladım 24 saati zor bekledim sürebilmek için ama metal birsey değdirmeyin demişsiniz ben metal kasıkla karıştırdım sürsem birsey olurmu ? şimdiden sağolun :)

ne karıştırması ayva çekirdegi üzerine su işlem tamam o zaten kendi karışıyor

ßana hiç ßir şey iyi gelmiyor yaa .. en son imeks die kapatıcı gißi akne kremi aldım sürüorum ama biraz sonra yine kabarıo cildim..her an kabarmaya meyilli bi cilt :KK43: sivilclerimle yasamaya alışmaktan baska çare yok :-)

ben de yaptım cunkı buaralar ayvaya takmıs durumdayım.hergun yıyorum.aslında nefret ederdım.ben 5gun beklenecek dıye bılmedıgım ıcın 2 cı gun surmeye basladım.kuruken acayıp gerıyo yuzu.yıkayınca yumusacık oluyo ama lekelerım aynen duruyo :KK43:((((((((

ya arkadaşlar bende 1 haftadır kullanıyorum ayva çekirdeğini cildim çok sağlıklı ve parlak görünüyo ama sanki gözenekler açıldı gibi çok moralim bozuldu acaba böyle bi yan etkisi olabilir mi?

lekeler üzerinde gerçekten bi etkisi var bu ayva çekirdeğinin

boşuna uğraşmayayım :lepi:

kızlar sizlere sivilceler için bi tarif 1 çorba kaşığı kuru biberiyeyi üzerini örtecek kadar sıcak suyla demleyin demliğin azı mutlaka kapalı olmalı 1 tutam karanfil ekleyin soğuduktan sonra süzün içine yarım limon sıkın busuyu şişede buz dolabında saklayın her gece yüzünüze sürün sakın sivilceli cildinize bitkisel yağlardan sürmeyin

kızlar unutmadan buçok önemli ayrıntı sivicli cildiniz varsa hergün yastık kılıfını değiştirin havluyuda yüze uzun süre sürülen herşey hijyen olmalı

X