çocugum

xoxzlem can

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
92
2
44
:emir_bebek::emir_bebek:senağlama:teselli:ÇOCUĞUMU YENİDEN YETİŞTİRMEM MÜMKÜN OLSAYDI ONA İŞARET PARMAĞIMI KALDIRIP YASAKLAR KOYMAK YERİNE PARMAKLARIYLA RESİM YAPMAYI ÖĞRETİRDİM HATALARINI DAHA AZ DÜZELTİR ONUNLA DAHA ÇOK YAKINLIK KURARDIM ONUNLA DAHA AZ ÇEKİŞİR ONA DAHA SIKI SARILIRDIM..ĞÜÇ KONUSUNSA DAHA AZ VERİR SEVGİ KONUSUNDA ÇOK ŞEY ÖĞRETİRDİM...

ayy canım ne güzel yazmışsın
yüreğine sağlık
hangimiz yapmıyoruzki şu saydıklarını
bazen çok katı olabiiyoruz işte

canım bu saydıklarını hergün işyerindeki bilgisayarımın üstündeki biricik kızımın resmine bakıp hep düşünüyorum,gerçekten üzülüyorum.çünkü geri dönüş yok.o gün mutluluk adına ne yaşamışsanız o kar ama hayat şartları bizi bu hale getiriyor.ama geç kalınmış değil ben hep şuna inandım.sevgi söylendikçe,gösterildikçe çoğalır...

HAKLISIN ARKADAŞIM SEVGİ PAYLAŞILDIKÇA ÇOĞALIR SEVDİKLERİMİZLE YAPTIĞIMIZ HER KONUŞMAYA DİKKAT ETMELİYİZ HANGİSİ SON KONUŞMA BİLEMIYORUZa.s.:uhm:

ama inanin gec kalmis degiliz bugunu yarina ertelemeyelim,kac yasinda olurlarsa olsunlar herzamn sevgimizi gosterelim,bagirmayalim,bugun bir baskasi hatayi yapsa elin cocugu deriz kizmayiz oysaki en yakinimiz,canimiz,birsey yaptiginda hemn kizarz neden,en yakinimiz degilmi cocuklarimiz,kiymetlerini bilelim,o parmak isaretini evet hepimiz yapmisimdir,ama NEDEN onlarin iyiligi icin yoksa hangi ana kiyabilirki canina,cunku onun cani bizim canimiz,zaten,

X