kuyruk sokumu kırılan varmı?

kuxsxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2007
301
14
merhaba arkadaşlar.benim yaklaşık 10 ay önce kuyruk sokumumda bir ağrı başladı ve sonra oturamamaya başladım.sonra öğrendimki kuyruk sokumu kemiği genelde doğumda kırılırmış.neyse doktora gittim kırık dedi simit varmış oturmak için ona otur ve bununla yaşamaya alış dedi.zaten neden kırıldığınıda anlamadı ben normal doğum yapmadım normal doğum sancısı çektim ama sezeryan ile doğum yaptım.bu aralar ağrılrım şiddetlendi yatamıyorum bile.uuff aranızda bilgi sahibi olan varsa lütfen yazsın özelliklede bunun tedavisi olmadığını biliyorum ama ameliyat gibi bir şey söz konusumu öğrenmek istiyorum.işte bole allah düşmanıma vermesin çok kötü ya...:çok üzgünüm:

canım benim geçmiş olsun. Allah şifanı versin. Gittiğin doktor böle dedi diye bu şekilde yaşamaya alışmaya çalışman yanlış olur bence. Tıp o kadar ilerlediki.. Rabbimin yardımıyla seninde rahatsızlığının bi çaresi vardır elbet. Başka hastanelere , başka hekimlere git. araştır..
bu arada bebişin çok tatlı ya Allah bağışlasın:)

saol canımm tatlıdır zillim.araştırdım baya ama kesin hiç bir şey bulamıyorum dediğin gibi bir kaç yere daha gitmak lazım heralde.

merhaba arkadaşlar.benim yaklaşık 10 ay önce kuyruk sokumumda bir ağrı başladı ve sonra oturamamaya başladım.sonra öğrendimki kuyruk sokumu kemiği genelde doğumda kırılırmış.neyse doktora gittim kırık dedi simit varmış oturmak için ona otur ve bununla yaşamaya alış dedi.zaten neden kırıldığınıda anlamadı ben normal doğum yapmadım normal doğum sancısı çektim ama sezeryan ile doğum yaptım.bu aralar ağrılrım şiddetlendi yatamıyorum bile.uuff aranızda bilgi sahibi olan varsa lütfen yazsın özelliklede bunun tedavisi olmadığını biliyorum ama ameliyat gibi bir şey söz konusumu öğrenmek istiyorum.işte bole allah düşmanıma vermesin çok kötü ya...:çok üzgünüm:

canım çok geçmiş olsun ablamın da yerinden çıkmıştı o da aynı sıkıntıları çekti.Doktora götürdük bir faydası olmadı ama bir çıkıkçı bayana götürdük iyileştiTabii kırık daha farklı bir durum.Seni yanıltmayayım.

Benimde Oldu.bisikletten Düşmüştüm.çikikçiya Gittim.iyileşmişti.tekrar çağirmişti Bir Hafta Sonra Ama Ben Gitmedim.(6 Yil önce Olmuştu)şimdi Işte çalişirken Gene Tekrarladi.bu Sefer Bioenerji Ile Uğraşan Birine Gittim.şuan Iyyim.allah Kimseye Göstermesin çok Kötü Bir Rahatsizlik.allah Size De şifa Versin.ama Doktorlar Anlamiyor.

merhaba benimde gecen yıl kırıldı. 14 ay oldu bugun ve hala cok agrı yapıyor.En kötüsüde sol bacagıma vuruyor ağrısı. Benimde gittiğim doktorlar bana pek bişey yapılamayacagını bu sekilde yaşamaya calışmam gerketiğini söyledi.Tabiki bunu demesi kolay okadar agrı yapıyorki sol bacagım uyuşuyor artık. ameliyat olabilirmiş o kırık alınıyormuş ve basit birşeymiş. Fakat benim kırılan kemik yerinde durmuyor. cunku ben sol bacagıma dagılmıştı kırık.Bazısında egriliyormuş kırılmıyormuş ozamanda makattan el ile düzeltilebiliyormuş.Kırık cıkıkcıların işi degil bu. İyi bi doktor tavsiyesine ihityacım :KK43::KK43::KK43:

Çok Geçmiş olsun okurken içim ürperdi..Allah yardımcın olsun arkadaşım..

X