Anket Rüyalarınız Çıkar mı?

Rüyalarınız Çıkar mı?

• Her zaman çıkar

OY: 15 45,5%
  • Bazen Çıkar

OY: 14 42,4%
  • Hiiç çıkmaaz

OY: 4 12,1%

• Ankete Katılan
    33

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
861
5
Kızlaar rüyalarınız çıkar mı geneldee? Yani rüyanızda gördükleriniz gerçekleşir mi?Ya da rüyanıza rüya tabirlerinden baktığınızda okuduğunuz şeyler çıkar mı?

Çok fazla rüya görürüm ve rüyalarım kesinlikle çıkar..Yakın çevrem bunu çok iyi bilir..Ama benim sanıldığı gibi rüyalarımın tersi değil, ne gördüysem aynen olur..

Okudugum tabirlerden cikan olmadi :1closedeyes:
Olacagini da pek sanmiyorum acikcasi..

Ama hayatimdan gördügüm 1-2 rüya gerceklesti..
O da tesadüftü herhalde tatlicadiarzu

hayatımda bir kaç rüyam saatler geçmeden çıktı... anında denir ya o şekilde...bir iki rüyayıda gördükten sonra olacakları tahmin ediyorum ve bekliyorum...oluyorda...

Çok sık rüya gören biriyimdir,bazı rüyaları günlük yaşamdan etkilendiğim için görürüm ama bazı rüyalarım vardırki onlar mutlaka birşeylerin habercisidir ve nasıl gördüysem o şekilde çıkar,gördüğüm anda bazı şeyleri konduramasam bile bilirimki o rüya mutlaka çıkacak,rüyalarımın olduğu gibi çıkması çok korkutuyor,çünkü gördüğüm rüyalar hep kötü olaylar üzerine oluyor:1no2:

Hep saçma sapan, alakasız rüyalar gördüğümden hiçbiride çıkmadışakkıdı Bir bakıyom dağda bayırdayım sonra birden kurtuluş savaşının içindeyim, kel alaka yani

Gördüğüm rüyaların hep tersi çıkar toz pembe rüyalar görürüm hep:icecream:
Normal yaşantımda pembesi gider, Fredinin kabusu gibi hayat yaşarımtatlicadiarzu

Ne Görürsem çikar Hemde Ayni şekilde Yada Nasil Yorduysam Aynen Hatta Eşim Artik Senden Korkmaya Başliyorum Filan Demeye Başladi Bu Aralar Yine Sik Görmeye Başladiğim Ve Gerçekleşen şeyler Var.

Rüyalarım hiç gerçek çıkmaz iyiki de çıkmıyo:)) ben de çok aptal rüyalar görürüm.Genelde gün içinde yaşadığım bi anla alakalıdır.

rüyalarım birebir aynen çıkar herkeste bilir derler bu gece benim için rüyaya yat :)) eşimin adını ve yüzünü bile görmüştüm.hatta arkadaşımın evlenecegi kişinin adını ve nerden olduğunu sölemiştim birebir çıkmıştı ve bunun gibi bi sürü şey...

Gördügüm rüyalara bi kerede çıkmasın be benneyaptımki

Ne Görürsem çikar Hemde Ayni şekilde Yada Nasil Yorduysam Aynen Hatta Eşim Artik Senden Korkmaya Başliyorum Filan Demeye Başladi Bu Aralar Yine Sik Görmeye Başladiğim Ve Gerçekleşen şeyler Var.

rüyalarım birebir aynen çıkar herkeste bilir derler bu gece benim için rüyaya yat :)) eşimin adını ve yüzünü bile görmüştüm.hatta arkadaşımın evlenecegi kişinin adını ve nerden olduğunu sölemiştim birebir çıkmıştı ve bunun gibi bi sürü şey...

Sevabina bizim icin de bi rüyaya yatin be,bakam neler cikiyor jeyyartatlicadiarzu

her zaman kesınlıkle cıkar kımı gorsem basına bı ıs gelır korkarlar ruyama gırmekten kaydirigubbakcemile2

çoğunlukla çıkar ama bazende keşke hiç rüya görmesem dediğim olur..çünkü gördüğüm rüyaların birebir çıktığına çok şahit oldum....:1closedeyes:

Evet malesef çıkar.....
Ben de tersini görmem aynısını yaşar gibi olurum...

X