Şampuan ve Saç Kremleri Kirik Saclarımı Elidor şampuan ve saç kremiyle düzelttim:)

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
37
slm kızlar saçlarımı uzatıyorum ve haliyle fönden şekillendirici ürünlerden ve düzleştiricilerden uçları çatal çatal olup kırıldı.doğal yöntemleri çok denedim zeytinyağı,badem yağı gibi.fakat çözümü elidorda buldum.2 haftadır kullanıyorum ve saçlarım pürüzsüz hemde sadece 3 yıkamada bu gözle görülür şekilde ortaya çıktı.elidorun zeytinyağı ve seramid formüllü yıpranmış saçlar ve kırık uçlar için şampuan saç kremi ve saç bakım maskesi.sizde kırık uçlardan ve cansız saçlardan bıktıysanız saçınızı kestirmek zorunda kalmayın test edildi onaylandı gerçekten muhteşem bişey deneyin ve farkı görün....:dance::teytey:

G-SERISI-UCLU-250.jpg

ay canım benim sağol yaa benim saçlarım çok kırık ve çatallı deniyeceğim bunu şampuan evde vardı ama kullanmıyodum bundan sonra kullanıcam kreminide alayım tşkler bilgi için sağolll...........

Canım çok sağol bilgiler için hemen deneyeceğim yoksa tam uzamaya başlarken tekrar kestirmeyi düşünüyordum

Ben Bioxin şampuan kullanıyorum.Saçlarımı öyle bir uzattı ve dökülmesini önledi ki anlatamam. Banyoda ufak bir yığın bırakıyordum eskiden. Dolayısıyla şampuanımı değştiremem. Dipten bakım tamam. Elidor'un diğer ürünlerini bununla beraber kullansam uçlara da bakım yapmış olur muyum ki?

art niyetli bioxini ne zamandır kullanıosun ne kadar zamanda ne kadar uzattı saçlarını yasabilir msn..bide fiyatı nedir?

Bir arkadaşta Elidor koparak dökülmelere karşı etkili yi tavsiye etti.
ben bunu aldım kıız sen dedin diye.
ama elidor en güzel şampuan zaten ben kullanıyodum kremlisini.

Benim saclar 7-8 aydir kendinden gecti feci sekilde dokuluyor, cok zayif ve de uclari kirik, biktim ya hergun elime top top gelen saclarimdan cok da uzuluyorum.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Ben pantene "dolgun sac" icin olanini kullaniyorum ve garnier'in sac kremini duzlestirici yani.
Degistirsemmi ki yoksa degistirmesem mi hadi daha cok dokulurse? :uhm:fisfisfis

Benim saclar 7-8 aydir kendinden gecti feci sekilde dokuluyor, cok zayif ve de uclari kirik, biktim ya hergun elime top top gelen saclarimdan cok da uzuluyorum.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Ben pantene "dolgun sac" icin olanini kullaniyorum ve garnier'in sac kremini duzlestirici yani.
Degistirsemmi ki yoksa degistirmesem mi hadi daha cok dokulurse? :uhm:fisfisfis

Canım seni uyarayım Pantene berbat.
İçinde saç için zararlı iki madde var.
Amonyum laruyl sülfat ve Dimethicone
İkiside saça zararlı ve pantende ikiside var.
zaten bende bi hata yaptım kullandım iki yıkamada fıstık gibi olan saçım bozuldu pantene yüzünden

Canım seni uyarayım Pantene berbat.
İçinde saç için zararlı iki madde var.
Amonyum laruyl sülfat ve Dimethicone
İkiside saça zararlı ve pantende ikiside var.
zaten bende bi hata yaptım kullandım iki yıkamada fıstık gibi olan saçım bozuldu pantene yüzünden

senağlamasenağlamasenağlama
Ah canim saclarim benim coook uzuluyorum cook dun sacimin resmini cektirdim aralar bayagi acilmis.senağlama
Kizlar sac guclendirmek ve dokulmesini engellemek icin bildiginiz biseyler varsa paylasin lutfen.:dilcikar:
Pantene kullanmayi birakmak gerek o zaman "elidor" u denesem mi ki, garnier in sac kremini de kullanmiycam.:mymeka:
Mahvoldu saclarim.:çok üzgünüm:

slm kızlar saçlarımı uzatıyorum ve haliyle fönden şekillendirici ürünlerden ve düzleştiricilerden uçları çatal çatal olup kırıldı.doğal yöntemleri çok denedim zeytinyağı,badem yağı gibi.fakat çözümü elidorda buldum.2 haftadır kullanıyorum ve saçlarım pürüzsüz hemde sadece 3 yıkamada bu gözle görülür şekilde ortaya çıktı.elidorun zeytinyağı ve seramid formüllü yıpranmış saçlar ve kırık uçlar için şampuan saç kremi ve saç bakım maskesi.sizde kırık uçlardan ve cansız saçlardan bıktıysanız saçınızı kestirmek zorunda kalmayın test edildi onaylandı gerçekten muhteşem bişey deneyin ve farkı görün....:dance::teytey:

G-SERISI-UCLU-250.jpg

reklamci gibi konusmussun tam bravo valla
bence sende reklamcilik yetenegi var

bende bi kaç kere saç kremini kullanmıştım. çok güzel kokuyo ve yumuşaçık yapıyo. şimdi pantene kullanıyorum,bitsin de alayım bunlardan..

senağlamasenağlamasenağlama
Ah canim saclarim benim coook uzuluyorum cook dun sacimin resmini cektirdim aralar bayagi acilmis.senağlama
Kizlar sac guclendirmek ve dokulmesini engellemek icin bildiginiz biseyler varsa paylasin lutfen.:dilcikar:
Pantene kullanmayi birakmak gerek o zaman "elidor" u denesem mi ki, garnier in sac kremini de kullanmiycam.:mymeka:
Mahvoldu saclarim.:çok üzgünüm:

Canım ben bi şampuan tavsiye edeyim daha doğrusu bikaç şampuan.
1. DFN garlı ve zeytinyağlı şampuan ve saç maskesi (defneli ve zeytinyağlı şampuan ve saç maskesi bu, büyük aktarlardan bulabilirsin, ikisinin maliyeti 20-21 YTL)
2. Anagen şampuan ve losyon (maliyeti yaklaşık 80 YTL)
3. Placenta şampuan ve losyonu (maliyeti yaklaşık 30 YTL)
Ben 1.sini kullanıyorum.Memnunum. Arada placenta ve anagende kullanıyorum. Fakat ben ilkini tavsiye ederim daha çok. Fakat bundan önce tabiki mutlaka ve mutlaka bi dermotoloğa git canım.

Ayrıca bi ürün herkese iyi gelecek diye birşey yok kesinlikle.
Elidor benim saçlarımı döküyor, anneme alerji yapıyor mesela.

Canım ben bi şampuan tavsiye edeyim daha doğrusu bikaç şampuan.
1. DFN garlı ve zeytinyağlı şampuan ve saç maskesi (defneli ve zeytinyağlı şampuan ve saç maskesi bu, büyük aktarlardan bulabilirsin, ikisinin maliyeti 20-21 YTL)
2. Anagen şampuan ve losyon (maliyeti yaklaşık 80 YTL)
3. Placenta şampuan ve losyonu (maliyeti yaklaşık 30 YTL)
Ben 1.sini kullanıyorum.Memnunum. Arada placenta ve anagende kullanıyorum. Fakat ben ilkini tavsiye ederim daha çok. Fakat bundan önce tabiki mutlaka ve mutlaka bi dermotoloğa git canım.

Bu dediklerini yurtdisinda bulabilme imkanim varmi, burda aktar filan yok.fisfisfis
Kozmetik yerinde olur mu?
Kesinlikle yakin zamanda dermatolog a gitmem lazim.senağlama

İpek şampuan ucuzdur ama o da iyidir.
benim tanıdığım çok insan var.
Dandikdir dedik aldık ama çok güzel yapıyo saçı diyen.

kızlar elidorun bu serisi hem dökülmeleri önlüyor hemde dediğim gibi saçları çok kısa bir sürede muhteşem bir şekilde onarıyor.yalnız 3 ürünüde kullanmanız gerekiyor bakım maskeside çok önemli ilk 3 gün sürekli kullandım bakım maskesini ama artık haftada bir kullanıyorum gerçekten muhteşem..:dance:kozmetikçilerde ve büyük marketlerde bulabilirsiniz..

kızlar elidorun bu serisi hem dökülmeleri önlüyor hemde dediğim gibi saçları çok kısa bir sürede muhteşem bir şekilde onarıyor.yalnız 3 ürünüde kullanmanız gerekiyor bakım maskeside çok önemli ilk 3 gün sürekli kullandım bakım maskesini ama artık haftada bir kullanıyorum gerçekten muhteşem..:dance:kozmetikçilerde ve büyük marketlerde bulabilirsiniz..

Peki saclar hemen yaglaniyor mu?
pantene+garnier sac bakim kremi kullaniyorum kiriklar icin 3. gune kesin yaglaniyor ??

X