LG Marka Monitör Kullanan

filizim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2007
4.706
17
40
Lg marka monitörümüz senedi dolmadan arıza yaptı ekrana görüntü gelmiyordu.Ankarada servisini bulamadım zaten yokmuş.İstanbula yolladık siemens a.ş ye...Ya o kadar pişman oldukki lg aldığımıza hiç doğru düzgün ilgilenme yok bu nasıl iş.1,5 ay oldu tamirden gelmedi.Tüketici haklarına başvurduk ve biz kazandık.o ara mail attım tüketici haklarına başvuracağım bilgi verin artık diye.Ertesi gün makineyi yolladılar hemen:).30 iş gününü aştığı için haklı olan taraf bizdik.Bu karardan sonra bizi aradılar siemens a.ş den size yeni ürün göndereceğiz.Makinenizi kargoya verin.Biz kargoyu yolluyoruz.Makine gitti şimdide 25 gün oldu..Ne gelen var ne giden.Ne arayan var ne soran???Çooook pişmanızzzz.Aldığınız ürüne ve garantisine dikkat edinnn...:eek:klava:kafamçokkarıştı

canım benim monitörde neovo diye bir marka idi. 3 yıl garantili idi. Daha ayı dolmadan bozuldu. Söylediğin gibi kendi servisi bile yokmuş. Bizim monitörü K.çekmece de başka bir servise gönderdiklerini söylediler. Araştırdığımızda Gaziosmanpaşa'da bulduk =) Tüketici koruma derneğine dilekçe vereceğim diye bağrındım da böylelikle yenisini getirdiler. Çok şükür şimdilik bir arızası yok.:nazar:

Çok güzel sevindim.Şimdi bizede yenisini gönderdiler ama aynı model değil.Bizimkinin bir üst modeli tüketici haklarını bildikten sonra olmuyor.Bilinçli olmak lazım.

Umarım canım.Ama olsada haklarımızı aramayı bilmeliyiz...

Birazda şans işi canım beyaz eşya olsun teknolojik olsun denk gelirse iyi çıkıo yoksa yandın.....

X