Hamile Kalmayı Cok İstiyorum :(

sudeyoncaa

pozitif ol..
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.249
17
38
Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 4 aylık evliyim. Kızken adetim düzensizdi evlenince 3 ay düzenli oldum ama aralıkda olmadım çok ümitlenmiştim 2 kez idrar testi yaptım çıkmadı doktora gittim kan testi için maalesef değildim. 5 cm kist varmış iyi huylu dedi hap verdi farlutal. Tekrar muayeneye gidicem bakalım nolucak. Adetimin yine düzensizleşmesine çok üzüldüm acaba sizce bu durumda hamile kalabilrimiyim. iki tane eltim var ikiside daha 2 aylık evliyken hamile kalmışlar nedense sanki nispet yaptıklarını hissediyorum.Çocukları hastaneye götürseler beni çağırıyolar veya kaynanamın bir işi oluyo sen müsaitsin deyip işe beni çağırıyo. Bu cok zoruma gidiyor. Allahım inş. herkese en hayırlısını verir. AMİNNNN

canım 1 daha cok yeni evlisin şimdiden takma kafaya benım 2,5 yıldır olmuyo
allahım büyüktür olacagı zaman verir kistler işin bahanesi olmaz dıye düşünme hayırlı zamanda gelsın de

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. 4 aylık evliyim. Kızken adetim düzensizdi evlenince 3 ay düzenli oldum ama aralıkda olmadım çok ümitlenmiştim 2 kez idrar testi yaptım çıkmadı doktora gittim kan testi için maalesef değildim. 5 cm kist varmış iyi huylu dedi hap verdi farlutal. Tekrar muayeneye gidicem bakalım nolucak. Adetimin yine düzensizleşmesine çok üzüldüm acaba sizce bu durumda hamile kalabilrimiyim. iki tane eltim var ikiside daha 2 aylık evliyken hamile kalmışlar nedense sanki nispet yaptıklarını hissediyorum.Çocukları hastaneye götürseler beni çağırıyolar veya kaynanamın bir işi oluyo sen müsaitsin deyip işe beni çağırıyo. Bu cok zoruma gidiyor. Allahım inş. herkese en hayırlısını verir. AMİNNNN

yaaaaaaaaaa arkadaşım daha ne kadar olmuş evleneli yaaaae evliliğin rayına otursun bi ne kadar tanırsan tanı eşini evlilikle flört bir değil daha dur 22 yaşındasın ve 2 ay olmuşşşşşş ben 6 senelik veliyim 6 ay oldu ve hala bebeğim olmadı ve olmayacakta çünki tüp bebeklik durumum........

sana şunu diyorum en az 1 sene çocuk yapma arkadaşım 4senelik sevgilisi ile evlendi 2,5 yıllık evli ve 1,5 yaşında bebeği var eşi ile arası hiç iyi değil ....allah korusun senin belki böle bir halin yok ama hayat herşey sunuyo insnaa bi evliliğin tadını çıkar eltinlerde çok cahilce davranıyolar.....tabiki çocuk çok güsel ama çok gebçsin hayatınıyaşa herşey zamanında güsel oluyo cnm......eltinleri önemseme ve muatap olma fazlaaaaa .....kocanla yaşa zamanını bebek vakti gelince seni bulacak emin ol

Dırımkızı haklısın tabii çok erken yaa ben evde kaldım kafayı yicem galiba gizli bir baskı var üstümde eltimlerle kaynanamla bir arada çok sık olmak istemiyorum oluncada bu duruma geldim sanırım. Onlar yanımda cocuklarıyla oynayıp eglenirken bende çok özendim ama yinede çok istiyorum inş. olurrr

Dırımkızı haklısın tabii çok erken yaa ben evde kaldım kafayı yicem galiba gizli bir baskı var üstümde eltimlerle kaynanamla bir arada çok sık olmak istemiyorum oluncada bu duruma geldim sanırım. Onlar yanımda cocuklarıyla oynayıp eglenirken bende çok özendim ama yinede çok istiyorum inş. olurrr

cnm inş.olur inş.hayırlı ise olur........

dediğim gibi uzak ol onlardan cnm başka şeylerle uğraş kocana süslen püslen kurslara git ismek kurslerı var vs.şeyler yap evliliğin oturusn yerine cnm herkes bişey der ama kocanla sen sorunlarla başbaşa kalınca kimse derdinize çağre olmaz.......hakkında hayırlsı ise biran önce anne ol ki sen olursun çok yenisin daha .......şansın açık olsun cnm...

sudecim ilk önce aramıza hoşgeldin nıye canını sıkıyon canm daha dur bakalım daha yenısın hem bır çok kişi biliyorum adetleri düzensizken hamile kalan dert etme yüce allah seninde kucağını boş bırakmaz....

BısmıLLah Canım bu ne acele yha daha 4 aylık evlısın ayrıca duzensız adet olman cocuk olmayacak anlamına gelmez bende duzensızdım kaldıkı bazen 45 gunde bır bazense 2 ayda bır adet gormeme ragmen suanda rabbıme sukurler olsun hamıleyım bu sekılde ıcını karartcak seyler dusunme hayırlısı hakkında ne ıse o olsun canım Allah buyuk umarım en kısa zamanda bebegın olur

merak etme sudecim düzensiz adetle bende hamile kaldım.ama söylenenlere kulak asmalısın.burası tabiiki nasihat yeri değil bizlerde nasihat dinleyecek durumda da değiliz.amabunları tavsiyeolarak gör.bak bende 6 aylık evliyim.vve 7 haftalık hamileyim.çok güzel bir duygu evet en başta kendini özel hissetiriyor insana.ama bazı durumlardada acele ettiğimi düşünmüyor değilim.olmayacakmış gibi çıldırdım.çok şükür hamileyim.ben eşimle 5 yıldır da anlaşıyordum o da ayrı bir durum yani gezme tozma anlamındada doymuştuk ama evlilikte de bazı sorumluluk şisteyen karalarda aceleci olmamak gerek.

slm kızlar bende 6,5 aylık evliyim yaş 27 bende çok istiyorum bi çocuğum olsun ama henüz yok adetlerim çok düzenli ama benimde sorunum evlendikten sonra çok sancılı oluyor adetlerim bekarken sancım olmazdı şimdi çok sancılı bi dr görünmeyi düşünüyorum neden olabilir sizce

sudeyoncaa senin öykün benimkine çok benziyor canım.Bende 5 aylık evliyim ilk 3 ay adetim düzenliydi geçen ay 47.gün farlutalle adet oldum.Gebelik testlerim hep negatif çıkmıştı.Yeni evlilerde oluyormuş böyle canım üzme kendini hatta adet gecikmesi iyidir gelecek gebeliği gösterir diyenler bile oldu.bende 5 aydır çok istiyorum ama hayırlısı zamanı var demekki,bekliyeceğiz.Çevrendeki insanlarıda takma,çocuk istediğini belli etme onlara.inşallah erken zamanda bebişlerimize kavuşuruz.Hayırlı haberlerini bekliyorum...:nazar:
s.gif
e.gif
y.gif
r.gif
a.gif

seyracım gercekten bende eşimle gezdim tozdum hani derlerya evliliğin tadını cıkar ama ben zaten cok gezdim onla çocuk olursa bence evimiz çok şenlenicek eltimin bebeği var cok tatlı eşimle beraber oturup oynuyoruz inan. O anda eşimin dahada mutlu oldugunu görüyorum tabii bende. Ama Allahtan hayırlısı

Ben de çooooook istiyorum,bunca zaman korunduğuma deli gibi pişmanım
sanki hemen olacak diye bişey varmış gibi korunduk hep,gerçi korunmasaydık da hemen gelirdi bu sefer plansız,düşünmeden olacaktı ya yani takmamışken olurdu en azından.arkadaşım ben bu konuda delirmek üzereyim,Allah tez zamanda bebeklerimeize kavuştursun beklemekten yıldırmadan inşallah.
bir de planlar yaptık bu ay hamile kalırsam doğum şu aya yok yok kalmayim falan diye o hoooo akıl plan yaparmış kader gülermiş derler ya aynen öyle oldu,takınca da olmaz diyorlar düşünmeyecekmişiz ama gel de düşünme be canlar,ben deli gibi yatıp kalkıp düşünüyorum,sterslere giriyorum bakalım bu ayın 8 inde adetim inşallah bu sefer kırdık şeytanın bacağını.4aydır istiyoruz şimdi...

yani sudecim bende 4 aylık evliğim bende çocuk düşünüyorum senin gibi hiçte korunmadım ve henüz şuan yok yani diğer arkadaşların evliliğin rayına otursun beklemelisin yorumlarına katılmıyorum.bende eşimle 3 sene çıktıktan sonra evlendik.bence evlilik kararı vermek çocuk kararı vermekten daha zor.benim ablamda 3 senelik evli 2 sene korundu şuan hala çocuk yok ve korunduğuna bin pişman.

özellikle bu konuyu kendine problem etmiyceksin takmıycaksın başkaları seni ilgilendirmesin.bol bol dua et sen bence bi kusurun yok.benim tek korkum 6 sene önce kadın hastalıklarından çok ciddi bir rahatsızlık geçirdim ve ameliyat oldum.benim hamile kalamama durumum var bilhassa o yüzdende hiç vakit kaybetmeden başladım ama ümidim var bi gün bende anna olucam allahın izniyle.

zafere giden yolda çekilen her çile kutsaldır :teselli: :teselli:

:KK43:((( ben 1,5 yıllık evliyimm hiç bir şekilde korunmadık benim tüpler falan açık fakat eşimin sperm azlıgı var. sude benimde eltim var üstelik benden 6 ay sonra evlendi 3, ayında hamile kaldı nisanda doğumu var.. bende çok istiyırumm anneciğimm gel artıkkk lütfennnnnnnnnnnnnnn :KK43:((((((

akdeniz 0007 yaa herşey Allahtan canım mutlaka zamanı var. Eltin cocugu olmuştur ama onunda başka sorunları olabilir herkesin farklı: bol bol dua etmrk gerekir sudenazın dediği gibi: düşünmemeye calış bu dünyada yaşayışımız sadece cocukmu: inşallah olur canım: eşimin işyerinde bir adam vardı yaşında evlendi yaşına geldi olmadı o doktor senin bu doktor benim artık pes ettiler ama şimdi oldu :) gercekten bilincimizde düşünürsek olmuyor buna inanıyorum: bi tecavüzle hamile kalanlarda var:

Ahh Be Arkadaşim 4 Aylik Evlisin Ve çocuğun Olmuyo Diyemi Sorun Ediyosun Burdaki Diğer Arkadaşlara Haksizlik Ediyorsun Gibime Geliyoo,senelerce Olmayan Vede Bunun Için çirpinan Hanimlar Var Burada Allah Herşeyin Hayirlisini Versin Herşeyin Zamani Vardir,merak Etme Bende 2senelik Evliyim 1 Buçuk Yil Istemedik Sonrasinda Hamile Kaldim Onuda Kaybettim Yanii Bence Fazla Acele Etme Sağliklisini Ve Hayirlisini Dile Allahtan,ben şimdi Tekrar Bekliyorum Hamişliği Ama Sağlikli Olsunda Geç Olsun Diyorummm

X