adet oldum ama acaba bu nedir

yasmer

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2007
683
417
ya kızlar beni burda takip edenler bilirler ben 27 aralıkta adet oldum ama hayatımda ilk defa adetim geç geldi daha önce böle bişi hiç olmamıştı neyse adetimden sonra mide bulantım falan vardı belki hamileyimdir üstüne görmüşümdür dedim ve idrar testi aldım ve yaptım ama çıkmadı hamile değildim şu 2 gündür göğüslerim şişti ve o kadar hassaski dokunamıyorum çok sancı yapıyo ve kasıklarım çok ağrıyo
şimdi acaba hamilemiyim ama test de yaptım çıkmadı
acaba hormonal bişeymi bu göğüs şişmesi falan
yardımlarınızı bekliyorum

doğru nurcan öğretmen haklı olabilirsin ama ben nerdeyse her ay yumurtlama günlerimi takip ederim böyle bir şey olduğunu hatırlamıyorum ama doğru belki de öyledir

canım adet olmuşsun ve üstüne test yapmışsın oda negatif çıkmış.belirtilerin psikolojik olabilir.belirtiler yoğun şekilde devam ederse doktora git.geçmiş olsun.

canım adet olmuşsun ve üstüne test yapmışsın oda negatif çıkmış.belirtilerin psikolojik olabilir.belirtiler yoğun şekilde devam ederse doktora git.geçmiş olsun.

evet canım bende zaten bunu düşünüyorum çünkü bu ay adetim gecikince kendii gerçekten hamile sandım ve adet olduğum hatta test yaptığım halde kendimi bu duygudan vaz geçiremedim heralde senin dediğin gibi psikolojik sağol canım:çok üzgünüm:

yastev cim hamilelği kafamıza taktığımızda vücut hamileymiş gibi tepki verebilir.bir kaç kez bende de oldu .günün geçmeden kafana takıp üzülme.belki arkadaşların dediği gibi yumurtlama günlerin de olabilir bugünleri değerlendir istersen :KK66:

piskolojik bir durum bu hamile olamazsın bence adetin piskolojik olarak gec gelebilir adet sancısı olabilir kasık agrıların gögüsler adet yakınlaştıkca hasaslaşır ve şişer bence hamileligi gercekten kafaya takmayın ben taktım 8 ay hamile kalamadım ne zaman stresi bıraktım o ay hamile kaldım

evet kızlar bende acaba üstüne mi gördüm demiştim ama heralde değilim sağolun yardımlarınız için

Canim Benimde Hiç Geçmez Geçmez Hep Düzenlidir Adetim Bu Ay Tam 9 Gün Geçti.14 Aylik Bi Oğlum Var.çok Korktum Hamilemiyim Diye.eşim çok Mutlu Oldu Ama.neyse Tam Eşim Test Almaya Gitti.aaa Bi Baktimki Adet Olmuşuuuuuuuummm.yani Olabilir çok Stresliysen Gecikebilir Adetin.bende De Stresten Gecikti Sanirim.inşallah Bir Dahaki Aya.adetindein Ilk Gününden Tam 14 Gün Say Ve 5 Gün Boyunca Bebek Için çalişin O Zaman Kesin Tutuyor Bebek.o Zamanlar Hamile Kalma Riskin çok Daha Fazla.

yok be canım neler denedik ne bel bağlatması kaldı aylarca hep yumurtlama gününde çalışmaları hızlandırdık olmuyo işte

sevgili yastev olmuyo iste deme allahin buyuk hikmeti biliyorsun hepimiz istyoruz herseyi deniyoruz ama yapacak bisey yok sabir edip beklemek canim benim allah gonlunce versin insallah bu ay tutturursun kendine iyi bak bu arada bizim isyan etmeye hakkimiz yok sakin canim allaha emanet ol hic ummadigimiz bir zamanda kaliveririz hamile allah buyuktur onemli olan saglikli evlatlar degilmi allah herkese saglikli evlat nasip etsin optum kendine iyi bak calismalara devammmmmmm

stres ettikçe hamile olma şansı azalıyor.kafaya takmayın.ben bir buçuk sene uğraştım gerçi benimki sorunluydu.inşallah sizde sorun yoktur.allah en kısa zamanda bir bebiş verir

X