Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Fondöteni Kullanıyorsunuz?

bu ayki avon katoloğunda gördüm avonun anow ürünlerinin fondöteni hemde yarı fiyatınaymış, kullanan varmı acaba alsammı ki?

genelde makyaj yapmam ya da çok hafif yaparım..ama yaptığım da da tercih ettiğim marka lancome ürünleridir...:1closedeyes:

loreal infallible fondoten 16 saat dayanıklı fondeten gerçekten de çok güzel ben onu kullanıyorum.

Ayrıca Aloe veranın fondoteni gayet güzel bitki özlü olduğu için ciltteki ölü hücreleri tazeliyor ve cildin nem oranı düzenliyor ve ayrıca pürüzsüz bir görünümü var aloe veranın daha bir çok mucizesi var aslında....
Ben yakında üye olacağım.

cilt yaralarına, ciltte oluşan kırışıklıklar vs. daha birçok ürünü var.
tavsiye ederim

çokk nadir çok yakın birinin düğünü olursa yani 2 yılda 1 falan alix avien ya da ablamlarda ne varsa :)) onun dışında cildime yazık sürmem :)

bende maxfactor kullanıyorum memnunum.ayrıca göz altımda da tercihim maxfactor daha iyi kapatan varsa söyleyin bayanlar.

Genelde kullanmıyorum ama eğer çok özel bir yere gideceksem max factoru tavsiye ederim.
Hatta benim cildimi kadife gibi pürüzsüz yumuşacık yapıyor.
Bronz rengini kullanıyorum

ben genelde ozel gunlerde ve kusursuz gorunmek ıstedıgım anlarda kullanıyorum fondotenı dıger gunlerde kullanıp cıldımı havasız bırakmaya degmez dıye dusunuyorum o gunlerde de cecıle kullanıyorum...ve son derece memnunum.

canım ben loreal kullanıyorum senelerdir çok memnunum ipk gibi duruyo 17 yaşından beri bilimum hergün kullanırım ve 12 saat boyunca cildimde durur ve cildim çok güzel herkes soruyor nasıl bakım yapıyosun diye en iyi bakım su ve sabun sakın yatarken yüzünü yıkamadan yatma

ben max factor kullanıyorum.cildim karma olduğu için önce yanaklara nemlendirme yapmam gerekiyor.oyüzden max factor'ün flawless perfection'ını kullanıyorum ama bulaşma sorunu var gün boyu aynı kalmıyor pek.diğer markaları pek deneme şansı bulamadım.maybelline,loreal nasıl?bana nemlendirilicili bişey lazım.doğal duran,bulaşmayan,yağ bazlı olmayan iyi bi sıvı fondöten biliyormusunuz??? :uhm:

bende özel günlerde kullanıyorum sadece avonun ışıltı veren fondoteni çok güsel doğla bir görüntü sağlıoyor

kızlar su son zamanlarda gözüme çarpan renkli nemlendiriciler hakkında ne düşünüyorsunuz?fondotenlere göre daha hafif diyorlar ama bana sanki o renkler cildime yapışacak ve leke yapacak gibi geliyor.kullanan oldumu aranızda?bilgi verirseniz cook sevinirim özellikle yaz aylarında cildi cok kapatmayan bişey arıyorum da acaba renkli nemlendiriciler iyi olurmu ki bu konuda

kızlar su son zamanlarda gözüme çarpan renkli nemlendiriciler hakkında ne düşünüyorsunuz?fondotenlere göre daha hafif diyorlar ama bana sanki o renkler cildime yapışacak ve leke yapacak gibi geliyor.kullanan oldumu aranızda?bilgi verirseniz cook sevinirim özellikle yaz aylarında cildi cok kapatmayan bişey arıyorum da acaba renkli nemlendiriciler iyi olurmu ki bu konuda

bende kullanmadım hiç ama yazın daha hafif daha kullanışlı olur sanki kullanan varsa yazsınnnnnnnn

Okada fondoten kulandım yağlı ciltler için en uygun olanı vichy ve cildin nefes almasını sağlıyor dermatolog tarafından da onaylı

max factor kullanıyorum fontedenı cok ii mukkemel bır sonuc var orata gerci ben sadece özel gunlerde kullanıyorum fontenı normalı halım daha güzel

bnde boss kullanıorum yogun ve kapatıcı özelliği var bende ara sıra kullananlardanım ama çok ii tavsiye edebilirim

pek kullanmam bi tane avon'un fondoteni var elimde ama kullanmaya kullanmaya bozuldu sanırım yağı üste çıkmış. max factor alıcam inşallah bi ara :)

hiç fondeten kullanmam kullansamda özel bir günde falan yeptıgım tek makyaj far goz kalemi bide ruj surer cıkarım dışarı

ya bu max factor iyide her alldıgımda daha bi pahallı oluyo,
bunun ucuz yollu bi çözümü yokmu:) avon kullanan varmı mesela nasıl fondotenlerii?

avon iyide benim ciltin kurulundanmı ne beni pul pul yapıyo yakından bakınca gözüküyo yıkayınca geçiyo tabiii:):uhm:

ben nivea, max factor, maybelline, loreal(casmire perfect) kullandım bence hepsi güzel. nivea ve maybellinenin stick fondötenini kullandım, çok pratikler doğrusu. cildim yağlı olduğu için fondöten daha da yağlandırmasın diye mat föndöten kullanıyordum. en son loreal kullandım ama çok nadir sürdüğüm için bozulmuş. kokusu ağırlaşmış çok kötü. nasıl olsa sık kullamıyorum födöten diye pudra aldım cliniqueden cok güzel, çok memnunum düşünenlere tavsiye ederim.

X