kafam çok karıştı,yardıım.

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
615
3
arkadaşlar ben pco luyum ve en son 25 kasımda regl olmuştum.....aralık sonu test yaptım sonuç (-)......ve bu sabah tekrar test yaptım ilk çizgi çok net kırmızı ,ama ikinci çizgi çok silik ve dik değil.testin bitme noktası varya yani en sağı kapalı parantez gibi olan taraf orası hafif pembe....(umarım anlatabilmişimdir)
kafam karıştı,böyle bir durumla karşılaşan varmı acaba..negatif mi,yoksa tekrarlamam gerekir mi??

merhaba cnm çok anlayamadım ama anladığım kadarıyla anlatayım.benim hamişliğimde böyleydi yani ilk çizgi net ikincisi biraz daha pembe .kaç gün gecikti adetin varmı belirtiler

canım tekrar yap sen aralıkta hasta olmadın mı....

pazartesı kan testı yaptır bence

merhaba cnm çok anlayamadım ama anladığım kadarıyla anlatayım.benim hamişliğimde böyleydi yani ilk çizgi net ikincisi biraz daha pembe .kaç gün gecikti adetin varmı belirtiler

en son adetim 25 kasımdaydı ...ama polikistikover olduğum için çoğu zaman gecikmelerim oluyor ve bu yüzden adet tarihimi tam olarak saptayamıyorum...son 1 haftadır da karnımda çok şişkinlik var,aşırı halsizlik ve uyku var..birde aşırı alınganlık ve sinir..ama adet belirtisimi yoksa gebelik belirtisimi anlayamadım..ayrıca ikinci çizgi çok silik ve kapalı parantez şeklinde yani dik değil.

seni umutlandırmak istemem ama canım bendeki aynı belirtiler sen bir test al cnm gene dene ama o pahalı olandan al yap onun poranı çok yüksek hayatım

evet bebek istiyoruz.....hemde çook
yeniyaşam testin adı aklında varsa söylermisin....

1,5 senelik evliyim ve evliliğimin 6.ayında bir düşüğüm oldu :KK43:(...ve çocuk isteğimize 4-5 ay ara verdik...sonrasında tam toparlandımm istiyorum derken babamı kaybettim :KK43:( çok ani oldu babamın vefatı,zor toparlandım...şimdide çook istiyorum....ALLAH nasip ederde olursa, bana çok büyük moral olacak

En iyisi Kan testi epey geçikmişsin ama inşallah gebesindir canım benim..

yakınımızdaki klinikte haftasonu kan testini yapmıyorlar :KK43:(
bugünde misafirim geleceği için dışarı çıkamadım.......ALLAH izin verirse yarın sabah yaptıracağım....inşallah yarın güzel haberleri veririm size

dün sabah test yaptırmaya gideceğim sırada bi baktım adet olmuşum :KK43:(
çook üzüldümmm.........
ama adetim yarım gün sürdü,akşamdan sonra bir daha gelmedi...ve gelen kanama çok koyu renkteydiii...böyle bir şey yaşayan varmı...

canım daha önce oluyomuydu ki? eğer olmuyorsa bi dr.unla konuş sonuçta hamileykende lekelenme olabilirrr.her şeyin hayırlısı olsun...

koyu kahverenginde bi leke mi bende de olmuştu 1 2 gün hemde sonra kan testi yaptırdım pozitifti a.s
eğer lekelenme bittiyse kan testi yaptır kesin sonuç alırsın

dün sabh başladı ve öğlene kadar sürdü,bugün bekledim ama adet olmadım...inşallah söylediğiniz gibi üstüne görmüşümdür..:1hug::1hug:

X