Gebelik Ve Üstüne Görme

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgi verebilecek olan var mı üstüne görme yaşarsak hamilelik belirtilerini me zaman hissederiz

Merhaba arkadaşlar ben araniza Yen'i katıldım bi sorum olcak .ben 6 aylık evlıyım çocuk cok istıyoruz esımle .bu ay reglim cok tuhaf oldu daha önce hıc böyle olmamıştım normalde 30 günde bir olur hıc şaşmaz Regalim ama 28 günde oldu ve 4 gün sürdü sürekli sıyah kahverengı tarzında lekelenmelerım oldu su anda kasıklarım belım cok agrıyo acaba üstüne görmüş olabılırmıyım .

Merhaba arkadaşlar ben araniza Yen'i katıldım bi sorum olcak .ben 6 aylık evlıyım çocuk cok istıyoruz esımle .bu ay reglim cok tuhaf oldu daha önce hıc böyle olmamıştım normalde 30 günde bir olur hıc şaşmaz Regalim ama 28 günde oldu ve 4 gün sürdü sürekli sıyah kahverengı tarzında lekelenmelerım oldu su anda kasıklarım belım cok agrıyo acaba üstüne görmüş olabılırmıyım .
Canimm bende ayniyim yaa ben 3 gunde temizleniyorum normalde bugun 4.gun ve 1,2 ve 4. Gun pedim neredeyse simsiyah ve cok kasik agrim.oldu normalde yok denecek kadar az olur agrim. Bende 6 aylik evliyim. Yazini gorunce merak ettim senin sonuc ne oldu acaba

Merhaba canım benım geçen ay yazdığım gibi oldu ama hıc bi şey Yok herhalde sıkıntıdan öyle oldum bu ayi beklıyorum ins vardır .Rabbim sanada isteyen herkese nasıp eder canım senın nasıl oldu bellımı bişey SEM2706

Kızlar ben yaklaşık 1 haftadır falan belirtiler yaşadım hep hamile olabilirim diye düşündüm hatta bu sabahın ilk idrarıyla test yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı. Reglime daha 1 gün vardı normalde ama işte ilerleyen saatlerde birden böyle normal regl oldum öyle lekelenme gibi değil de baya yoğun ve kırmızı geliyor ayrıca kasıklarımda da şiddetli ağrı var. Bu üstüne görme olabilir, yoksa hiç hamile değil miydim?

X