kizlar kiz bebisler gercekten erkemi geliyo yoksa hurafemi acil yardim

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
42
selam arkadaslar.oncelikle :emir_bebek:cogunuz bebeyinize kavustunuz tek tek sizleri tebrik ederima.s.allah bebislerinizi sizlere bagislasin:nazar:kizlar benim uc yasinda bi oglum var.onu 42 haftayi doldurdum.bebeyin suyu bittigi icin suni sanciyla dogum yaptim.simdi 37 haftalik hamileyim bu seferv allah izin verirse .kizimiz olucak gercekten erkenmi geliyo kiz bebisler.bide oglumda hic agrim yoktu.simdi iki haftadir agir sancilarim var yardim edersenbiz cok sevinirima.s.:enbuyukkk:

canım annem hep kız bebeklerin gününü doldurduğunu söler yani ben öle doğmuşum çevremizde de hep öle dedikleri hep gününde doğurdu

valla benim kızım 40.haftada dogdu bana da kız cocuk 40 hafta beklemez dediler 37.haftadan sonra hep bekledim ama günümü dolurdum.şimdiden hayırlı olsun insallah kolay bir dogum gecirirsin...

canım annem hep kız bebeklerin gününü doldurduğunu söler yani ben öle doğmuşum çevremizde de hep öle dedikleri hep gününde doğurdu[/QUOTben bu konuda cok cahilim etrafimdakiler hep hazirlan yok kizin olucak erken gelir diye endiselendiriyolar bende ne yapicagimi sasirdim .oyuzden burda bu konuyu actim sagol canima.s.

canım aslında bebeğin sağlıklı olsun da bir hafta 10 gün erken doğsun önemli değil o kadar anne karnında gelişimine bağlı uygun vakitte doğar da sağlıkla büyütürsün inşallah

valla benim kızım 40.haftada dogdu bana da kız cocuk 40 hafta beklemez dediler 37.haftadan sonra hep bekledim ama günümü dolurdum.şimdiden hayırlı olsun insallah kolay bir dogum gecirirsin...

sagol guzel dileklerin icin.gercektende zaman yaklasmaya basladikca urkmeye basladim bende.hayirlisi olsun.benimde etrafimdaki herkez bende 37 haftalik hamileyim ay panik yaptilar beni yok bugun gelir yarin gelir erkek bebekler gec gelir ay cidden beynim bulandi sagol guzelim paylasimin icin.a.s.

canım aslında bebeğin sağlıklı olsun da bir hafta 10 gün erken doğsun önemli değil o kadar anne karnında gelişimine bağlı uygun vakitte doğar da sağlıkla büyütürsün inşallah

dedigin gibi gelisiminide tamamlasinda en onemlisi o canim .ya bide doktoruma soruyorum ilk hamileligimde doguma yakin iki gun once biraz sancilarim oldu dedim.ya bunda cidden canim cok yanmaya basladi git gite erkenmi gwelicek dedim .ya bebek coktan donmus ve basi rahim yolunda ama.bebek ne zaman isterse o zaman gelir dedi.gelde cik isin icinden

ewet tabi içerde tutmanımn bir anlamı da yok artık annesini görmek istiyor anlaşılan canım yalnız kendini bu psikolojiyle doğuma bile hazırlayabilirsin bence normal davran bu konuya da fazla önem werme

ewet tabi içerde tutmanımn bir anlamı da yok artık annesini görmek istiyor anlaşılan canım yalnız kendini bu psikolojiyle doğuma bile hazırlayabilirsin bence normal davran bu konuya da fazla önem werme

bide bu konuya bu kadar onemsememin sebebi canim benim esim sabah 11 ise gidiyo gece birde geliyo.okadar saat oglusumla yazzisim .kimsem yok yurt disinda yasiyorum.eyer erkwen gelirse ne yaparim diye dusunuyorum allah izin verirse annem subatin birinde burda ozamana dek endiseden olucem sanirim.:1shok:

bu kadar çok takma kafanı beni yanlış anlama bu arada bekarım yani çocuğum falan yok psikoloji de okumuyorum ama bebeklere ayrı bi ilgim war bu konuları çok araştırıyorum bence bir komşunla konuşsan iyi olur ve yanında her zaman telefon bulundur ki acil bir durumda hemen hastaneye gidebilesin umarım annenle gidersin doğuma tabi bu senin için daha rahatlatıcı olur ama bu stresi gerçekten azaltmalısın kendini telkin etmelisin çünkü sen böle olunca bebek de sıkıntıya giriyor çünkü seni hissediyor biliyorsun

bu kadar çok takma kafanı beni yanlış anlama bu arada bekarım yani çocuğum falan yok psikoloji de okumuyorum ama bebeklere ayrı bi ilgim war bu konuları çok araştırıyorum bence bir komşunla konuşsan iyi olur ve yanında her zaman telefon bulundur ki acil bir durumda hemen hastaneye gidebilesin umarım annenle gidersin doğuma tabi bu senin için daha rahatlatıcı olur ama bu stresi gerçekten azaltmalısın kendini telkin etmelisin çünkü sen böle olunca bebek de sıkıntıya giriyor çünkü seni hissediyor biliyorsun

canim insan hamile olunca cokendiseli oluyo guzelim.biraz haklisin biraz rahatlatmam lazim.canim benim hic turk komsum yok guzelim.esimin isine eve yakin deyil.almancamda cok iyi deyil bu gibi seylerde tetikliyo korkularimi.bide oglum biraz sancim olsa panige kapiliyo .ne kadar gostermesemde etkileniyor yannizlik cok zor be:çok üzgünüm:

bence az almancan da olsa bi komşunla konuş yabancılar ille de kötü oluyo diye birşey yok yardımsever insanlar onlarda da çok ewet insanın stresli ve panik olması çok normöal bunu da biliyorum sonuçta içinde senden senin canından bir parça var ve ona asla zarar gelsin istemezsin ama bebeği de strese soktuğunu unutma emin ol sen endişelendiğinde o da endişeleniyor

bence az almancan da olsa bi komşunla konuş yabancılar ille de kötü oluyo diye birşey yok yardımsever insanlar onlarda da çok ewet insanın stresli ve panik olması çok normöal bunu da biliyorum sonuçta içinde senden senin canından bir parça var ve ona asla zarar gelsin istemezsin ama bebeği de strese soktuğunu unutma emin ol sen endişelendiğinde o da endişeleniyor

haklisin yok yannis anlattim sanirim .:1no2:komsularim cok iyi.ben sadece kendimi yeterince ifade etmekte zorlanmaktan cekiniyorum.ama dedigin gibi biraz daha sakin olmaliyim.icimde minnacik kizimda endiseleniyora.s.

tamam o zaman anlaştık artık daha dikkatli ve sakin olmaya çalışacaksın ok? bir de en yakın komşunla önceden konuş doğumun başlama anını bekleme o zaman anlaması daha zor olabilir önceden rica edebilirsin senin yanında olabilir mi diye

sagol guzel dileklerin icin.gercektende zaman yaklasmaya basladikca urkmeye basladim bende.hayirlisi olsun.benimde etrafimdaki herkez bende 37 haftalik hamileyim ay panik yaptilar beni yok bugun gelir yarin gelir erkek bebekler gec gelir ay cidden beynim bulandi sagol guzelim paylasimin icin.a.s.

ne kadar panik yparsan yap günü saati gelmeden gelmiyor.bende senin gibiydim ama doldurdum 40. haftayı işte.sağlıklı olsun da nasıl olursa olsun.kendini rahatlatmaya calıs...ben hep dogumum kolay gececek,zor olsaydı bu kadar insan nasıl yapardı diye düşünüp bir nebze rahatlardım...

tamam o zaman anlaştık artık daha dikkatli ve sakin olmaya çalışacaksın ok? bir de en yakın komşunla önceden konuş doğumun başlama anını bekleme o zaman anlaması daha zor olabilir önceden rica edebilirsin senin yanında olabilir mi diye

canim haklisinya en iyisi ben yarin esimide aliyimanima komsumla beraber konusalim ben kendimi anlatamasamda esim anlaztir beni.oanda dedigin gibi anlatamayabilirim canim.cok sagol yardimlarin icin canim.bu arada anne deyilsin a
ma cok iyi bi anne olucakasin insallahyerimseniben

ne kadar panik yparsan yap günü saati gelmeden gelmiyor.bende senin gibiydim ama doldurdum 40. haftayı işte.sağlıklı olsun da nasıl olursa olsun.kendini rahatlatmaya calıs...ben hep dogumum kolay gececek,zor olsaydı bu kadar insan nasıl yapardı diye düşünüp bir nebze rahatlardım...

:nazar:bebeyini sag saglim buyutursun insallah canim.allah nZARDAN SAKLISIN BEBESINI COK GUZEL BI OMRU OLUR INSALLAH::nazar:CANIM BEN SENIN DEDIGIN GIBI KENDIMI RAHATLATAMMIYORUM INSAN ONCEDEN DOGUM YAPINCA BASINA kafamçokkarıştıNE GELECEYI NI BILINCI DAHABI KORKUYOR:BEN OGLUSUMU IKI GUNDE DOGURDUM

benim annem emekli hemşire canım kızların hep 1 hafta 10 gün önce geldiğini söyler. inşallah zamanında gelir bebeişin

canim benimde etrafimdakiler kizlarin genelde 38 haftalikken dogdugunu soyluyorlar ama sen takilma bunlaa hayirlisi olsun de. insallahda oye olur. bene kiz bebek bekliyorum 30 olduk bakalim bende kendimi 38. hafta diye sartladim ama allah yardimcimiz olsunn

canim haklisinya en iyisi ben yarin esimide aliyimanima komsumla beraber konusalim ben kendimi anlatamasamda esim anlaztir beni.oanda dedigin gibi anlatamayabilirim canim.cok sagol yardimlarin icin canim.bu arada anne deyilsin a
ma cok iyi bi anne olucakasin insallahyerimseniben

çok saol canım benim de en büyük isteğim bu

X