Kilo almadan yzmn dolgunlamasn istiyorum

biliyorum belki saçma olucak ama bu bahsettiğiniz kremler, bitkiler göz altı çukurlarını da doldurur mu acaba :çok üzgünüm:

biliyorum belki saçma olucak ama bu bahsettiğiniz kremler, bitkiler göz altı çukurlarını da doldurur mu acaba :çok üzgünüm:

yapsa bile kullanma bence sonra erkenden torbaların olur neticede yağ takviyesi

canım göz altı çukurlarını dolduracak bir krem daha dünyada icad edilmedi,böyle birşey yok bu kremler ancak nem verir başka da bir işe yaramaz ancak genç yaşta hafif ürünlerle cildini beslersen geleceğe yatırım yaparsınyerimseniben

merhaba 32 yaşında bir bayanım.cildimde özelllikle dudak kenarlarımda sarkmalar mevcut.bu yüzden cildime şu cihaza benzer bi başka lifitng cihazıını kullanıorum 2 aydır.ama bırakın lifting yapmayı liftingin "L"si yok.ama yanaklarım ve elmacık yanaklarım eridi gitti.yüzüm incecik ve çok çirkin oldu.elmacık yanaklarımın çıkıklığı bana çok güzel bir hava veriyordu üstelik yanaklanımın dolgunluğu yakışıyordu da.tek problemim dudak kenarlarım iken şimdi problemime yanak ve elmacık kısımlarının erimesi de eklendi.ve bu kısımların erimesi bana oldukça itici ve yaşlı bir görüntü verdi.
sorum şu:
bu tür cihazları bıartıktan sonra yanaklarımdaki yağ dokusu eski haline döner mi?dönerse ne zaman döner?yoksa artık yüzüm hep böyle ince mi kalacak.teşekkürler..
hiç kullanan birini de tanımıyorum.yani yüzümün eskiye dönmesi mümkün mü?resmen bunalıma girdim.simam bile çok değişti yane zaman normal haline döner yanaklarım..
kıslar yaa yüzümün ve elmacık yanaklarımın tekarar dolgunlaşmasını istiyorum ama kilo almadan.nasıl yapabilirim.fikri olan var mı?bi krem filan var mı bunun için.

canım bir başka sitede bu tip bir cihazın kullanımı ile ilgili aynı şikayete denk geldim,kullanan kişi yüzünün eridiğini yazıyordu, şimdi sende de aynı sorunu duyunca yazmak istedim ,birde dudak kenarlarına dolgu yaptırmayı düşünebirsin, çok üzülüyorsan bunlar senin için harika çözüm olabilir dolgu yaptırınca yanaklarında daha dolgun görünür,kilo almak istemiyorsun ama kilon fazla değilse alacağın bir iki kilo inan sana daha iyi hissettirecektir :1hug:

canım bir başka sitede bu tip bir cihazın kullanımı ile ilgili aynı şikayete denk geldim,kullanan kişi yüzünün eridiğini yazıyordu, şimdi sende de aynı sorunu duyunca yazmak istedim ,birde dudak kenarlarına dolgu yaptırmayı düşünebirsin, çok üzülüyorsan bunlar senin için harika çözüm olabilir dolgu yaptırınca yanaklarında daha dolgun görünür,kilo almak istemiyorsun ama kilon fazla değilse alacağın bir iki kilo inan sana daha iyi hissettirecektir :1hug:

zaten aldım 1 kg ama gene de eki hline gelmedi.çok az doldu yanağım.bakalım 3 hafta oldu.daha da kilo almaya niyetim yok.zamana bırnakcam yanağımı.ayrıca o aynı sorun yaşayan kişinin adı egeli miydi.o da benimder belki:)

zaten aldım 1 kg ama gene de eki hline gelmedi.çok az doldu yanağım.bakalım 3 hafta oldu.daha da kilo almaya niyetim yok.zamana bırnakcam yanağımı.ayrıca o aynı sorun yaşayan kişinin adı egeli miydi.o da benimder belki:)

Merhaba canım,yazını yeni gördüm,evet canım sen egeliymişsina.s.ben senin o yazına bayağı üzülmüştüm yaşın çok genç ,acaba sen görüntünü abartıyor olmayasın öptümfisfisfis

kızlar ya ne bulursanız yüzünüze sürmeyin yazık ediyorsunuz cildinize.40 yaşıma geldim tek bir krem bile kullanmadım en ufak bir pürüz bile yok cildim de.

ah ablacım birde bana sor.24 yaşındayım.ve benim birkaç yıl önce yüzüm eridi.ameliyat oldum yüzümün sarkıklığı gitti.fakat hala zayıf yüzüm.bende elmacık kemiklerimin dolgunlaşmasını istiyorum tekrar.eskiyi arıyorum.birsürü krem baktım ama yaşıma uygun değil hiçbiri.ama senin uygun.lorealın var yüz kremi.sarkma ve dolgunluk için.ama adını unuttum.bunalıma girdim.

yaaa arkadaşlar biliyosunuz ben lifting cihazı ile yüzümü zayıflatkıp deforme ettim.yüzümün şakli şemali simetrisi gitti ve bu cihazı bırakalı 7 hafta oldu ve 3 kg aldım.yok geriye dönüşüm olmadı yanaklarıml dolmadı yaa ne yapacağımı bilmiyorum.sanki suratımın yarısı kesilip atılmış gibi yapay bi görünümü var yüzümün bu cihazı bana bi arkadaş tavsiye etmişti ve kendi de kullanıordu güya.ve çook memnun olduğunu söyleyip duruyordu onun ısrarı ile alıp kullandım ve sonuç felaket! meğerse kendi kullanmıormuş bile cihazı.yaa işte bundan ders çıkarın arkadaşlar.olan bana oldu.resmen deneme tahtası yaptı beni arkadaşım!:

fukukum sana gelince senin yüzün lifting cihazı ile mi eridi?yaşın küçük durduk yerde erimez yanak.ya yaşlılıktan ya da benim gibilerin kullandıkları cihaz ile erir.ayrıca dr gittim bana yüzünü zamana bırak yaşın çok genç hicişey yaptırma.zamanla toparlar dedi.ama ben gene de rahat diilim.7 haftayı geçti ya.ve yüzüm rezalet:KK43::kızgın:ben arkadaş kurbanı oldum.kız bana tavsiye etti,kullandırttı(ben de kullanıorum çom iyi diye,yüzüm bu hale gelince de bağlantıyı kopardı.)arkadaş sanıordum ama diilmiş.ayrıca o lorealin kremi benim yaşıma uygun diil.45 yaş üstü için o.ben 32 yaşındayım.

canım sen kilo vermişsindir de ondan erimiştir yüzün.kilo al bak geri gelecek yanakların.benim durumuma gelince hafif bi toparlanma var.bakalım zaman bıraktım artık.üzülme sen de.hem canım benim stresten elmacık kemiği erimez.kemik erimez o eriyen yüzündeki yağ dokusu.

yuz dolgunlastırıcı dıe bişi mi var varsa bnde alayım ama oyle bır yontem daha once hıc duymadım

evet tam tamına 9 hafta oldu hetta geçti yok dolmuyor,arkadaşlar yüzüm çok az doldu.ama eski halinden eser yok daha...

gerçekten hiçbirşey için ölmeye değmez bence herşeyin çaresi bulunur.

tırmıkkedi noldu yüzün düzeldi mi?? bi de bişey sorcam, senin yüzün zayıflamadan önce vücuduna göre yanakların tombul mu kalıyodu zayıf mı normal mi? eğer düzelmediysen ben o cihazdan almayı düşünüyorum..:eek::çok üzgünüm:

bi sakıncası yoksa gözleri göstermeden yüzünün resmini bi koyarmısın okadarda kötü değildir bence çok üzüldüm yazdıklarına ya belkide sana öyle geliyodur

tırmıkkedi noldu yüzün düzeldi mi?? bi de bişey sorcam, senin yüzün zayıflamadan önce vücuduna göre yanakların tombul mu kalıyodu zayıf mı normal mi? eğer düzelmediysen ben o cihazdan almayı düşünüyorum..:eek::çok üzgünüm:

evet canım yüzüm vücuduma göre oldukça yuvarlak ve tombuldu.valla 3 kg aldım çok az doldu.yani tombul yanağa kesin çözüm anlayacağın.ay çok hoşsun tatlım.düzelmediysen ha:1rolleyes:çok güldürdün beni.

bi sakıncası yoksa gözleri göstermeden yüzünün resmini bi koyarmısın okadarda kötü değildir bence çok üzüldüm yazdıklarına ya belkide sana öyle geliyodur

yelizcim tatlım yüzümün yarısını nasıl koyacağımı bilmiyorum ki.tarif edersen sevinirim ve resimlerimi memnuniyetle koyarıma.s

ya valla sen düzelmesi gerekli bi durummuş gibi bahsettin diye öyle dedim, yoksa inan bence hiö de öyle bişey değil yaa.. demek öyle bi de üstüne 3 kilo aldın.. valla sen üzülüyosun diye üzülüyorum ama aslında çok da kötü sayılmaz sırnaşık şey

ya valla sen düzelmesi gerekli bi durummuş gibi bahsettin diye öyle dedim, yoksa inan bence hiö de öyle bişey değil yaa.. demek öyle bi de üstüne 3 kilo aldın.. valla sen üzülüyosun diye üzülüyorum ama aslında çok da kötü sayılmaz sırnaşık şey

ama ben tombik yanaklarım istiyoruuuum:sm_confused:şu anda 3 kg aldım ve yüzüm vücuduma göre zayıf kaldı..yaaa öyle işte.

tırmıkkkedi
sen bu cihazı nereden almıştın? ve fiyatı nedir? yardımcı olursan sevinirim... bi de nasıl oluyo elektrik dalgalarıyla falan mı çalışıyo acaba?

X