eylül anneleri ne zaman bebişleri bekliyoruz

C

cadi52

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bu bölüme herkes kaç haftalık hamiş olduğunu ve yanınada tahmini bebişlerin doğum tarihini yazalım ona göre herkes bebişinin gelişimini felan kontrol eder boyunu kalp atışını felan

bilen annişlerde bebişlerinin boylarınıda yazarsa sevinirim.

ben bugün doktora gittim ve tam 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim boyuda 6mm miş çok küçük değilmi ama doktor normal dedi.bidahaki hafta yine gidip gelişimini öğreniceğim acaba küçükmü aklım şimdi onda kaldı konu hakkında bilgisi olan varmı yoksa benmi takıntı yapıyorum bide ben bebişin kalp atışını gördüm ama doktor bana dinletmedi sizin doktorlarınız dinlettimi çok merak ediyorum şimdiden cevaplarınızı bekliyorum hamişler

bebeklerinize iyi bakın onları üzmeyin aman stresten uzak durun ALLAH herkesin bebişini eline sağ salim almayı nasip etsin aminnnnnnnnn

merhaba ben 8. haftanın içine girdim bugun.7+1 im. Pazartesi doktora gittim benim bebişimin boyu 8mm imiş. Normal yani sanırım. Ama insan korkuyor. Rabbim hepimizin bebeğimizi kucağımıza sağ salim almayı nasip etsin.

merhaba ben 8. haftanın içine girdim bugun.7+1 im. Pazartesi doktora gittim benim bebişimin boyu 8mm imiş. Normal yani sanırım. Ama insan korkuyor. Rabbim hepimizin bebeğimizi kucağımıza sağ salim almayı nasip etsin.

merhaba benimde 7+1 oldu bugün aynıyız yani senindemi tahmini doğum tarihin 15-20 eylül hadi hayırlısı bende şimdi ultrasyon filmine baktım boyu 9.6 mm miş ben yanlış görmüşüm rahatladım şimdi

merhaba arkadaşlar bu bölüme herkes kaç haftalık hamiş olduğunu ve yanınada tahmini bebişlerin doğum tarihini yazalım ona göre herkes bebişinin gelişimini felan kontrol eder boyunu kalp atışını felan

bilen annişlerde bebişlerinin boylarınıda yazarsa sevinirim.

ben bugün doktora gittim ve tam 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim boyuda 6mm miş çok küçük değilmi ama doktor normal dedi.bidahaki hafta yine gidip gelişimini öğreniceğim acaba küçükmü aklım şimdi onda kaldı konu hakkında bilgisi olan varmı yoksa benmi takıntı yapıyorum bide ben bebişin kalp atışını gördüm ama doktor bana dinletmedi sizin doktorlarınız dinlettimi çok merak ediyorum şimdiden cevaplarınızı bekliyorum hamişler

bebeklerinize iyi bakın onları üzmeyin aman stresten uzak durun ALLAH herkesin bebişini eline sağ salim almayı nasip etsin aminnnnnnnnn

ben 6 hafta 6 günlüktüm 8 mm boyu bende emin değilim normalmi
ama bazen tam hamile kaldığın günü bilemiyorlar ondanda olabilir üzülme canım

ARKADAŞLAR sizden bi ricam var ben 7. haftamdayım karnım özellikleri geceleri ağrıyor aynı durumda olan var mı acaba :KK43: yada normalmi

canım ben de 6+4 te gittim ve boyuna 6.9 mm dedi.normal olduğunu 8. haftada gelişiminin çok daha hızlı olacağını söyledi.endişe etme bence.bugün 7+3 olduk.doktorumuz tam tarih vermedi ama eylülün 20 si gibi gelecek galiba meleğim.:nazar:

benimde 21 eylülde gelecek allah herkese sağlıklı bebişler nasip etsin :)inşallaaaaahhh

canım ben de 6+4 te gittim ve boyuna 6.9 mm dedi.normal olduğunu 8. haftada gelişiminin çok daha hızlı olacağını söyledi.endişe etme bence.bugün 7+3 olduk.doktorumuz tam tarih vermedi ama eylülün 20 si gibi gelecek galiba meleğim.:nazar:

güzelim ben yanlış görmüşüm boyunu sorduğumda normal demişti ultrasyon filmine baktığımda 6 mm görmüşüm ama başındaki 9 zu görmemişim tam 7 haftalıkken 9,6 mm deydi .ilginize teşekkürler .bugün tam 8 haftalık olmuşum bende vakit ne çabuk geçiyor dimi .umarım sağ salim elimize alırız bebişleri.benimde 15-20 si arası.çok heyecanlıyım.:dance:

11 eylül doğum tarihi gozukuyo ama nolur bilinmezz

Merhaba arkadaşlar bende bugün 10 hafta 4 günlük oldum. Doğum tarihimizi 28 Eylül dedi doktorumuz.

Merhaba siteye bugün üye oldum bende nasip olursa eylülün 20 sinde bebişimi kucağıma alacağım bu ayın 20 sinde kontrol testlerim var ve ben çok korkuyorum sanki kötü birşey olacak ve bebeğimi kaybedecekmişim gibi sanıyor panik oluyorum aranızda benle aynı durumda olanlar varmı lütfen benle duygularınızı paylaşın kendimi çok mutsuz huzursuz hissediyorum

Merhaba siteye bugün üye oldum bende nasip olursa eylülün 20 sinde bebişimi kucağıma alacağım bu ayın 20 sinde kontrol testlerim var ve ben çok korkuyorum sanki kötü birşey olacak ve bebeğimi kaybedecekmişim gibi sanıyor panik oluyorum aranızda benle aynı durumda olanlar varmı lütfen benle duygularınızı paylaşın kendimi çok mutsuz huzursuz hissediyorum

ayyy niye panik yapıyosuun cnm niye kötü bişey olsunn..Allah seni ve bebegini korusun insallah,hiiç endişe etme.hepimiz insallah sağlıkla bebeklerimizi kucagımıza alıcaz yerimseniben bende bulantılarım gectigi zaman paniklemiştim bebegim öldümü diye :bbo: ama gayet yersizmişş . hiic canını sıkma senn

:nazar: Merhaba tüm bu güzel düşüncelerin için çok sağol umarım nedensiz bugünlerde bu tahlillerden aşırı stres yapıyorum belkide haklısın
ayyy niye panik yapıyosuun cnm niye kötü bişey olsunn..Allah seni ve bebegini korusun insallah,hiiç endişe etme.hepimiz insallah sağlıkla bebeklerimizi kucagımıza alıcaz yerimseniben bende bulantılarım gectigi zaman paniklemiştim bebegim öldümü diye :bbo: ama gayet yersizmişş . hiic canını sıkma senn

Herkese merhaba allah hepimize bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin dün çok karamsardım bana psikolojik olarak destek olmanız çok incelik çok teşekkür ediyorum birazdan dr mi arayacağım bakalım o neler diyecek 11 inci haftada vajinal yanma ve batma ve idrar renginde sarı rengin koyu renge dönüşmesi vs gibi durumlarınız oluştumu inanın dr çok mükemmel o kadar çok soru soruyorumki sabırla cevaplıyor

herkese merhaba.bugün sitede ilk günüm,eşim çok beğenip beni de üye yapmış.benim de bebeğim bugün tam 3 ay 1 haftalık.Bugünü görebildiğime şükrediyorum çünkü AFL hastalığım varmış yani damar basıncı.hergün iğne vurunuyorum ve bu böyle sürecek ta ki doğuma kadar.Sizlerden de aynı rahatsızlığı olanlar var mı? a.s.a.s.

herkese merhaba.bugün sitede ilk günüm,eşim çok beğenip beni de üye yapmış.benim de bebeğim bugün tam 3 ay 1 haftalık.Bugünü görebildiğime şükrediyorum çünkü AFL hastalığım varmış yani damar basıncı.hergün iğne vurunuyorum ve bu böyle sürecek ta ki doğuma kadar.Sizlerden de aynı rahatsızlığı olanlar var mı? a.s.a.s.

alin hoşgeldin..diğer foruma da katlsana 2008 eylül annelerine

Arkadaşlar 20 sinde 2 li test taramam vardı ve ben inanılmaz korku yaşıyordum tam bir ay geceleri uyanıp sabaha kadar acaba ne olacak düşüncesiyle yaşadım veeee yaptırdım Allaha çok şükür testler temiz harika çıktı herşey güzel herkes ısrarla kız bekliyor bense ısrarla içimden erkek olacak diyorum bir oğlum daha var 14 yaşında ben erkek deyince akrabalarım özellikle kayınvalidem :KK70: ayyy yinemi diyorrr :KK70::KK70::KK70::KK70: bense umursamıyorum sağlıklı olması inanılmaz mutlu ediyor beni inşaallah herşey hepimizin gönlünce olur

Evet Kizlar Wiski Arkadasimizin Dedği Gibi 2008 Eylüll Anneleri De Listemiz Var Buyrun Gelinn Oraya Ekliyelim Sizi.. Ben 13+6 Hamişim Boyu 66 Mm Di Kizlarr Bu Boy Ve Kilo Anneden Anneye Değişiyoo Sakin Panikk Yapmayinn Tamam Mi

merhabalar hanımlar, bende 14+5 günlüğüm ve muhtemel doğum tarihim 22 eylül rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah....

X