Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

bu noktaya gelmemin sebebi ilgisizlik başka kızlarla kıyaslama bana değer verilmediği duygusuydu ama yinede güzel günlerimizde olduğu için sevgide vardı.ama artık bende noktayı koydum.geride dönermi bilmiyorum.dönmezsede sonradan yaşadıklarımı düşününce ayrılmam o kadarda kötü olmamış diyorum.ama resti çeken ve hatalarını belirten güzel bi mail attım.ne yaparsanda yap umrumda değil.istediğinle olabilirsin.hatta sana tşk ediyorum ayrıldığın için.benim vicdanım rahat dedim ve bitirdim.

yaa ben de kalbimde ve beynimde bitirdim hoşçakal dedim acaba bu geri döner mi

yaa ben de kalbimde ve beynimde bitirdim hoşçakal dedim acaba bu geri döner mi

sen resti çekip peşinden koşturmayı düşünüyorsun bu çocuğu...ama asLında sen onun peşinden koşuyorsun farkında değiLsin...

tamamen bitirmedim yaa napıyım duruma alışıncaya kadar msjlaşırız dedi bana bende sinirden bunu yazdım

tamamen bitirmedim yaa napıyım duruma alışıncaya kadar msjlaşırız dedi bana bende sinirden bunu yazdım

duruma aLışıncaya kadar mesajLaşaLım ne demek...???
ne yardan ne serden wazgeçerim demek...
yani sen hep benim cebimde dur demek...
yani ben duruma aLıştıktan sonra sana yoL wercem demek...
bana göre...daha sayayım mı?

hoşçakaL demekLe iyi bişey yapmışsın(iLk defa)..ama tabi bu tawrını koruyabiLecek misin o da tartışma sözkonusu...çünkü sinirden yazdım demişsin...sakin oLsaydın böLe bişe demicektin...

waLa ne diyeyim ki...
artık seni ''aiLecek sewerek izLioruz we de takip ediyoruz''modundayım...

yok sakin olsaydımda yazardım cnm yaa :KK43: gitmiş facebook a bendeki erkekleri görünce kız eklemeye çalışmış msj atmış kızın birine. Kızda tanımıyorum demiş. O görmeden sildim hemen msjını.

birini seviyorsan bırak..eğer dönüp gelirse zaten senindir.ama dönmezse zaten hiç senin olmamaıştır..
diye bi söz vardır.bence çok anlamlı

giden gitmiştir ne debelenecem kikaydirigubbakcemile

Aaaaaaah ah döneceğini bilsem gurur falan demem herşeyi yapardım :)

gerçek aşk da gurur olmaz.mış bende gerçekten aşık olunca anladım.eskiden benm için gururum herşeyin üzerindeydi:jeyyar:baktım onsuz hiçbişeyin anlamı yok,saniyeler yıl gibi geçiyor,elimden geleni yaparım.tabiii bi yere kadar beni sewmediğini anladığım yerde bitmiştir benim için finish bi daha kılımı kıprdatamam walla :eek:klava:

selam arkadaslar,
benım 7 yıllık ılıskım erkek arkadasımın benı cok kırdın nasıl duzelecek, bu ılışkı ıcın yapılacak bısı yok artık, bızım sevgıyle ılgılı bı problemımız hıc olmadı ama olmuyor, sürekli aynı seylerı yasıyoruz demesıyle bıttı...
olay ıse soyle; arkadaslarıyla bulusması vardı..o gun sabahtan bısıler yaparzı sonra gıder bulusursun dedım..sonrada ben dıoum dıe yapmazsın dımı:)dedım..o da evet dedı..ve o gun gectı..aksam konustugumuzda sabah benım dedıgımı yapıp aksama onlarla buluscanız soledım,ıstersen gel dedı..bende bu sa.te kdr nıe solemdın dedım..gelemem artık dedım..
o gun de gectı..ertesı gun bulustuk,bu buz gıbı tabı..bende fazla durmadım yanında,istedım kı benı kırdıgını anlasın..dedımkı dusun tasın bak benı uzdugunu kırdıgını goreceksın..senı aramıcam, ama arayıp sordugumda ınsallah kırıldımı farketmıs olursun..
bır sonrakı gun (ertesı gun)aradım,ama olesıne otobustedım ses ıyı gıtmıodu,ben sana msj atıym dedı..bı msj bana olmuyor falan fılan yazmıs..
sonra ustune 2 kez gorustuk..demısımkı ona ıyıken ıı kotuken kotu oluosun,benı ısın dusunce arıosun,yoksa aramıosun..cok kıırılmıs,artık olmazmıs..
ne kadar ketum,ınatcı,huysuz gecımsız oldugunu anlatamam size..her tartısmada kendını haklı cıkarmaı bılır hep ben bısı yapmıs olurum %100 haklıken sırf uzamasın dıye alttan alan ben..sımdı olmuyo dıyen o..
presembeden berı aramıoum..zaten bana en son benı arama lutfen dedı..ama her defasında ınatla arayan ben,artık aramıoum..msj atmıoum..
sızce nasıl gerı doner?bende de var kafadan hala bu adamı ıstıoum..bılıoum..ama donsun gerı...
aramaıp bekleme taktıgıne gectık..ise yarar mı?
ne kadar sure lazım?
offf...cok cnm ıcım sıkılıo..

selam arkadaslar,
benım 7 yıllık ılıskım erkek arkadasımın benı cok kırdın nasıl duzelecek, bu ılışkı ıcın yapılacak bısı yok artık, bızım sevgıyle ılgılı bı problemımız hıc olmadı ama olmuyor, sürekli aynı seylerı yasıyoruz demesıyle bıttı...
olay ıse soyle; arkadaslarıyla bulusması vardı..o gun sabahtan bısıler yaparzı sonra gıder bulusursun dedım..sonrada ben dıoum dıe yapmazsın dımı:)dedım..o da evet dedı..ve o gun gectı..aksam konustugumuzda sabah benım dedıgımı yapıp aksama onlarla buluscanız soledım,ıstersen gel dedı..bende bu sa.te kdr nıe solemdın dedım..gelemem artık dedım..
o gun de gectı..ertesı gun bulustuk,bu buz gıbı tabı..bende fazla durmadım yanında,istedım kı benı kırdıgını anlasın..dedımkı dusun tasın bak benı uzdugunu kırdıgını goreceksın..senı aramıcam, ama arayıp sordugumda ınsallah kırıldımı farketmıs olursun..
bır sonrakı gun (ertesı gun)aradım,ama olesıne otobustedım ses ıyı gıtmıodu,ben sana msj atıym dedı..bı msj bana olmuyor falan fılan yazmıs..
sonra ustune 2 kez gorustuk..demısımkı ona ıyıken ıı kotuken kotu oluosun,benı ısın dusunce arıosun,yoksa aramıosun..cok kıırılmıs,artık olmazmıs..
ne kadar ketum,ınatcı,huysuz gecımsız oldugunu anlatamam size..her tartısmada kendını haklı cıkarmaı bılır hep ben bısı yapmıs olurum %100 haklıken sırf uzamasın dıye alttan alan ben..sımdı olmuyo dıyen o..
presembeden berı aramıoum..zaten bana en son benı arama lutfen dedı..ama her defasında ınatla arayan ben,artık aramıoum..msj atmıoum..
sızce nasıl gerı doner?bende de var kafadan hala bu adamı ıstıoum..bılıoum..ama donsun gerı...
aramaıp bekleme taktıgıne gectık..ise yarar mı?
ne kadar sure lazım?
offf...cok cnm ıcım sıkılıo..

7 yıl olmuş onun ne tavırda olacagını en iyi sen bilirsin...
şuan onun içinden geçenleri bile senden iyi kimse bilemez..
sence amacı ne..
kızgınmı yoksa gerçekten sevgisi bittimi..
sonzamanki tavırları nasıldı..
ama en iyisi bencede arama sorma bisüre..
zaten seviyorsa döner dönmezse demekkii gerçekten bitmiş onda ....

offf..
valla ıste en son soledıgı sevmekle ılgılı bı problemımız yok,benı cok kırdın..hep yaptıgı bu..
her defasında bole ya..ben kırılıoum o benden cok kırılıo..nası oluosa..
kendı kendıne bı laf ettı,ger donmemek ıcın ölür ya..bence kızgın..yada ne yapıosa aklı sıra..
karar verdım, bı ıkı hafta aramayıp sonra teyzemı fılan aratcam noluo dıye..
baska turlu adam olcagı yok galıba:KK70:bırı kulaını ceksın..

Ne gerek var bütün bunlara ? Gerçekten seven alır karşısına konuşur.Beni seviyor musun Yok sevmiyorsan herkes kendi yoluna.

aynı fikirdeyim ya zaten seviliyorsan exra çaba harcamaya gerek yoktur bence seven adam çok büyük bir tartışma olmuş olsa bile çok büyütmeden devam eder..

Ayrılık kararı alındıktan sonra hiç bir şekilde arayıp sormayacaksın, bir şekilde bu kız benim peşimden niye koşmuyor diye düşünen erkek önce yoklamak için arayacaktır söyleyeceğin tek şey şu olacak, bende bu ilişkinin gidişatından sıkılmıştım ve sana söyleyemiyordum iyi oldu, haydi bu saçmalıkları bırakıp arkadaşlığın tadını çıkartalım :) Yaklaşık 1 ay bu şekilde erkek arkadaş baştan savılır ve özenle kanka muhabbeti yapılır ve sonunda egosu incinen erkek dayanamayıp geri döner...Taktik budur, tecrübe ile sabittir...

giden gitmiş sen yoluna oyoluna en iyisi arama ararsan kendini bulunmaz hint kumaşı sanar bence bu iş bitmiş üzülmeye degmez

kaçan kovalanır derler ama :p

erkek kararlıysa dönmesı zordur bence

sallamıcaksın acıkcası olay bu.. sen üzüldüğünü belli ettikçe havalanır o.. hayatına hiç girmemiş gibi davran asla buna dayanamazlar:))

X