Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gözaltı morlukları için Lasonil

1. Konu Sahibi : ozlemkurul #1
    Giriş tarihi
    Oct 2007

Gözaltı morlukları için Lasonil

Arkadaşlar Lasonil denilen pomad krem gözaltı morluklarının giderilmesi için kullanılıyormuş,duyunca bunu sizlerle paylaşmak istedim,ancak Lasonil gece yatarken sürülmeli,az miktarda kullanılmalı ve gözle temas ettirilmemelidir,daha pahalı kozmetik ürünler de var ancak içerik olarak Lasonil pomad aynı işlevi görüyor,bir de dip not eklemek istiyorum:fazla tuzlu yemek te şişlik ve morluklara sebep oluyormuş bilginize.

2. Konu Sahibi : ozlemkurul #2
    Giriş tarihi
    Feb 2007
    pekı sen denedınmı canım ????

3. Konu Sahibi : ozlemkurul #3
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    kullanan varmı canım deneyıp yararını gören

4. Konu Sahibi : ozlemkurul #4
    Bunu ilk defa duydum, hiç denemedim acak bilgilerime dayanarak derinin en ince olduğu bu bölgede bu ilacı krem olarak kullanmayı doğru bulmadığımı söylemek isterim. Bu ilaç burkulma, ezilme, eklemlerde su toplama ve şişme vs.gibi durumlarda endikedir. Kullanılış olarak belki göz altı morluğuna da iyi gelir o zaman diye bir genellemeye varmamak gerek. En başta göz altı morluğuna patolojik bir durum diyemeyiz, kişinin normal yapısı o olabilir. Kişinin cilt rengi, yapısı, hassasiyeti, damarlarının cilde yakınlığı, yaşam şekli, genetik yapısı vs.pek çok durum incelenmesi gerekir. Ayrıca göz çevresi çok hassas, kimi insanda aşırı hassastır, böyle hassas bir bölgede tahrişlere, kızarıklıklara neden olabilir. denemekte acele etmeyin, en azından bir dermatolog, bir estetisyen ile görüşün, deneyecekseniz öyle deneyin.

Bu arada şöyle olsaydı mantıklı olurdu: X denilen etken madde var, bu belli bir konsantrasyonda ,uygun bir formülasyonla göz çevresi için uygun bir jel, krem vs haline getirilir, gerekli dermatolojik testlerden geçer,çalışmalar yapılır, piyasaya sunulur ok ama pomat(=merhem) göz çevresi için uygun bir form değildir, ilacın içindeki madde miktarı göz için uygun olmayabilir. vs.vs.

Araştırmakta fayda var...

5. Konu Sahibi : ozlemkurul #5
    Alıntı endeniz kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Bunu ilk defa duydum, hiç denemedim acak bilgilerime dayanarak derinin en ince olduğu bu bölgede bu ilacı krem olarak kullanmayı doğru bulmadığımı söylemek isterim. Bu ilaç burkulma, ezilme, eklemlerde su toplama ve şişme vs.gibi durumlarda endikedir. Kullanılış olarak belki göz altı morluğuna da iyi gelir o zaman diye bir genellemeye varmamak gerek. En başta göz altı morluğuna patolojik bir durum diyemeyiz, kişinin normal yapısı o olabilir. Kişinin cilt rengi, yapısı, hassasiyeti, damarlarının cilde yakınlığı, yaşam şekli, genetik yapısı vs.pek çok durum incelenmesi gerekir. Ayrıca göz çevresi çok hassas, kimi insanda aşırı hassastır, böyle hassas bir bölgede tahrişlere, kızarıklıklara neden olabilir. denemekte acele etmeyin, en azından bir dermatolog, bir estetisyen ile görüşün, deneyecekseniz öyle deneyin.

Bu arada şöyle olsaydı mantıklı olurdu: X denilen etken madde var, bu belli bir konsantrasyonda ,uygun bir formülasyonla göz çevresi için uygun bir jel, krem vs haline getirilir, gerekli dermatolojik testlerden geçer,çalışmalar yapılır, piyasaya sunulur ok ama pomat(=merhem) göz çevresi için uygun bir form değildir, ilacın içindeki madde miktarı göz için uygun olmayabilir. vs.vs.

Araştırmakta fayda var...
    kesinlikle katılıyorum...ayrıca gözlere de her kremi kullanmamak gerek,çünkü çok hassas bir bölge,geri dönüşümü zor olabilir.

6. Konu Sahibi : ozlemkurul #6
    Giriş tarihi
    Oct 2007

Kahve Tadında !

Arkadaşlar ben bu kremi hiç denemedim,başka bi siteden duydum sizlerle paylaşmak istedim belki kullananlar vardır diye,tabi ki bi doktora danışmak en sağlıklısı.

7. Konu Sahibi : ozlemkurul #7
    bayanlar güzellik için yakında yüzümüze sürmediğimiz bişey kalmıyacak. biri bişey duyuyor yazıyor öbürü başka bişey. oysaki cildinizi ve kendinizi çok iyi tanımanız gerekli. yağlı cilde yağlı nemlendirici kullanıp sivilcesi olanlar, kuru cilde yağsız nemlendirici kullanıp cildi kuruluktan kurtulmayan o kadar çok insan varki...
    sivilceler için değişik maskeler denemek yerine önce bir dermatoloğa gidilse daha az vakit harcanır.
    sonra birde her duyulan yazılıp uygulanmasa...
    ben 2 yıl önce dizim burkulup liflerim zedelenince ve ayrıca bacağımın kolumun bir yere çarpması sonucu oluşan ağrı için sürdüğüm lasonili göz çevreme kullanmam,kullanamam. mantıklı düşünün bir kere yüzünüze sürdüğünüz kremi göz çevrenize sürmezken, bacağınıza, kolunuza , ayağınıza sürdüğünüz kremi nasıl süreceksiniz? bu sorunun cevabını da duyan değil kullanan arkadaş verebilir.

8. Konu Sahibi : ozlemkurul #8
    Çok haklısın canım.Kulaktan dolma bilgilerle en hassas bölgeye bende olsam kullanamam, kaş yapayım derken göz çıkarılmaz.Organım (göz) benim için güzellikten daha önemli.

9. Konu Sahibi : ozlemkurul #9
    Endikasyonları :
    Lasonil Pomad, burkulma, ezilme, eklemlerde su toplama ve şişme gibi hematomlu veya hematomsuz kapalı yaralar ve spor yaralanmalarının lokal tedavisinde kullanılır.
    Göze kullanılmaaaazzzzz!!!!!!

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-10-2014

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
    Bebeğimi kucağıma almama 78 gün kaldı.

Bugünlerde bebeğinizin cildinin altında biriken yağ miktarı arttığı için bebeğinizin cildi daha pürüzsüz ve daha yumuşak. Ayrıca bu yağ birikimi bebeğinizin cildini daha beyaz (önceden kan damarlarının gözükmesinden dolayı pembe idi) görünmesini sağladı. Bebeğinizde oluşan ve biriken yağ eskiden olduğu gibi ısı düzenlemesi yapan kahverengi yağ değil, beyaz yağ. Şişman bebekler her zaman sağlıklı bebekler anlamına gelmez ama biraz yağ bebeğinizin normal vücut fonksiyonları için gereklidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Takvimi - Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

10. Konu Sahibi : ozlemkurul #10
    neyra Guest
    ben de sunu eklemek isterim, gözaltı cildive göz kapagı yag bezı olmayan dokular ve sız oraya merhem surersenız o merhemdekı yag gozunuzu davul gıbı sısırır
    denemesı bedava
    llla lasonıl olması gerekmıyor soyle kuru cılt ıcın olan shea yagı ıceren bır nemlendırıcıyı gece surun gozcevrenıze yatın,bakın sabaha sıs gozlerle nası uyanıyorusunuz-örnek benim saftirik ablamtatlicadiarzu:roflol:
    sonra da aa nıye sıstı benım gozum dıye buz kalıplarıyla gezdı durdu
    o halde ıse gıttı bı de hahaha ohh olsunnn sırnaşık şey

Sayfa: 1/2 12 SonSon