yıkılmış durumdayım kızlar, yardım edin!:((

humas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
96
0
selam arkadaşlar,humas kardeşiniz dört senedir platonik sevdiği kişiye açıldı ama sonuç: küçükbey bişey hissetmemiş! ilk görüşte sevmesi gerekiyomuş ve birini böyle sevene kadar bekleyecekmiş... elim kolum bağlı, onu sevmekle geçen koskoca dört yılıma mı yanayım, açıldıktan sonra reddedildiğime mi yoksa düştüğüm gurur kırıcı duruma mı?:sm_confused: aslında görüştüğümde kötü bir insan olduğunu görseydim hala böyle hissetmezdim, o kadar ii anlaştık ki.. kendisi de çok ii bi insan olduğumu, ondan daha iyilerine layık olduğumu söyledi ama sonuçta ben onu isterken daha iyisini napıyım!? işin kötüsü ne aynı şehirdeyiz ne de karşılaşabileceğimiz bi ortak ortamımız, yani kalbime gömmem gerek ama bu o kadar zor ki... onun kaderimde yazan kişi olduğunu düşünmüştüm senağlama nolur bi yol gösterin:sm_confused:

Siz elinizden geleni yapmışsınız..:sm_confused:
Şu saatten sonra yapacağınız tek şey; aşkınızı kalbinize gömüp yaşamaya devam etmek!

Canim uzulme kimbilir daha onune kimler ne asklar cikacak o kisiyi unutmali onune bakmalisin gelecek bakalim sana daha neler gostercekyerimseniben

o seni sevseydi bu şekilde davranmazdı bence çek kendini o insandan sen yapacağını yapmışsın tatlım

Lisedeyken aynı bu şekilde platonik bir sevdiğim olmuştu açılamamıştım ben çünkü bana karşı birşey hissetmediğini biliyordum.Unutamıyorsun çünkü takıntı oluyor insanda bilirim yani :KK43: Herşeyi akışına bırak bana arkadaslarım bunun içinmi üzülüyorsun karşına kimlerrr kimlerr çıkıcak diyordu,kulaklarımı tıkar duymazdan gelirdim onları ama haklılarmıs üzülmeye kalp acısı çekmeye değmiyor canım.Bekle sabret elbet karsına cıkıcak o zannettıgın ama gercektende kaderinde yazan kişi.

keşke açılmasaydın diycem ama iş işten geçmiş
hayat filmlerde dizilerde olduğu gibi değil
kadının ilk adımı atması hala garipsenecek ve karşıdakinin geri adım atmasını sağlayacak bi durum.
açılmak yerine hoşlandığını azar azar belli etseydin ve ilk adımı onun atmasına vesile olsaydın.
geçmiş artık ne desek boş
onu unutmaktan başka yapabileceğin bi şey yok...

evet, hepiniz de cok haklısınız kızlar, artık onu unutmak için dua etmekten başka elimden bişey gelmeyeceğini biliyorum ama bunu bilmek malesef kalbimden onu atmaya yetmiyor...

Lisedeyken aynı bu şekilde platonik bir sevdiğim olmuştu açılamamıştım ben çünkü bana karşı birşey hissetmediğini biliyordum.Unutamıyorsun çünkü takıntı oluyor insanda bilirim yani :KK43: Herşeyi akışına bırak bana arkadaslarım bunun içinmi üzülüyorsun karşına kimlerrr kimlerr çıkıcak diyordu,kulaklarımı tıkar duymazdan gelirdim onları ama haklılarmıs üzülmeye kalp acısı çekmeye değmiyor canım.Bekle sabret elbet karsına cıkıcak o zannettıgın ama gercektende kaderinde yazan kişi.

heralde gerçekten de takıntı oldu, yani gururum kırıldı, yani hayatımda ilk defa birinden hoşlandığımı söylemiştim, çünkü doğru kişi olduğunu sanıyordum:KK43: keşke benle ilgili herşeyi unutsa biraz olsun içim rahatlar ama bu reddedilme hissi gerçekten çok kötü kızlar Allah kimseye yaşatmasın

canım benim ewt unutmalı ve vazgeçmelisin hakkında hayırlısı bu demekki.... bide sen daha ne yapabilirsinki? elinden geleni yapmışsın... rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah

selam arkadaşlar,humas kardeşiniz dört senedir platonik sevdiği kişiye açıldı ama sonuç: küçükbey bişey hissetmemiş! ilk görüşte sevmesi gerekiyomuş ve birini böyle sevene kadar bekleyecekmiş... elim kolum bağlı, onu sevmekle geçen koskoca dört yılıma mı yanayım, açıldıktan sonra reddedildiğime mi yoksa düştüğüm gurur kırıcı duruma mı?:sm_confused: aslında görüştüğümde kötü bir insan olduğunu görseydim hala böyle hissetmezdim, o kadar ii anlaştık ki.. kendisi de çok ii bi insan olduğumu, ondan daha iyilerine layık olduğumu söyledi ama sonuçta ben onu isterken daha iyisini napıyım!? işin kötüsü ne aynı şehirdeyiz ne de karşılaşabileceğimiz bi ortak ortamımız, yani kalbime gömmem gerek ama bu o kadar zor ki... onun kaderimde yazan kişi olduğunu düşünmüştüm senağlama nolur bi yol gösterin:sm_confused:

Hiçte gururunu kırmadın sen sevgini itiraf ettin aslanlar gibi, karşılığı yok diye üzülme karşılığı olupta seni üzüp kırmasından, sevdiğini söyleyip çekip gitmesinden çok daha iyidir, böyle karşılığı yok diye üzülürsün, sevipte sevgisini gösteremeyen aşkın hakkını veremeyen biri daha fazla üzüyor insanı

Boşver Canim Yaa.daha Yaşin çok Küçük Unutursun.biraz Zamana Birak.elinden Geleni Yapmişin Ve Ona Duygularini Açmişin.daha Ne Yapabilirsin Ki.seni Istemeyeni Sen Hiç Isteme Bence...

kötü bir insan olduğu kararına sizinle birlikte olmayışından sonra mı vardınız??
4 yıl birine birşeyler hissetmek çok yoğun duyguları gösterir..4 yıl beklemeniz şaşırtıcı.4 yıl sizden hoşlanmayan birinden size aşık olmasını beklemenizde..
üstelik gayet kibar davranmış.benden daha iyilerine layıksın demiş.. yani ne yapması gerekiyordu daha..bence oldukça nazik biri..

bizlerde takıntı oluşuyor..dünyanın merkezi sanıyoruz bazı erkekleri..oysa o arada kimbilir ne kadar iyi insanları kaçırdın.şimdi reddedildin sanırım çok daha kyımetli olmuştu bu insan.ama evet deseydi belki 3-5 ay sonra ayy bu muymuş 4 yıl beklediğim adam diyecektin..

kötü bir insan olduğu kararına sizinle birlikte olmayışından sonra mı vardınız??
4 yıl birine birşeyler hissetmek çok yoğun duyguları gösterir..4 yıl beklemeniz şaşırtıcı.4 yıl sizden hoşlanmayan birinden size aşık olmasını beklemenizde..
üstelik gayet kibar davranmış.benden daha iyilerine layıksın demiş.. yani ne yapması gerekiyordu daha..bence oldukça nazik biri..

bizlerde takıntı oluşuyor..dünyanın merkezi sanıyoruz bazı erkekleri..oysa o arada kimbilir ne kadar iyi insanları kaçırdın.şimdi reddedildin sanırım çok daha kyımetli olmuştu bu insan.ama evet deseydi belki 3-5 ay sonra ayy bu muymuş 4 yıl beklediğim adam diyecektin..

cnm ben ona kotu bi insan demedim, sanirim yanlis anlamissin, hatta bicok kisiye gore daha iyi bi insan oldugunu dusunuyorum, benimle gonul eglendirmedigi icin... ayrica bu kisiyle dort sene boyunca hicbir ortak arkadasimiz, dersimiz vs. olmadi; ama derslerimiz hep ayni yerde oldugu icin halini hareketini gorebiliyordum ve efendi durusuydu hosuma giden.kisacasi uzaktan, platonik bi sevgiydi benmkisi o kafasini yerden kaldirmayan biriydi, herneyse olan oldu kaderimde boyle yaziliymis diyorum.iyi yonleri oldugu kadar kotu yonleri de var, ama hangimizde yok ki, bana karsi bisey hissetmedi die hic bi sekilde kizgin deilim ona karsi, suclayamam, kalp bu.Allah onun da benim de gonlume gore birini versin istiyorum sadece ve daha cok uzulmemeye calisiyorum

humas ben de birine 5 yıldır aşıgım ama hala açılamadım,sen açılıp kurtulmuşsun...hemde bu kişi abimin arkadaşı yani çok sık görüyorum,çok zor allah kolaylık versın.

Son düzenleme:
Canim kavusamadigin ve ulasamadigin icin sende saplanti haline gelmis bu ask.Emin ol kabul etseydi ve biraz ciksaydin da oyle ayrilsaydin daha kolay unuturdun.Ama artik mecbursun unutmaya ne kadar zorda olsa bunu yapicaksin.Yoksa ilerdeki yasamini ve yapacagin evliligini etkiler canim.

Zamana bıraksan..unutmaya çalışarak unutamazsın,zaman en ii ilaçtır kendine zaman ayır,oyalan,aklına daha az gelmeye başlıcaktır bi süre sonra,kolay değil yaşadıgın:1no2:sen yapıcagını yapmışsın için rahat olsun artık,umarım karşına bunu unutturucak kadar güçlü bi aşk çıkara.s.

ya güzelim hiç değmezmiş demek ki boşver üzülme.kısmet daha senin önüne kimler çıkar belki bu üzüldüğün kişiyi bile hatırlamazsın.....

canım benim yaaaaa seni çooooooooooooooook iyi anlıyorum ne kadar zor olduğunuda gayet iyi bilirim sen sana düşeni yapmışsın ben onuda yapamadım güçlü ol tatlım bak gör geçecek eğer konuşmak istersen burdayım...:teselli:

selam kızlar
bende aşk acısı çekiyorum ayrılalı 2 ay oldu ama özlüyorum onu. Hiç düşünmediğim bir insandı bir anda aşık olduk birbirimize ama maalesef psikolojik sorunları vardı iki kişinin arasında olabilecek olan şeyleri çok kafasına takıp hasta etti kendini ve çok sinirliydi ben onu iyileştirmek için elimden geleni yaptım doktora götürdüm ama onu benim hasta ettiğimi söylüyo en sonunda da intihar edicem dedi ve bende ondan ayrıldım. çok sevdim onu ve ben çok zor sevip güvenen birisiyim bazı şeylerin ilkini onunla yaşadığım için unutamıyorum. bir daha birini severmiyim bilmiyorum hiç umudum yok

X