akıntı

bendede hep akıntı var... (ama yeni değil, devamlı vardı zaten) saydam fakat su gibi değil daha koyu kıvamlı... senin ki yeni mi başladı, bir doktoruna danış istersen.... sakın suyun sızıyo olmasın?

FERAYKANAL bende su gibi akıntı olduğunda sancım oldu ve hastaneye yatmak zorunda kaldım erken doğum olacaktı sende doktoruna haber ver bi kontrole git bence

drum şuan yurtdışında seminere gitti p.tesi gitcem ozaman sorarım şimdi tedirgin oldum sancım falan yok ama

evet...temizlik falan yapma sakın..özellikle süpürmek suyun gelmesine sebep oluyo..dikkat et cnm

kızlar ya benimde bu aralar akıntım koyu sümüksü ve miktarı arttı acaba normal midir CADIARZU

evet bendede oluyo akıntı önceden de vardı ama çok agır kokuyo şimdi önceden öle kokmuyodu şimdi acaba hamileyim diemi bukadar agır kokuyo anlamadım bende valla:KK43:

ben 37 haftalık hamileyim doğumla ilgili bi sorun mudur bunu merak ediyorum ama hamile olduğundan şüpheleniyosan bi test al ve bak bence daha net bi cevap alırsın

akıntı yoğun kıvamlı ve kokuluysa idrar yolu enfeksiyonu ya da mantar olabilir, özellikle kaşıntı da varsa mantardır. ama kokusuz ve su gibiyse amniyon sıvısı olabileceği gibi normal akıntı da olabilir. bende hamileliğimin başından beri akıntı var örneğin . ama doktorum bunun normal olduğunu söylüyor. her gittiğimde özellikle suyumu kontrol eder misiniz diyorum ve o suyun gayet iyi diyor.şırıl şırıl da akıyor ve bu aralar nası desem (biraz iğrenç olacak ama) hani nezleyken sümkürürsün mendile onun gibi ve o renk bi akıntım var yaklaşık 1 aydır. bu arada sen de doktorun yurt dışından dönene kadar nolur nolmaz bol su iç tatlım ...

kızlar benden su gibi akıntı geliyo sizdede oluyo mu

Evet bende de akıntı sadece 1 aydır oluyor .. daha önceden de sürekli akıntısı olan arkadaşların belki de sorunu bir iltihaptan dolayı olmuş olabilir.. fakat akıntım su gibi değil az az ve temiz duru bir rengi var. özellikle yürüyüş yaptığım zaman ve duş aldığım zamanlarda fazlalaşıyor. FERAYKANAL hamileliğinin kaçıncı haftasındasın? ben nette bir sayfada okumuştum , gelen sıvıyı biz akıntı zannedebiliriz ama son haftalarda akıntıya benzer şekilde oldukça yoğun olarak yavaş yavaş suyumuz gelebiliyormuş !!

canım şuan su gibi olan akıntım kasildi dr su değildir okadar az gelmez dedi şuan 38+6 haftadayım şimdi yoğun beyaz kıvsmlı akıntı geliyo oda normalmiş

X