çalişan Hamile Bayanlar

istiridyeyim_incimsin

Bal oğlum benimm.....
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.620
4
MERHABA KIZLAR ŞU AN HAMİLE OLUPDA ÇALIŞIYORSANIZ, LÜTFEN İŞYERİNDE KURDUĞUNUZ DÜZENİ, KARŞILAŞTIĞINIZ ZORLUKLARI VE NELERLE KARŞILAŞTIĞINIZ PAYLAŞIRMISINIZ LÜTFEN....:asigim:

MERHABA KIZLAR ŞU AN HAMİLE OLUPDA ÇALIŞIYORSANIZ, LÜTFEN İŞYERİNDE KURDUĞUNUZ DÜZENİ, KARŞILAŞTIĞINIZ ZORLUKLARI VE NELERLE KARŞILAŞTIĞINIZ PAYLAŞIRMISINIZ LÜTFEN....:asigim:

ben calısıyorum
işyerinde bi düzenim vardı yanı özellikle bi düzen
kurmadım
sabah 10:00 aksam 17:00 calısıyorum
bir problemım yok
zorlandıgım oturarak calısıyorum
arada kalkıp yürüyorum bukadara.s

hayırlı olsun canım.ben de 9. haftamdayım.işyeri koşulları rahat 08:00 - 17:00 çalışıyorum.işim rahat.a.sama beni en çok yoran şey sabah erkenden kalkıyor olmam.senağlama6 da kalkmak zorundayım.serviste uyumaya çalışsamda olmuyor.bu nedenle akşamları erkenden yatıyorum.herşey çok güzel gidiyor ama erken kalkmakta olmasa tam süper olacaka.s

Kizlar Sizin Işler Balli Hamilelikte Bir şekilde Insan Dayanirda Asil Bebk Olduktan Sonra Ne Olacak. Işime Devam Etmek Zorundayim . Onu Birakip Gitmek çok Koyar Insana.. Emzirmek Gerekecek. Nasil Olcak Bilmiyorum :KK43:

benim evim çekmeköyde işim şişlide yol çok uzun olduğu için otobüslerde dolu malum ayakta kalıyorum birde cevahir alışveriş merkezi yönetiminde personelciyim günde bir kaç kez dolaşıyorum avm yi :=)

bende sabah 10 akşam 6 çalışıyorum.şimdilik herşey iyi.benimde evimle işim arası çok uzak.hergün toplam 6 vesait işe gidip geliyorum.yani günümün 3 saati yollarda geçiyor.ama ben doğum iznimde işi bırakıcam.1, 1-5 sene çalışmayacağım.

Şu anda 5,5 aylık hamileyim ve çalışıyorum. İlk aylarda midem yüzünden çok zorluk çektim. Yemekler şirkette piştiği için midem alt üst oluyordu hiçbir şey yiyemiyordum. Hamileliğin ilk ayları çok uyunur derler ama ben tam tersi geceleri hiç uyuyamıyordum, sabahları da işe çok zor gidiyordum. Şimdi daha rahatım, oturarak çalıştığım için problem olmuyor. Doğumdan sonra da çalışmayacağım, bebeğime kısmetse kendim bakmak istiyorum.

ben de sabah 09.00 akşam 18.00 çalışıyorum oturarak çalıştığım içinve mide rahatsızlığı çok çekmediğim için pek problemim olmadı. Arada seminerlerim falan da oluyor ama yormuyor beni. doğumdan sonra çalışmayı bende istemiyorumm ama tek maaşla geçinmemiz biraz zor olacak o yüzden devam etmem gerekecek sanırım. Ama annemle aynı şehirdeyiz, gözüm arkada kalmayacak yani.

merhaba kızlar bende 5 haftalık hamileyim herkes ilk haftalar olduğu için zor geçtiğini söylüyor.pek dinlenme şansım olmuyor.sabah 8:30 akşam 20:00 çalışıyorum.işim zaman zaman çok yoğun olur güne göre değişir.ama akşam kapıdan girer girmez önce yemek sonra uyku.başka bişey yapamıyorum.çok yorgun çok halsizim sürekli.evde olan arkadaşların dinlenme şansı olduğundan sanırım biraz daha iyi olduğunu görüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun ve sağsalim alalım bebeklerimizi kucağımıza.

ben 6 aylık hamileyim ve öğretmenim çalışıyorum inşallah doğuma 1 ay kalaya kadar çalışıcam..ama bence hamile iken çalışmak daha iyi hemne evde zaman geçmez hemde evde olunca inasan daha çok kilo alır..ayrıca hamileliğin başlarında çok zorluk çektim baş ağrısı bulantılar felan ama yinede çalıştım..

Ben iş saatlerimi kendim belirlemiştim ama çalışırken çok fazla efor sarf ediyordum.Çalışan arkadaşlar kendinizi fazla yormamaya gayret edin ben çalışma saatlerimi birz kısaltmak dışında pek bir değişiklik yapmamıştım tempomda sonra erken doğum riskiyle karşılaştım ve 20 haftadan itibaren doktorum tarafından çalışmam yasaklandı.Tabi bu bana özel durumdu ama yinede dikkat lütfen...

bende 16 haftalık hamileyim 8,30-19,00 çalışıyorum sık sık baş ağrılarım oluyor bu beni zorluyor işyerinde bunun dışında evli bayanlar evindende sorumlu. yardımcım destekçim olmadığından ev işi ve yemekte çok ama çok zorlanıyorum. hamileyken çalışmak yoruyo insanı

Merhabalar :) bende ikinci bebeğime hamileyim kızım 2 yaşındayken calısmaya basladım ve halada calısıyorum benim ilk cocugumda emzirmeyi bırakıktan sonra ise girdiğim icin problem olmadı kızıma halen annem bakıyor. Şuan 08:30 17:30 arası masa bası bir işte calısıyorum çalıştığım işyerimdeki arkadaslarım bana karsı cok hassaslar hamileliğimde rahat geçtiği için şuan bir sıkıntı yok Rabbimin izniyle bebeğimi doğurduğumda tekrar calısırmıyım bilemiyorum. Onu zaman gösterecek herşeyin hayırlısı Arkadaşlar

X