bebeğim çok boğuluyor

bigsize83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2006
1.128
12
41
arkadaşlar 2.5 aylık bir oğlum var.süt içerken devamlı boğuluyor.nefessiz kalıyor.çok korkuyorum bişey olacak diye.sizde bunları yaşadınızmı.bana yardımcı olursanız sevinirim.:1hug:

arkadaşlar 2.5 aylık bir oğlum var.süt içerken devamlı boğuluyor.nefessiz kalıyor.çok korkuyorum bişey olacak diye.sizde bunları yaşadınızmı.bana yardımcı olursanız sevinirim.:1hug:

canım sen genede doktoruna sor ama benim yeğenimde de olmuştu aynı şey meğer çocuk heyecan yapıormuş doyamadığı için meme ağzından alındığında aç kaldığı için meme vermeye başlayınca gayri ihtiyari alınacak korkusuyla nefes almadan yemeye çalışıyor heyecanlandığı için nefes alışverişi düzensizleşiyormuş dediler kardeşimde sonra memeyi ağzına verdiğimizde bırakana kadar bebeği sıkana kadar veriyordu emziği düzeldi

sağol cnm cevabın için.evet gerçektende emerken çok heyecan yapıyor.
sende bebek bekliyorsun gördüğüm kadarıyla.sağlıkla kucağına alırsın inş.

canım benım oğlumdada aynısı vardı hatta bıkeresınde cok kötü oldu allahtan kardeşim yanımdaydı ben çok panık yaptıydım ama kardeşim yardımcı oldu çok dikkat et canım allah korusun

Bigsize
Kiz 2.5 Ay Oldunuzmu Nezamandir Girmiyodun.bende Yarin Gidiyorum Doğuma.rabbim Anali Bbabalki Büyütsün Inşallah

bana kalirsa basini dik tut, bogazinda kalabilme ihtimali olmayacak sekilde.. ve o reddene kadar çekme kendini yani doydugunda anlarsin... o zaman kesersin emzirmeyi...
ayy 2.5 aylik pek te tatlidir o simdi... muck

cnm başının altına yastık koy emzirirken ve çok dikkat et cnm
emmediği zamanlarda emzik kullanırsan ritimli emmeyi öğrenir rahat edersin

cnm başının altına yastık koy emzirirken ve çok dikkat et cnm
emmediği zamanlarda emzik kullanırsan ritimli emmeyi öğrenir rahat edersin

ahh ahh emziğide birtürlü almıyorki.midesi bulanıyor yaramazın:) yastığı deniyeyim birde.sağolun kızlar..

yarı yatar pozisyonda emzirmeyi dene.bide dikkat et göğüslerin bir yandan çocuğun burnunu tıkıyor olmasın..
Allah analı babalı büyütsün:eek:

Merhaba. Benim yeğenimde de aynı problemi yaşadık. Annesi korkusundan meme veremedi. Birkaç doktora gittik sonra öğrendik ki bazı bebeklerin damak oluşumu doğumdan sonra tamamlanıyormuş bu normalmiş. Özel içinde misketli bir biberonla besledi bu problemi böyle çözdük.

canım benim bende aynı fikirdeyim bebekler emme esnasında heyecan yapıyorlar... dikkatli ol rabbim sağlık sıhat versin...

X