Şampuan ve Saç Kremleri Dermokil Sampuanini Kullanan Var Mı ?

Yağlı saçlar için olanını aldım.1 alana 1 bedavaydı tanesi 5liraya geldi.500ml büyükçe bir şişe.
İçine Bemiks ampul ve 7-8 tane rendelenmiş sarımsak attım.Henüz erken birşey söylemek için 1 kez yıkadım saçımı.Şimdilik yumuşak saçlarım,krem de sürmedim,yağlanma da yok.Bakalım..

ben son 1aydır tresan ısrgan otlu kullanıyordum ama hiçbiryerde bulamayınca dermokil aldım bugün.
boya ve röfleden yıpranmış saçlar için yazıyor üzerinde.
içine 1tane evigen ampul kırıp yarım kapak kadar kayısı yağı ile bir iki damla çam terebentin ekledim.
inşallah iyi gelir saçıma da başka şampuan değiştirmek zorunda kalmam artık :KK43:(

sarımsak da rendelesem mi ki acaba ya kokar mı?

bende dün kullandım ilk defa nemlendiricili koparak dökülmeye karşı olanını aldım fiyatı 7.5 tl. süt gibi kıvamı gayet güzel kokuyor saçlarım parlak ve hacimli.. ayrıca hiç elektriklenmedi.. :KK16: ne şampuanlar kullandım kızlar ama dermokil gerçekten güzel ve içinde dimethicone yok... :KK52:

dermokil aldım dün ve bu sabah ilk kez kullandım... ilk yıkamada hafifledi saçlarım bakalım ilerleyen günler ne gösterecek :)

arkadaslar ben cilt ürünlerini kullandım dermokilin maske, temizleme jeli ve nemlendirici cildim karma ama yağlı ciltler için ii geldi bana,saçlarımda yağlı ve dökülmede var kestirdikten sonra azaldı ama olsun bioblas kullanıyorum şuanda oda azalttı tabi ama dermokilin böle bi şampuanı varsa onu kullanmak isterim yani dökülmeye karsı yada herhangi bir yağda olur sizin önereceğiniz arkadaslar söylemiş içine yağ karıştırdım die saç dökülmesine ii geliyorsa bende yapabilirim öneriniz varmı bu konuda :)

X