Stephen King

UgurBocugu

CEYİS BAKANI:)
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
68.595
17
macera korku gerılımden mı hoşlanıyorsunuz stephen kıng ın yazdığı yzarkende ınsanı surukleyen cep adlı roman tam sıze gore gercktn elınızde kullandığınız telefonların sıze bırgun neler getıreceğinı hayal edemezsınız ama okuyun ve öğrenın

gencligimden beri saglam bir stephen king okuyucusuyum, hatta ilk tanistigim kitaplar diyebilirim. genc kiz iken inanilmaz cok okurdum kitaplarini sonra aradan belki 15 yil gecti tekrar basladim. haliyle zamanla kitaplarla ilgili fikirlerimiz, anlayislarimiz ve zevklerimiz gelisebildigi icin eskisi kadar heyecanlandirmiyor ama halen mutlaka 3-5 baska kitaplardan sonra yinede bir stephan king kitabi okurum, cünkü sürükleyici özelligi cogu kitaplarinda kalici ("Buick" kitabi haric - King kitaplarindan simdiye kadar begenmedigim tek kitap o idi.)

ortasonda çılgınca okurdum. hatta okuduğum ilk kitabı "ruhlar dükkanı"ydı. o kadar beğenmiştim ki sırayla okumaya başlamıştım diğerlerini. ama çabuk sıkıldım. fazla mistik geldi belki de bi süre sonra bilemiyorum.. :1rolleyes:

Son düzenleme:
X