hamilelik testi

_perim_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
137
62
hanımlar belki forumda wardır ama ben aradım ve bulamadım.şimdi bana dediler sen doktor adayısın bize hamilelik testi al die.şimdi ben bunu almaktan utanıyorum zatende bide eczanede bön bön kalmak istemiyorum.sizin kullandığınız bi test war mı hangisini aliim ben yengemlere.çünkü 2 hafta sonra fln onları ikna edip hastaneye götürücem ama şimdilik test almam gerekmiş:sm_confused: şu 3.5 ytl olan testler her eczanede varmı acaba.yoksa illa 20 ytl olanlardan mı almalıyız.
cevap verirseniz sesvinirim.(ben nasıl alcaksam otesti 19 yaşımla artık ezcaneden:eek:)

günlerimi geçmiş:)

ay neden utanıyonki benım burdaki eczacılar tanıdı:))) utanma yaa ama sen bekarsın ya ondan utanıyorsun....ama utanma git hamilelik testi alacam de verirler sana...

ama anlamadığğım şey neden sana aldırıyorlar???

kendileri neden almıyor dr adayı olabilirsin amaa bilmiyom yanii

ayy ne dr u olacaksın kadın doğum ol yaa çok zevkli işleri bence:))

bilsem.bana sölediler zati ilk ama ikisi birden olunca anlamadım ben ne iş.biri zaten istiyodu ama diğeri süpriz gibi.birbirlerine söleyince huylanmışlar işte.birinin ufak bebeği warzaten ondan çıkamıyo.öbürüde ben gidip alamam diyo.sen nasılsa okula gidiyon giderken al dediler.canım alıyoan biliyosundur fiyatları ne kadar ki :uhm:

benım burda 3 ytl

adet tarihleri geçtiğse kesin sonuç verir bu testler

birde küçük bebeği olanınde sütü korur diye sakın korunmadan ilişkiye girmesin ...eğer hamileysede hemen bebeği sütten kessin..yoksa süt bebeği zehirler..

sütü yoktu yengemin anca 6 ay verebildi zaten.sıpamız biraz zor olmuştu 2 düşükten sonra ama bu sefer böle kolay kendiliğinden olacağına ihtimal vermiyodu.bence huylanıyolar sedece ama hayırlısı.bebişe hayr demeyiz yani :)

yavum eczaneye gircen eczacıyla fazla göz teması kurmadan gebelik testi alcaktım diceksin.onlar zaten ucuzlardan veriyolar ..ucuzuda pahalısıda aynıymış öyle diyolar..sonra parayı uzatıp yine göz teması kurmadan hayırlı işler deyip çıkıcan..onlara neymiş senin yaşından,bi onlar eksikti hayatta hesap vermediğimiz..ben yüzlerce kez aldım eşimde bi okadar almıştır..dediğim gibi eczaneler zaten ucuzunu veriyo nedense..sen yengeni hastaneye götürmeye çalış en iyisi...sevgiler:)))))))))

tmm canım saol tiyolar içinde.hadi hayırlısı yarın alıcaz bakalım :)

canım benim hiç çekinme...
git ve iste..
zaten önce ucuzlarını veriyolar.. pahalısı da ucuzuda aynı sonucu gösteriyo..
hatta bi ara ben delirdim...
önce ucuzunu aldım eve gelip test yaptım,tabi çıkmadı...
hemen gidip pahalısını aldım çünkü kendimi hamiş hissediyodum... (ama ben her ay kendimi hamiş ilan ediyorum ayrı bi konu bu)
ama tabi yine çıkmadı sonuç aynı yani... sen ucuzu al bitanem..
ama adet günü kesin geçmesi gerek..

istediklerine göre biliyolar ne zaman yapmaları gerektiğini uyuzlar bana yaptıcaklarına kendileri alsalar ya şunu sinir şeler Kötü Kazen

merhaba arkadaşlar bu hamilelik testi var ya eczanelerden alınan tek kullanımlıklı onlar nasıl yapıyorsunuz anlatabilir misiniz. şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar bu hamilelik testi var ya eczanelerden alınan tek kullanımlıklı onlar nasıl yapıyorsunuz anlatabilir misiniz. şimdiden teşekkürler

canım benim arkasında yada testin içindeki kağıtlarda yazıyor idrarr bölümüne 4 damla damlat ve sonucu bekle 2 dk

X