Kimyasal Gebelikk

S

SYAH_İNCİ

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi SYAH_İNCİ
ARKADAŞLAR BU AYY TAMDA HAMİŞŞ KALDIM DİYEE SEVİNMİŞTİM Kİİİ, DOKTOR B-HCG DEĞERİMİN DÜŞÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ,SÜREKLİ DUA EDEREK YÜKSELMESİNİ BEKLEDİM AMA OLMADI,3 GÜN SONRA KANAMAM BAŞLADI DOKTORU ARADIM GEL Bİ BAKALIM DEDİ 2. BİR KAN TESTİİ VEE DEĞERLERİN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRDÜKK YANİ BEBİŞ YAVAŞ YAVAŞŞ GİDİYODUU VE TABİİ HÜSRANN.DOKTORUM KİMYASAL GEBELİK GEÇİRDİĞİMİ SÖYLEDİİYANİİ DÖLLENMEE OLMUŞ FAKAT RAHİME TUTUNAMADIĞI İÇİN KENDİ KENDİNE SONLANMIŞ KANAMYLAA BİRLİKTEE.İNŞALLAH BİDAHAKİ SEFERE 3 AYDAN BERİ DENİYODUKK ŞİMDİİ YİNEE DENEMEYEE DEVAMMMM.:1hug:

• Konu Sahibi SYAH_İNCİ
Arkadaşlarr Varmii Başkaa Kimyasal Gebelik Geçirennn

• Konu Sahibi SYAH_İNCİ
Ben dun kanamam baslayınca öğrendim ve dunyam yıkıldı sanki.sekiz aydır ugrasıyodum

• Konu Sahibi SYAH_İNCİ
Canım ben kimyasal gebelik geçirdim. 2. Denememizdi. Doktor ara verme dedi ama ben 1 ay ara verdim regl düzenli olsun diye. Sonraki ay hamile kaldım çok şükür. İlk korkuyorsun bi daha mı kimyasal diye ama içini ferah tut. Doktorum keseyi görüğünde hüngür hüngür ağlamıştım. Test pozitif çıktığında doktora gitmeden önce hastaneye 3 kez 2 gün aralıklarla beta hcg ölçümü yaptırdım inan ki her sonucu beklerken düşer diye korkuyla bekledim.. çünkü aklımda sürekli yine mi kimyasal gebelik geçiriyorum acaba? Vardı. Sakın öyle zehir etme benim gibi günlerini. İnşallah sağlıklı bir gebeliğin olur ve sakın ilaç içme ben hiç ilaç kullanmadım. Migrenim tutsa bile ilaç içmedim 2 ay

• Konu Sahibi SYAH_İNCİ
Canım ben kimyasal gebelik geçirdim. 2. Denememizdi. Doktor ara verme dedi ama ben 1 ay ara verdim regl düzenli olsun diye. Sonraki ay hamile kaldım çok şükür. İlk korkuyorsun bi daha mı kimyasal diye ama içini ferah tut. Doktorum keseyi görüğünde hüngür hüngür ağlamıştım. Test pozitif çıktığında doktora gitmeden önce hastaneye 3 kez 2 gün aralıklarla beta hcg ölçümü yaptırdım inan ki her sonucu beklerken düşer diye korkuyla bekledim.. çünkü aklımda sürekli yine mi kimyasal gebelik geçiriyorum acaba? Vardı. Sakın öyle zehir etme benim gibi günlerini. İnşallah sağlıklı bir gebeliğin olur ve sakın ilaç içme ben hiç ilaç kullanmadım. Migrenim tutsa bile ilaç içmedim 2 ay
Çok zormuş ya bi daha hamile kalamıycam gibi geliyo kalsam da böyle olacak gibi

• Konu Sahibi SYAH_İNCİ
Çok zormuş ya bi daha hamile kalamıycam gibi geliyo kalsam da böyle olacak gibi
Korkma canım inşallah en kısa zaman da hamile kalacaksın. Doktorum ben kimyasal genelik geçirdiğimde sevinmelisin bu senin hamile kalabildiğinin göstergesi demişti

• Konu Sahibi SYAH_İNCİ
Benimde ilk gebeligim kimyasal olmuştu 4 ay sonra kızıma hamile kaldım. İnşallah sende en kisa zamanda hamile kalırsın bebisine :anneadayı:

X