Bu Ay Hamile Kalmayi Bekleyenler

E

EMEL_76

Ziyaretçi
Bende 8 Martda Adet Görmek Istemiyorum Vucudunuzda Bi Değişiklik Varmi Hamilelik Belirtileri Gibi Merak Içinde Bekliyorum

Adetim 1 Mart şubatin 11 Inden Beri Karin Ağrim Ve Göğüslerimde Ağri Hassasiyet Var.. Ucu Hafif Karardi Ve Dokununca Aciyorlar Ama Yaniltici Olabilir Bunlar Ve Bugün Adet Olacakmiş Gibi Hissediyorum Sabah çok Ağrim Oldu Bakalim Hayirlisi Olmazsa Bir Daha Ki Aya .. Inşallah Hamilesindir Canim Sende Belirti Varmi ?

Arkadaşlar bende de 1 haftadan beri hatta daha bile uzun olabilir öncellikle göğüs ağrısı var, koltuk altımdan doğru başladı devam etti, ara sıra çok sık değil ama göğüs uçlarımda karıncalanma kaşınma oluyor. Kasıklarım ağrıyor hafif hafif, bunların benzerlerini hemen her ay yaşarım adet öncesinde o yüzden ayırd edememiyorum, ama bu ay ilk defa göğüs uçlarım karıncalandı ve eşimle ilişkiye girerken bile kasıklarım ağrıyor kendimi geri çekiyorum ağrısından. ve yine ilk defa bu ay sırtım feci ağrıyor muhteşem bir yorgunluk ve bitkinlik var. Kollarımı yerinden kaldıramayacağım neredeyse. Aynı şekilde ben de her an adet olacakmışım gibi hissediyorum, bişeyler akıyor gibi oluyor bakıyorum sadece akıntı. Bilmiyorum belki psikolojiktir belki gerçek belirtilerdir. Ha bir de göbeğimde çok hafif kasılmalar oluyor sanki içeride bir kuş var çırpınıyor gibi sizcebunlar belirti olabilir mi?

Arkadaslar Bendede Bel Agris Var Birde Akintim Artti. Bisey Sorcam Sizlere. Ben Daha Once Dusuk Yasamistim. O Zamanki Hamilelik Belirtilerim Sik Idrara Cikma Gogus Agrisi Felandi. Simdide Ayni Mi Olur. Yoksa Farkli Olabilirmi. Bilginiz Var Mii

Bende 8 Martda Adet Görmek Istemiyorum Vucudunuzda Bi Değişiklik Varmi Hamilelik Belirtileri Gibi Merak Içinde Bekliyorum

bende hiç bişi yok ama bende ümit içinde adet olmamayı bekliorum 13 yahut 15 mart amelyattan beri biraz şaştıda 2 gün öne yada arkaya atıyo

arkadaşlar bende kafayı yemek üzereyim. akıntım çok fazla. idrar rengim koyulaştı. göbeğimde sol tarafımda bir ağrı. hatta bazen sanki içimde bir ağırlık hissi varmış gibi . yani tarif edemiyorum tuhaf bişi. gördüğüm yemeklerden duyduğum kokulardan midem bulanıyor artık. sol tarafımda kasığımın tam hizasında belimde bu sabah bir ağrı var müthiş bir ağrı .mart 15 adet günüm. bu kadar erken belirti olabilirmi. yoksa yine kendimimi kandırıyorum. sizce ....

arkadaşlar bende kafayı yemek üzereyim. akıntım çok fazla. idrar rengim koyulaştı. göbeğimde sol tarafımda bir ağrı. hatta bazen sanki içimde bir ağırlık hissi varmış gibi . yani tarif edemiyorum tuhaf bişi. gördüğüm yemeklerden duyduğum kokulardan midem bulanıyor artık. sol tarafımda kasığımın tam hizasında belimde bu sabah bir ağrı var müthiş bir ağrı .mart 15 adet günüm. bu kadar erken belirti olabilirmi. yoksa yine kendimimi kandırıyorum. sizce ....

Canım hiç belli olmaz ki bunlar üzme sen kendini kimilerinde çok erkekn belli our kimisinde olmaz. Benim adetime hemen hemen bir hafta on gün varken başladı bilmiyorum şimdi emin değilim

Emelcim Benim De Beklediğim Tarih 8 Mart Ama şuan Bende Hiç Belirti Yok Umarim Hamişizdir.

şekerler dilerim hepimiz hamiş kalırız yanlış anlamayın ben ümid edipte sonra hüsrana uğramamak açısından yazdımdı o yazdıklarımı öpüyorum hepiinizi dilerim kızlar vardır bişiler

Merhaba arkadaşlar. Benim adetim de 3 mart hiç bi belirti yok. her ay psikolojik hamilelik yaşıyorum midem bulanıyor adetlerim gecikiyor göğüslerim ağrıyor ve sonuç koskoca bi sıfır:KK43: :eek:klava:bu ay kafaya takmamaya çalışıyorum yumurtlama dönemimi bile takip etmedim.Birde böyle deneyeyim dedim ve şu an umutsuzum. hiç bi belirtimde yoksenağlama

Merhaba hamişliği bekleyen hatunlar. Benim de regl tarihim 7 Mart ama hiç bir belirtim yok. Zaten idrar yolları iltihabı geçiriyorum. Sanırım benim bu ay hiç şansım yok:KK43:

ya benim beynimin almadığı şu. nasıl oluyorda biz bu kadar kafayı yerken. kazayla hamile kalabilenler oluyor. mesela benim arkadaşım gerdek gecesi adet bitiminden 2 gün sonraydı. o gece yani gerdek gecesi hamile kaldı.biz çabalıyoruz çabalıyoruz tık yok. rabbim büyük hayırlısıyla bu ay hepimiz hamiş olsak. çığlık çığlığa hamileyim başlıklarını atsak. ne güzel olurdu. bu arada benim şansım hepinizden düşük. 3 gündür ateşim yüksekti. dün eşimle beraber olduk. bu sabah izmir e uçtu. 3 gün yok. 3 gün sonra benim yumurtlama dönemim bitmiş olucak . yakında zaten bebek değil. yumurtlama takibinden kafayı sıyırıp yumurta çıkarıcam

ya benim beynimin almadığı şu. nasıl oluyorda biz bu kadar kafayı yerken. kazayla hamile kalabilenler oluyor. mesela benim arkadaşım gerdek gecesi adet bitiminden 2 gün sonraydı. o gece yani gerdek gecesi hamile kaldı.biz çabalıyoruz çabalıyoruz tık yok. rabbim büyük hayırlısıyla bu ay hepimiz hamiş olsak. çığlık çığlığa hamileyim başlıklarını atsak. ne güzel olurdu. bu arada benim şansım hepinizden düşük. 3 gündür ateşim yüksekti. dün eşimle beraber olduk. bu sabah izmir e uçtu. 3 gün yok. 3 gün sonra benim yumurtlama dönemim bitmiş olucak . yakında zaten bebek değil. yumurtlama takibinden kafayı sıyırıp yumurta çıkarıcam

mitakucum hepimizde aynı şey var stres altındayız ama böyle olunca hamile kalmayı iyice zorlaştırıyoruz. Daha rahat olabilsek.

Kızlar ben bu ay bıraktım korunmayı bende pko var ben hepinizden daha ümitsizim aslında benimde adet tarihim 3 mart ama normal adet belirtilerim henüz yok tek belirti (diğer aylardan farklı olan) sol göğsümde karıncalanmayla ağrı arası tuhaf bir his, yüzüm kıpkırmızı 2 gündür ateşler içinde yanıyorum (üşütmüş olabilirim belki) ellerim buz gibi ve inanılmaz sinirliyim. Normalde adet öncesi şişme, sinirlilik, bel ve kasık ağrılarım olurdu henüz onlar yok. Hiç umudum olmamakla birlikte herşeyin hayırlısı olsun diyorum hepimiz için...

kızlar daha adetime 10 gün var ama iki gündür bendede saat 15:00 civarlarında feci uyku bastırıyor tam uykuda değil beynim uyuyor dışarıdaki sesleri duyuyorum ama kafamı kaldıramıyorum koltuk altımdan başlayan göğüs ağrısıda var ama bu kadar erken hamilelik belirtisi olmaz sanırım biz hamile kalmayı istiyoruz bundan dolayı belirtide istiyoruz bence ama iki gündür gerçekten kafam kalkmıyor

canım rica ederim umut işte bende internetten gebelik ile ilgili şeylere bakmaktan kafayı yedim artık günlerde geçmiyor off

öyle öyle canım benim hepimiz aynıyız benim adetim çok yaklaştı bugün yarın olmam gerek sanki her an olmuşum gibi geliyor, her tuvalete gidişim işkence sanki, ya adet olmuşsam diye var ya kafayı yemek üzereyim

öyle öyle canım benim hepimiz aynıyız benim adetim çok yaklaştı bugün yarın olmam gerek sanki her an olmuşum gibi geliyor, her tuvalete gidişim işkence sanki, ya adet olmuşsam diye var ya kafayı yemek üzereyim

inşallah olmazsın daha ben o günlere gelmedim o günler daha kabus ıslaklık hissettiğin her an yıkım :1no2::1no2:

X