Bebek Odasi Bulunmayanlar Neler Yapabiliyorsunuz Bebeğiniz Için Süs Yönünde

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
SLM. ARKADAŞLAR BENİM GİBİ BEBEK ODASI BULUNMAYIPTA KENDİ ODASINA BEŞİK KOYMAK ZORUNDA KALAN ANNELER YADA ANNE ADAYLARI NELER YAPABİLİRİZ Kİ NE GİBİ ŞEYLER YAPABİLİRİZ BEBEĞİMİZ İÇİN ...:uhm:

Zaten Doktorlarin Dediğine Göre Hemen Bebek Odasi Yapmak Doğru Değil.bebek 1 Yaşina Kadar Anne Ve Babanin Odasinda Olmaliymiş.boğulma Vs. Hastaliklara Karşi.süsleme Için Ne Yapilir Bilmiyorum Ama çokta Cicili Bicili Olmasi Gerekmiyo Bence.

AŞIRIYA KAÇIP KAÇMAMAK HERKESİN KENDİNE KALMIŞ BİR ŞEY AMA BEN KENDİM DE ZATEN O KADAR SÜSE DÜŞKÜN DEĞİLİM AMA KENDİMCE NELER YAPABİLİRİM Kİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM O KADAR ÇÜNKÜ İNSAN ÖZENİYOR BEBEĞİMİZ OLACAK DİYE...:eek:yerimseniben
Zaten Doktorlarin Dediğine Göre Hemen Bebek Odasi Yapmak Doğru Değil.bebek 1 Yaşina Kadar Anne Ve Babanin Odasinda Olmaliymiş.boğulma Vs. Hastaliklara Karşi.süsleme Için Ne Yapilir Bilmiyorum Ama çokta Cicili Bicili Olmasi Gerekmiyo Bence.

SLM. ARKADAŞLAR BENİM GİBİ BEBEK ODASI BULUNMAYIPTA KENDİ ODASINA BEŞİK KOYMAK ZORUNDA KALAN ANNELER YADA ANNE ADAYLARI NELER YAPABİLİRİZ Kİ NE GİBİ ŞEYLER YAPABİLİRİZ BEBEĞİMİZ İÇİN ...:uhm:

canım beşiğini koyacağın duvara çeşitli süsler yapıştırabilirsin.ve o duvara çocuk apliği monte edebilirsiniz.yine şifonyeri olacaksa üzerini oyuncaklarla donatabilirsin.kısacası yatak odanın bi köşesini bebek odasına çevirebilirsin :) bunlar güzel hevesler,hevesini kırma istediğin herşeyi yap.

bizim odamız var ama şuan için bebek odası yapmadık....
erken diye düşündük....
bende beşiğini o odaya koyucam ama şimdilik orada yatırmıycam..
sepet tarzı küçük beşiği var görümcemin şimdilik onda yatırıcam yatak odamda yanımda olsun diye...
bencede iilk zamanlar odasında yatırmak sakıncalı...
ama beşik bile olsa o odayı ona uygun süslüycez....
yanınada sadece şifonyer yaptırıcam...
arkadaşın dediklerine aynene katılıyorum bende beşiğinin olduğu duvara resimler asmayı düşünüyorum....

bızım bebış odamız var ama bızde yanımızd ayatırıcaz en az 8 ay fln ...
vallahı ben sıparış verdım şımdıden babası hazırlıcak bız dogumdan gelınce surprıs olucak bıze duvarlara yazılar guzel renklı balonlar fln ayıcıklarımız var bızım onları fln koyarlar sanırsam
ama hepsı bı sure sonra cıkacak tabıkı. onlar ılk gunler ıçın
daha sonra kendı odasını gonlumuzcee suslerız Allahım ızın verırse :) ışın eglencelı kısımları bence bunlar

bu duygular güzel duygular içinden geldigi gibi davran canım bırde bebişimiz için bir oda boşalttık ama henüz 9 aylık yasına gırmeden ayrı odaya cıkarmayı dusunmuyorum ne olur ne olmaz ben beşigimi aldım dısındakı ortuyu begenmedgımden soktum kendım tulden susleme yaptım cıbınlık ılave ettım bır kapı susu yaptım bır sepet yaptım aynı tulden krem sampuan vesaıresını koyuyorum yatak odasının sıfonyerı kızımın camasırlıgı oldu uzerı dogumda gele cıcekler ve oyuncaklar var bızım odamız böyle işte:) ıstersen resım ekleye bılırım fıkır olur sanada
hepinizin bebişne allah uzun ömür versın canlarım saglıklı uzun ömurler:)

VERDİĞİN FİKİRLER ÇOK SAĞOL CANIM TABİ EĞER ZAHMET OLMAZSA RESMİNİ KOYARSAN ÇOK MUTLU OLURUM.a.s.
bu duygular güzel duygular içinden geldigi gibi davran canım bırde bebişimiz için bir oda boşalttık ama henüz 9 aylık yasına gırmeden ayrı odaya cıkarmayı dusunmuyorum ne olur ne olmaz ben beşigimi aldım dısındakı ortuyu begenmedgımden soktum kendım tulden susleme yaptım cıbınlık ılave ettım bır kapı susu yaptım bır sepet yaptım aynı tulden krem sampuan vesaıresını koyuyorum yatak odasının sıfonyerı kızımın camasırlıgı oldu uzerı dogumda gele cıcekler ve oyuncaklar var bızım odamız böyle işte:) ıstersen resım ekleye bılırım fıkır olur sanada
hepinizin bebişne allah uzun ömür versın canlarım saglıklı uzun ömurler:)

Fikirleriniz Için Tşk.arkadaşlar Artik Bende Duvarlara Felan Resimler Alayim Beşiğimizi Süsleyeyim Bakalim Daha Neler Yapabilirim ....

HAYIRLISIYLA SENDE GÖRÜRSÜN BEBEĞİNİ SAĞLICAKLA İNŞALLAH KUCAĞINA ALIRSIN CANIM.
Ayyyyyyy Yaaaaaaaaa Zaman Hemen Geçse De Bende Hazirliklara Başlasam Allahin Izniyle..... Bizim Odamizz Varr...... Ama Daha Erken Oldugu Içinnn Başlamadikk..... Daha 5 - 6 Ayimizz Var........................

Ayyyyyyy Yaaaaaaaaa Zaman Hemen Geçse De Bende Hazirliklara Başlasam Allahin Izniyle..... Bizim Odamizz Varr...... Ama Daha Erken Oldugu Içinnn Başlamadikk..... Daha 5 - 6 Ayimizz Var........................

oyun parkı dışında ilk aldığım süs kapısına yakışıklı oğlumun odası yazan çizgi film kahramanlı çok güzel bir yazı oldu şimdi odaya her girişimde bakıp bakıp oğluşumu seviyorum

VERDİĞİN FİKİRLER ÇOK SAĞOL CANIM TABİ EĞER ZAHMET OLMAZSA RESMİNİ KOYARSAN ÇOK MUTLU OLURUM.a.s.

17102007653ed1.jpg

17102007655mc6.jpg

24072007294iy8.jpg

160320081247no8.jpg
bunuda kapı süsü olarak yaptım canım
310320081296gq2.jpg
kurdelalarla degişik bir pano:)
310320081297sh7.jpg

buda malzemeler için yaptıgım sepetimiz:)
310320081298cm7.jpg
310320081299hu0.jpg

buda kıyafetlerini koydugumuz sepetimiz dilerseniz oyuncakta koyabılırsınız:)
310320081300ym2.jpg
son olarakta ıvır zıvır kutumuz:)

teşekkürler canım bende kapı süsü ve sepet yapmak istiyorum malzemeleri alıpta bakalım inşallah beceririm ... ama sepet bulamadım hazırları var ama onlarda 40 ve 60 ytl diyorlar ...
160320081247no8.jpg
bunuda kapı süsü olarak yaptım canım
310320081296gq2.jpg
kurdelalarla degişik bir pano:)
310320081297sh7.jpg

buda malzemeler için yaptıgım sepetimiz:)
310320081298cm7.jpg
310320081299hu0.jpg

buda kıyafetlerini koydugumuz sepetimiz dilerseniz oyuncakta koyabılırsınız:)
310320081300ym2.jpg
son olarakta ıvır zıvır kutumuz:)

X